Dnes je: Utorok, 22.05.2018

Prvá  < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 >  Posledná

Školský rok 2015/2016

Lyžiarsky výcvik Oravice

Posledný januárový týždeň sa žiaci VI.-IX.ročníka zúčastnili lyžiarskeho výcviku v Oraviciach, v Chate LUX. Z 35 žiakov si niektorí osvojili základy lyžovania, iní sa zase v lyžovaní zdokonalili. Na pobyt budú mať pekné spomienky i vďaka návšteve termálneho kúpaliska.

Divadelné predstavenie - Ostrov pokladov

Do dávnych čias pirátov a ich dobrodružných výprav sa preniesli žiaci 5. až 8.ročníka prostredníctvom divadelného predstavenia "Ostrov pokladov" v Divadle Jána Palárika v Trnave.

Vianočný pozdrav

Keď pokoj a šťastie tíško sadá,

keď so snehom radosť padá,

keď s chlebom krájame lásku,

keď slzy dojatia rozbehnú sa na líce,

sú sviatky radosti a pokoja,

sú Vianoce.

Prajeme Vám šťastné a spokojné Vianoce, nech zdravie, láska a spokojnosť stoja pri Vás počas celého roka.

Vianočný turnaj v basketbale

Posledný deň pred prázdninami patril športu, a to basketbalu. Súťažilo 27 detí v 9 zmiešaných družstvách v dvoch vekových kategóriách. V kategórii mladší žiaci zvíťazilo družstvo Nigapony v zložení Václav T., Pék M., Šuláková H. a v kategórii starší žiaci družstvo Global elit v zložení Tagaj A., Olla L., Mačaiová P.

Vianočná akadémia

Blížiace sa najkrajšie sviatky roka sme si spríjemnili koledami, piesňami, tancom a divadelnými vystúpeniami počas Vianočnej akadémie.

Deti potleskom ocenili rodičia, príbuzní a pozvaní hostia.

Beseda : Fajčenie - prevencia

S negatívnymi účinkami fajčenia sa oboznámili žiaci 5. a 6. ročníka, keď im príslušníci Mestskej polície v Seredi pomocou rôznych aktivít, súťaží a formou hry predstavili všetky nežiaduce vplyvy fajčenia.

Vianočná burza

Stalo sa tradíciou, že pred Vianocami sa organizuje na našej škole Vianočná burza, ktorej výťažok poputuje na dobrú vec.

Mihálikova Sereď

Žiačky Lucia Lakatošová a Nikol Plavocká reprezentovali našu školu v prednese poézie a prózy na 12.ročníku "Mihálikova Sereď". Umiestnili sa na peknom 3.mieste. Žiačkam blahoželáme!

Diplom

Póla radí deťom a Oliho príbeh

Pod vedením príslušníčky PZ SR si naše deti I. a II.ročníka preverili svoje vedomosti o pravidlách v cestnej premávke.

Oznam pre rodičov

Rozhodnutie o udelení riaditeľského voľna na deň 8.január 2016.