Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Streda, 23.01.2019
Meniny má: Miloš

Aktuality

Prvá  < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 >  Posledná

Školský rok 2015/2016


Cífer 2016

Dňa 16.júna sa naši žiaci pod vedením riaditeľa školy p.Šišku a učiteľa TEV p.Kováča zúčastnili športových hier ZMO regiónu Jaslovské Bohunice. Naši žiaci sa zapojili do súťaží v minifutbale, vybíjanej a atletike. Každý žiak dostal medailu a šiltovku ako pamiatku na krásne športové dopoludnie.

Fotogaléria


Literárno-dejepisná exkurzia Martin

Žiaci 7.až 9.ročníka si svoje vedomosti z literatúry a dejepisu rozšírili literárno-dejepisnou exkurziou v Martine. Navštívili Maticu slovenskú, videli jedno z prvých slovenských gymnázií a po Memorandovom námestí prešli až k Národnému cintorínu, kde odpočívajú mnohé známe literárne a historické osobnosti našich dejín.

Fotogaléria


Vychádzka do prírody

Koniec školského roka sme si spríjemnili vychádzkou do prírody. Žiaci 5. a 6.ročníka najprv absolvovali presun na lúku pri rieke Váh, kde si zahrali volejbal a futbal. Potom si založili ohník a opiekli špekačky. Na záver nás prekvapil dážď , ale ani ten nás neobral o príjemné zážitky a pekný deň.

Fotogaléria


Vzdelávací program - Spoznaj vedu

Netradičnou formou výkladu sa žiaci našej školy dozvedeli základné informácie o planéte Zem a Slnečnej sústave, o vzniku a formovaní kontinentov, zemskej kôry a morí až do dnešnej podoby. Zaujali ich najmä sopky a ich vulkanická činnosť.

Fotogaléria


Školský výlet - Vysoké Tatry

Krásny trojdňový výlet do Vysokých Tatier zažili žiaci 5.-6.ročníka. Vlakom si vychutnávali krásy slovenskej prírody a počas výletu uskutočnili turistické výstupy na Skalnaté pleso, Hrebienok, Štrbské pleso a výstup k Studenovodským vodopádom. Ubytovanie v Tatranskej Lomnici sa žiakom veľmi páčilo.

Fotogaléria


Čítajme si 2016

Aj tento rok sa 86 žiakov našej školy zapojilo do čitateľského maratónu "Čítajme si 2016". Dopoludnie si každý žiak spríjemnil čítaním jednej strany z vybranej knihy a tým sme sa zapojili do čitateľskej súťaže s rekordom 40954 čítajúcich žiakov na Slovensku.

Fotogaléria


MDD - Kino Nova Sereď

Žiaci II.stupňa oslávili svoj sviatok návštevou filmového predstavenia Kniha džungle v kine Nova v Seredi. Čakanie na film si spríjemnili sladkou zmrzlinou.


Medzinárodný deň detí

Aj tento rok sa žiaci I.stupňa zúčastnili oslavy MDD, ktorú zorganizovali príslušníci bezpečnostných a záchranných zložiek pri vodnej ploche Koleno. Deň bol nabitý zážitkami, deti ochutnali pravý vojenský guláš a odchádzali s úsmevom na tvári.

Fotogaléria

 


MO v atletike družstiev a jednotlivcov

Žiaci 5. až 9. ročníka sa zúčastnili majstrovstiev okresu v atletike jednotlivcov a družstiev. Dievčatá dosiahli pekný úspech, keď sa umiestnili na 3.mieste v rámci okresu Galanta.

Fotogaléria


Návšteva múzea holokaustu v Seredi

 Múzeum holokaustu V Seredi je súčasťou SNM-Múzea židovskej kultúry v Bratislave. Nachádza sa v priestoroch bývalého pracovného a koncentračného tábora v Seredi. Žiaci 9.ročníka si návštevou tohto múzea pripomenuli životné príbehy obetí a zverstvá páchané na ľudoch počas druhej svetovej vojny.