Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Utorok, 15.06.2021
Meniny má: Vít

Aktuality

Prvá  < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 >  Posledná

Školský rok 2018/2019


,,...ideme hrať ping-poooooong...
Svetový deň stolného tenisu - 6.4 - sme si na našej škole pripomenuli vzácnou návštevou a zapojili sa do projektu "... ideme hrať ping-pooooong". Zavítali k nám paraolympijskí víťazi - A.Kánová, P.Mihálik a B.Trávniček, ktorí nám porozprávali o svojich víťazstvách, predviedli tento druh športu a v diskusii zodpovedali žiakom na ich zvedavé otázky.

Zber papiera
V dňoch od 1. do 10.apríla sa na našej škole uskutoční zber starého papiera. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapoja do tejto akcie. Pomôžte zachrániť veľa stromov našej krásnej prírody !

Beseda so spisovateľkou Kristínou Mišovičovou

Do našej školy zavítala spisovateľka Kristína Mišovičová. Žiaci sa na ňu veľmi tešili a pri spoločnom stretnutí ju so zatajeným dychom počúvali, ako vznikli príbehy dvoch chlapcov, z ktorých sa stali kamaráti. Po vypočutí si úryvku z tejto knihy jej deti kládli otázky, na ktoré im pani spisovateľka úprimne odpovedala. Bolo to príjemné stretnutie a všetci si odniesli hlboký zážitok.

Fotogaléria


Rodičovský ples 2019

Na konci fašiangového obdobia sa rodičia zabavili na Rodičovskom plese, ktorý sa konal v telocvični ZŠ Vinohrady nad Váhom. Dobrá nálada a príjemná hudba sa niesli celým večerom. Touto cestou by sme chceli poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a organizácii plesu. Zároveň ďakujeme všetkým tým, ktorí poskytli ceny do tomboly. Celkový výťažok z plesu bude venovaný deťom ZŠ Vinohrady nad Váhom.

Fotogaléria


Čaro slova

V našej škole máme veľa výborných recitátorov. Presvedčili sme sa o tom v školskom kole súťaže v umeleckom prednese poézie a prózy Čaro slova. Súťaže sa zúčastnilo  14 detí. Všetci predviedli svoje recitátorské majstrovstvo a za svoje výkony boli odmenení sladkosťami a víťazi diplomami. Do okresného kola postúpili P.Huter a S.Nikodemová, M.Ďurinová.  Gratulujeme.

Fotogaléria


Medzitriedne kolo v Sudoku

Medzitriedneho kola v Sudoku sa zúčastnilo 13 žiakov II.stupňa. Riešili Sudoku rôznej obtiažnosti v časovom limite 50 minút. Všetci sudokári si zmerali sily nielen v správnosti, ale aj v rýchlosti vyriešenia troch Sudoku. Konečné umiestnenie : 1.miesto N.Sopúchová, 2.miesto S.Ščevíková, 3.miesto D.Ščevíková. Všetci súťažiaci boli odmenení sladkosťou a víťazi aj brožurkou Sudoku.

Fotogaléria


Výstava a predaj anglických kníh

Výstavou a kúpou anglických kníh z vydavateľstva Usborne books sme si spríjemnili odovzdávanie polročných výpisov z vysvedčení. Kúpenou knihou si žiaci obohatia a rozvíjajú slovnú zásobu anglického jazyka.

Fotogaléria


Vianočný pozdrav

Nech tichá hudba veselosti Vám počas celých Vianoc znie, nech ten rok nastávajúci Vám zdravie, šťastie a lásku prinesie !

Príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa šťastia a úspechov v novom roku 2019 Vám želá kolektív zamestnancov ZŠ Vinohrady nad Váhom.

Príloha


Vianočná akadémia

 V čase predvianočného zhonu, posledných nákupov a veľkého upratovania nám ponúkli žiaci možnosť na chvíľu sa zastaviť a vychutnať si čaro Vianoc prostredníctvom piesní, tancov a vianočných kolied.

Fotogaléria


Vianočný turnaj

 Predvianočný čas si žiaci spríjemnili odohratím niekoľkých priateľských zápasov vo vybíjanej a basketbale. Turnaja sa zúčastnili žiaci 4. až 9. ročníka. Víťazom blahoželáme.

Fotogaléria