Dnes je: Nedeľa, 19.11.2017

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >  Posledná

Školský rok 2017/2018

Divadelné predstavenie

Pekný zážitok z hudobnej rozprávky "Čarodejník z krajiny OZ" si odniesli žiaci 1.stupňa, ktorí navštívili Divadlo Karola Spišáka v Nitre. Rozprávka o rozume, srdci, odvahe a vlastnom domove upútala deti svojím strhujúcim dejom.

Mihálikova Sereď

Tento rok sa konal už 14.ročník súťaže v prednese slovenskej poézie a prózy "Mihálikova Sereď". Žiačka Hanka Kobelárová, ktorá reprezentovala našu školu, sa umiestnila na peknom 3.mieste. Hanka blahoželáme !

Diplom

Volkswagen Bratislava

Žiaci VII.-IX.ročníka sa zúčastnili technickej exkurzie vo Volkswagene Bratislava, kde im ukázali spôsob výroby nových áut od skladania základných častí až po kontrolu vyrobených automobilov.

60.výročie otvorenia budovy základnej školy

Tento školský rok sme si pripomenuli 60.výročie otvorenia budovy základnej školy vo Vinohradoch nad Váhom. Slávnosť sa niesla v duchu úcty k vzdelávaniu a k ľuďom, ktorí budovali našu školu a vychovali mnohé generácie žiakov. Pozvaných hostí privítal p.riaditeľ Ing.Šiška a starostka obce Ing.Hanusová, ktorá slávnostne odovzdala škole pamätnú tabuľu, pamätný list a pamätnú plaketu.

Folklórna Sereď

Speváckej súťaže Folklórna Sereď sa zúčastnili žiačky K.Diáková, A.Škoríková, S. Ščevíková, ktoré spevom ľudových piesní reprezentovali našu školu, na tento rok umiestnenie nezískali.

Svetový deň výživy

Žiaci IV.triedy si pripomenuli "Deň zdravej výživy" zdravou desiatou počas celého týždňa. Na výtvarnej výchove vytvárali ovocno-zeleninové obrazy, ktorými v závere naplnili svoje brušká. Výdatnú dávku vitamínov doplnili ďalšími a to v podobe odšťaveného ovocia.

Návšteva Farmy v Hoste

Svetový deň výživy si žiaci V.-IX.ročníka pripomenuli návštevou Farmy v Hoste, kde im pracovníci priblížili náročnú prácu s hovädzím dobytkom a význam mlieka na spracovateľské účely.

Vystúpenie ku Dňu seniorov

Žiaci našej školy s dobrou náladou, pekným programom a darčekmi potešili srdiečka vinohradských seniorov.

RIADITEĽSKÉ VOĽNO

Riaditeľ Základnej školy Vinohrady nad Váhom udeľuje riaditeľské voľno na deň 20.10.2017.

Detské dopravné ihrisko

V septembri sme navštívili DDI v Trnave. Svoje teoretické vedomosti si deti precvičili v pozícií chodca i vodiča. Za výbornú disciplínu, vedomosti a zručnosti získali vodičský preukaz.