Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Dnes je: Nedeľa, 20.08.2017
Meniny má: Anabela

Aktuality

 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >  Posledná

Školský rok 2016/2017


Výlet do Terchovej

Žiaci šiesteho a siedmeho ročníka absolvovali koncoročný výlet do rodiska Juraja Jánošíka - Terchovej. Strávili príjemné tri dni v čarokrásnej prírode liptovskej dediny. Navštívili múzeum J.Jánošíka. Hlavnou náplňou výletu bola turistika - návšteva známych turistických chodníkov "Dier". Po absolvovaní turistiky žiaci navštívili i sochu J.Jánošíka. Odmenou za námahu bola chutná pizza. Dúfam, že si žiaci  odniesli veľa pekných zážitkov.

Fotogaléria

 

 


Svetový deň životného prostredia

 V rámci environmentálnej výchovy si žiaci 9.ročníka pripravili projekt zameraný na osvetu v oblasti separovania odpadov a ochrany životného prostredia. Pomocou roznych aktivít a súťaživou formou prezentovali žiakom 1.stupňa svoj zámer a upozornili ich na sústavnú potrebu triedenia odpadov. Súťažiaci boli odmenení sladkosťami.

Fotogaléria


MDD - Trnava

Žiaci našej školy  oslávili  svoj sviatok - MDD návštevou filmového predstavenia Balerína a Fantastické zvery v Trnave. Po filmovom predstavení nasledovali hry v parku a zmrzlinové občerstvenie.

Fotogaléria


Škola v prírode Tralaland

Posledný májový týždeň žiaci 1.stupňa prežili v peknom rekreačnom prostredí Trnavá Hora-Tralaland. Deti si s animátormi a p.učiteľkami užili člnkovanie, športové hry a pobyt na čerstvom vzduchu. V posledný deň ich čakala diskotéka a kino. Naši prváci sa držali statočne a pobyt zvládali na výbornú. Dúfame, že deti si odniesli plno pekných zážitkov, na ktoré budú spomínať.

Fotogaléria


Deň matiek

Pri príležitosti Dňa matiek potešili naši žiaci mamičky a babičky pekným programom, pesničkami, básničkami a hrou na hudobných nástrojoch. Z lásky im podarovali vlastnoručne vyrobené srdiečkové kvetinky.

Fotogaléria


Zápis prvákov do 1.ročníka

Posledný aprílový piatok sa na našej škole konal zápis detí do prvého ročníka. Zápisu sa zúčastnilo 13 detí, ktoré pani učiteľkám predviedli svoju šikovnosť. Za svoje zručnosti a schopnosti boli odmenené malými darčekmi vyrobené našimi deťmi.

Fotogaléria


Deň Zeme

Ochrana prírody a životného prostredia je aj pre našich žiakov veľmi dôležitá, a preto sme si aj tento rok pripomenuli Deň Zeme prostredníctvom rôznych projektov a aktivít.

Fotogaléria


Exkurzia - Atlantis Levice

Dnešné moderné hračky si žiaci prezreli a aj vyskúšali na exkurzii vo vzdelávacom centre Atlantis v Leviciach. Zaujali ich hlavne rôzne simulátory, hoverboardy a drony. Mladší žiaci  zase netradičným spôsobom spoznali fungovanie ľudského tela.

Fotogaléria


Deň narcisov

Žiaci našej školy sa opäť aj tento rok rozhodli pomôcť onkologickým pacientom dobrovoľnou finančnou zbierkou, ktorú organizovala "Liga proti rakovine". Podarilo sa im vyzbierať 629,27 eur a všetkým darcom srdečne ďakujeme.

Fotogaléria


Poďakovanie rodičom

Ďakujeme rodičom Nicol Plavockej, Lucie Lakatošovej a Abigail Škoríkovej za ich ochotu sprevádzať svoje deti na okresné kolo recitačnej súťaže Čaro slova v Galante.