Dnes je: Sobota, 24.06.2017

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 >  Posledná

Školský rok 2015/2016

Deň seniorov

Pri príležitosti Mesiaca úcty k starším si žiaci ZŠ uctili seniorov peknými básničkami, pesničkami, tancom i hrou na husle v priestoroch našej telocvične. Každy návštevník dostal od detí ručne vyrobený darček.

Výstava tekvíc

Tekvice, tekvičky, dynky...vyrezávané, zdobené, maľované...vodník, panáčik, netopier, čertík, mimoni...každá iná a všetky krásne! Také boli tekvičky, ktoré doma vyzdobili žiaci I.stupňa spolu so svojimi rodičmi a zapojili sa do súťaže o najkrajšiu tekvicu. Srdečne všetkým ďakujeme.

Vyhodnotenie

Dopravné ihrisko

Nastal čas, keď si žiaci I.stupňa opäť preverili svoje skúsenosti a poznatky z dopravnej výchovy. Pravidlá cestnej premávky i jazdu na bicykli si preskúšali na dopravnom ihrisku v Galante.

Prírodovedná exkurzia Nitra

Žiaci I.stupňa prežili pekný jesenný deň prehliadkou Slovenského poľnohospodárskeho múzea v Nitre. Počas exkurzie sa dozvedeli veľa zaujímavostí, informácií o živote a ťažkej práci našich predkov. Každý sa na chvíľu stal pilotom, traktoristom, mlynárom. Prekvapením na záver bola jazda parnou lokomotívou.

Športové hry 2015

22 žiakov našej školy sa zapojilo do Športových hier 2015 konaných v Ružindole, ktoré organizoval malokarpatský a jaslovsko-bohunický región. Žiaci reprezentovali školu v atletike, futbale a vybíjanej. Každý účastník získal medailu, vecné ceny a škole bol udelený diplom za účasť.

Diplom

Účelové cvičenie II.stupeň

Posledné slnečné lúče sme využili na účelové cvičenie. Po teoretickej časti, ktorá pozostáva z 5 okruhov, nasledoval pochod obcou.

Slávnostné otvorenie šk.roka

Oddýchnutí a plní síl po prázdninách sme slávnostne otvorili školský rok 2015/2016. Pán riaditeľ Ing.Šiška, pani starostka Ing.Hanusová a predseda rodičovskej rady Ing.Máčovský zvlášť privítali hlavne prváčikov a zaželali všetkým žiakom veľa zdravia, úspechov v škole a chuti do učenia. Po príhovore sa v sprievode tried.učiteľov odobrali do tried a spoločne sa oboznámili s organizáciou ďalšieho dňa.

Školský rok 2014/2015

Doprava v kocke

Žiaci III.-IV. ročníka si pod vedením príslušníčky PZ SR zopakovali základné pravidlá v cestnej premávke, ktoré musia deti dodržiavať.

Poďakovanie

Riaditeľstvo ZŠ Vinohrady nad Váhom ďakuje zriaďovateľovi - Obec Vinohrady nad Váhom, všetkým rodičom a priateľom školy za pomoc a spoluprácu v školskom roku 2014/2015 a želáme všetkým  leto plné  slnka a zábavy!

príloha

Ocenenie - Virtuálna knižnica

V súťaži o NAJ učiteľa mesiaca jún 2015 získala Mgr. Andrea Bosá, učiteľka našej ZŠ ocenenie "Krajský učiteľ mesiaca" - 2. miesto za Trnavský kraj. Zároveň získala pre našu ZŠ Virtuálnu knižnicu na jeden mesiac zdarma.

Blahoželáme a ďakujeme!

Mgr. I.Labajová, riad. školy