Dnes je: Utorok, 24.10.2017

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 >  Posledná

Školský rok 2015/2016

Beseda : Fajčenie - prevencia

S negatívnymi účinkami fajčenia sa oboznámili žiaci 5. a 6. ročníka, keď im príslušníci Mestskej polície v Seredi pomocou rôznych aktivít, súťaží a formou hry predstavili všetky nežiaduce vplyvy fajčenia.

Vianočná burza

Stalo sa tradíciou, že pred Vianocami sa organizuje na našej škole Vianočná burza, ktorej výťažok poputuje na dobrú vec.

Mihálikova Sereď

Žiačky Lucia Lakatošová a Nikol Plavocká reprezentovali našu školu v prednese poézie a prózy na 12.ročníku "Mihálikova Sereď". Umiestnili sa na peknom 3.mieste. Žiačkam blahoželáme!

Diplom

Póla radí deťom a Oliho príbeh

Pod vedením príslušníčky PZ SR si naše deti I. a II.ročníka preverili svoje vedomosti o pravidlách v cestnej premávke.

Oznam pre rodičov

Rozhodnutie o udelení riaditeľského voľna na deň 8.január 2016.

Mikulášske posedenie

Žiaci II.stupňa si v tento deň vyzdobili triedy vianočnými ozdobami, nezabudli ani na vianočné stromčeky, nástenky a spoločné priestory. Deti z IX.ročníka stihli i ozdobiť medovníčky.

Drogy - legálne a nelegálne - beseda

Na tému : "Legálne a nelegálne drogy" sa žiaci II.stupňa rozprávali spolu s príslušníčkou policajného zboru SR. Dozvedeli sa hlavne o škodlivosti jednotlivých druhov drog a následkoch ich užívania.

Doprava v kocke

Žiaci III.-IV. ročníka si pod vedením príslušníčky PZ SR zopakovali pravidlá cestnej premávky, ktoré musia dodržiavať.

OZNAM PRE RODIČOV

Občianske združenie Lepšie Vinohrady a Rodičovské združenie ZŠ Vinohrady nad Váhom Vás srdečne pozývajú na "Plesovú zábavu", ktorá sa uskutoční dňa 6.2.2016 v telocvični ZŠ. Vstupenky je potrebné si zakúpiť vopred. Bližšie informácie sa nachádzajú v prílohe.

Folklórna Sereď

Súťaž v speve ľudových piesní Folklórna Sereď bola pre naše tri žiačky úspechom. Kristína Diáková si vyspievala II.miesto v kategórii starších žiačok a Silvia Ščevíková bola tiež na druhom mieste vo svojej kategórii. Nikola Virágová za svoj výkon dostala pochvalné uznanie.