Dnes je: Sobota, 24.02.2018

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >  Posledná

Školský rok 2017/2018

Lyžiarsky výcvik

Od 12.-17.februára naši žiaci 6. a 7.ročníka absolvovali lyžiarsky výcvik v stredisku Janovky. Získali nové zručnosti v lyžovaní, navštívili wellness v Oraviciach a spoznali krásnu Oravskú prírodu. Penzión Pod Roháčmi im poskytol kvalitné ubytovanie i celodennú stravu. Výcvik môžeme považovať za úspešný a záleží už len na rodičoch detí, či budú podporovať ich záujem o lyžovanie.

Rodičovský ples

Prvú februárovú sobotu sa rodičia a priatelia našej školy zabávali na Rodičovskom plese, ktorý organizovala Rada rodičov v spolupráci so ZŠ. Hostí vítali naši milí deviataci, ktorí pomáhali aj pri organizácii. Ples otvoril úvodným príhovorom riaditeľ školy Ing.Šiška a po ňom nasledoval program v podaní detí našej školy. Výťažok z Rodičovského plesu je každoročne využívaný na aktivity pre žiakov našej školy. Veľká vďaka patrí všetkým sponzorom a rodičom, ktorí prispeli vecnými cenami do tomboly. Všetkým dobrovoľníkom, ktorí sa zúčastnili organizácie plesu, ĎAKUJEME.

Oznam pre rodičov

Krajské riaditeľstvo policajného zboru v Trnave upozorňuje rodičov o zvýšenú opatrnosť.

Vinohradská loptička - II.ročník

Výsledky :

Žiaci : 1.miesto Simon Remenár, 2.miesto Lukáš Repčík

Dospelí : 1.miesto Erik Eckhardt (Topoľčany), 2.miesto Jozef Eckhardt (Topoľčany), 3.miesto Peter Očenáš (Dvorníky)

Vianočný pozdrav

Vianoce čisté a biele ako sneh, v živote len radosť, zdravie a smiech. Silvestrovskú náladu po celý rok , šťastie nech sprevádza Váš krok.

Príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok Vám želajú zamestnanci ZŠ Vinohrady nad Váhom.

Vianočná akadémia

Sviatočne naladení sme ukončili posledný deň pred Vianocami slávnostnou akadémiou. Žiaci si pripravili a prezentovali množstvo kolied, tancov a divadelných predstavení, ktorými potešili seba navzájom a aj svojich rodičov, starých rodičov a hostí.

Vianočný turnaj

Vianočnú atmosféru sme si spríjemnili aj pohybovou aktivitou. Žiaci si medzi sebou zasúťažili vo vybíjanej, florbale a basketbale. Súťažiaci mali z turnaja dobrý pocit a víťazmi sa stali všetci, ktorí sa zúčastnili.

Vianočná burza

Už tradične sa na našej škole konala Vianočná burza, výťažok poputuje občianskemu združeniu Tulák v Seredi. Vyzbieralo sa krásnych 210,90 eur. Všetkým zúčastneným ďakujeme.

Vianočné pečivo

V tento predvianočný zhon sa rozhodli žiaci 6. a 7. ročníka urobiť radosť starším občanom našej obce tým, že im napiekli v škole vianočné pečivo, krásne ho zabalili a spolu s vianočným pozdravom im ho osobne doručili.

Mikuláš

Aj našu školu opäť tento rok navštívil Mikuláš spolu so svojimi pomocníkmi anjelmi, čertíkmi, sobíkmi a rozdával deťom sladkosti. Mikulášske dopoludnie nám spríjemnili žiaci 9.ročníka, ktorí si pre deti pripravili krátky zábavný program.