Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Nedeľa, 26.06.2022
Meniny má: Adriana/Olívia

Aktuality

 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 >  Posledná

Školský rok 2020/2021


Jarné prázdniny

Termín jarných prázdnin pre tento školský rok je 1.3.2021-5.3.2021 . Po tomto týždni pokračujú žiaci v dištančnom vzdelávaní. O prípadných zmenách Vás budeme včas informovať.


Oznam pre rodičov a žiakov školy

Milí rodičia !

V nasledujúcom týždni (22.2-26.22021) žiaci 1. a 2.stupňa naďalej pokračujú v dištančnom vzdelávaní, nakoľko epidemiologická situácia v našom okrese nedovoľuje otvorenie našej školy. O ďalšom vývoji situácie Vás budeme priebežne informovať.


Vianočné tvorenie

Posledný deň školy mali tretiaci vianočné tvorivé dielne, kde si v rámci výtvarnej výchovy a pracovného vyučovania vytvorili milé darčeky pre svojich blízkych. Ušili milé srdiečka, pripravili pohľadnice. Ježiško im pod stromčekom nechal magnetky, ale i biele rúška, ktoré si žiaci vyzdobili vlastnou tvorbou. Fotky dokazujú, že sa im darilo a tešia sa na blížiace sa prázdniny.

Fotogaléria


Pytagoriáda

Dňa 9.decembra sa konalo školské kolo Pytagoriády. Žiaci 3. a 4.ročníka riešili Pytagoriádu v škole. V 3. i 4.ročníku boli traja úspešní riešitelia. Blahoželáme im a želáme veľa úspechov pri ďalšej zábave s číslami.

Fotogaléria


Dôležitý oznam

Vážení rodičia žiakov 2.stupňa. V prílohe tohto oznamu nájdete Dotazník , ktorý sa týka prieskumu pre žiakov na prezenčné vyučovanie od januára 2021. O dotazníku vás informovali tr.učitelia prostredníctvom e-mailovej komunikácie.

Príloha


Oznam pre rodičov a žiakov školy

V prílohe sa nachádza oznam o hodnotení žiakov našej školy za 1.polrok šk.roka 2020/2021.

Príloha


Rozhodnutie

V prílohe nájdete rozhodnutie ministra školstva, vedy, výskumu a športu o uskutočnení vianočných prázdnin v tomto školskom roku.

Príloha


Oznam pre rodičov a žiakov školy

Riaditeľ školy udeľuje riaditeľské voľno žiakom našej školy na deň 8.január 2021 (piatok). Nástup žiakov do školy po vianočných prázdninách bude v pondelok 11.januára 2021 o 7,50 hod.

Príloha


Príchod Mikuláša

Svätý Mikuláš k nám zavítal o dva dni skôr aj so svojím pomocníkom čertom. Tento rok bol veľmi štedrý, určite videl, ako sa na neho žiaci tešili a pripravovali. Žiaci počítali mikulášske príklady, kreslili, maľovali Mikuláša, niektorí aj vyšívali. Bol to veselý deň plný radostí, sladkostí, ale aj zdravého ovocia.

Fotogaléria


Všetkovedko

V tomto školskom roku sme sa zapojili do celoslovenskej vedomostnej súťaže Všetkovedko. 1.decembra si žiaci 2.- 4.ročníka mohli preveriť svoje vedomosti zo všetkých vyučovacích predmetov. Cieľom súťaže je dopriať deťom radosť z hry, súťaženia a úspechu, umožniť im predviesť sa , čo všetko už vedia. Teraz musíme len počkať do 21.decembra , kedy budú zverejnené výsledky. Každý súťažiaci, po zadaní svojho hesla, si môže pozrieť ako uspel v boji o  najmúdrejšieho medzi najbystrejšími. Držíme všetkým palce a ďakujeme, že sa v tomto školskom roku zapojili.