Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Streda, 23.01.2019
Meniny má: Miloš

Aktuality

 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >  Posledná

Školský rok 2018/2019


Príbeh hudby - online koncert

Bratislavský chlapčenský zbor spolu s RTVS si pre nás pripravili jedinečný koncert "Príbeh hudby". Zaujímavou formou nám rozpovedali tajomstvo vývoja hudby od praveku až po súčastnosť. Počas celého koncertu nás sprevádzal dirigent Gabriel Rovňák ml.

Fotogaléria


Deň seniorov

Druhú októbrovú sobotu sa naši žiaci zúčastnili milej akcie pri príležitosti mesiaca "Úcty k starším". Deti vystúpili s kultúrnym pásmom, ktoré potešilo srdcia všetkých seniorov.

Fotogaléria


Zuzana Rehák Štefečeková

Výnimočnú návštevu - svetovú olympioničku v brokovej disciplíne trap - Zuzanu Rehák Štefečekovú sme privítali na pôde našej školy. Viacnásobné strieborná olympijská víťazka priblížila žiakom netradičnú olympijskú disciplínu. Počas besedy si žiaci mohli prezrieť pušku a získané medaily. Besedu sme ukončili autogramiádou.

Fotogaléria


Exkurzia Nitra

Žiaci 6. a 7.ročníka sa zúčastnili geograficko-dejepisnej exkurzie v meste Nitra. Navštívili Ponitrianske múzeum, Nitriansky hrad a ďalšie významné pamätihodnosti mesta Nitra. S novými poznatkami a zážitkami sa vrátili príjemne unavení, ale aj obohatení o mnohé ďalšie vedomosti.

Fotogaléria


Divadelné predstavenie SND Bratislava

Nevšedný zážitok z veselohry Figaro sem, Figaro tam si odniesli žiaci 1.stupňa zo SND v Bratislave. Bol to príbeh plný vtipných scén, prekvapujúcich situácií a šťastného rozuzlenia vyrozprávaný prostredníctvom neopakovateľnej hudby majstra Rossiniho. Deti sa nielen pozerali, počúvali, ale museli prísť aj na javisko a hlavným hrdinom pomôcť. Svoju úlohu zvládli skvelo.

Fotogaléria


Riaditeľské voľno

Riaditeľ Základnej školy udeľuje riaditeľské voľno pre žiakov školy na deň 29.10.2018(pondelok) z dôvodu technických príčin.

Príloha


Literárno-dejepisná exkurzia

Históriu a literatúru sme spoznávali v rámci literárno-dejepisnej exkurzie v Banskej Bystrici,kde sme navštívili Múzeum SNP a dozvedeli sme sa mnoho zaujímavých informácií, o ktorých sa v knihách nedočítame. Pokračovali sme aj po stopách spisovateľa J.G.Tajovského v dedinke Tajov, kde nám v jeho rodnom dome priblížili život a tvorbu autora.

Fotogaléria


Dopravné ihrisko

Jedno jesenné slnečné dopoludnie sme navštívili so žiakmi I.stupňa DDI v Trnave. Žiaci si zopakovali pravidlá cestnej premávky. Za výborné zručnosti a disciplínu získali vodičský preukaz.

Fotogaléria


Začiatok školského roka

Oddýchnutí a plní elánu po dvoch mesiacoch prázdnin sme otvorili nový školský rok 2018/2019. Pedagógov, žiakov a hlavne malých prváčikov privítal riaditeľ školy Ing. Šiška, starostka obce Ing. Hanusová a predseda Rady rodičov Ing. Králik. Všetkým popriali veľa úspechov v škole, dobré vyučovacie výsledky a veľa pekných zážitkov so spolužiakmi.

Fotogaléria


Školský rok 2017/2018


Poďakovanie

Riaditeľstvo ZŠ Vinohrady nad Váhom ďakuje zriaďovateľovi - Obec Vinohrady nad Váhom, všetkým rodičom za spoluprácu a pomoc v školskom roku 2017/2018. Prajeme všetkým krásne prázdniny plné zábavy a pohody.