Dnes je: Sobota, 24.06.2017

Zvončeky už zvonia

a ihličie vonia,

svetlo sviečok mihotavé,

Vianoce k nám idú práve.

Preto sviatky krásne majte,

v pokoji ich prežívajte.

Príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roka veľa zdravia, šťastia a úspechov Vám želajú zamestnanci ZŠ.

Vianočná akadémia

Posledný deň pred prázdninami sme si spríjemnili Vianočnou akadémiou. Niektorí žiaci predviedli svoj talent, nadanie a prostredníctvom vianočných piesní, tancov a hrou na hudobných nástrojoch potešili nielen ostatných žiakov, ale aj rodičov, známych a priateľov školy.

Vianočný turnaj v SUDOKU

V tento predvianočný čas si naše deti zmerali sily v riešení sudoku, súťažilo sa v dvoch kategóriách. Kategória 5.,6.ročník : 1.miesto H.Šuláková, 2.miesto M.Šuláková, 3.miesto N.Virágová. Kategória 8.,9.ročník : 1.miesto K.Tomastová, 2.miesto V.Kubíčková, 3.miesto L.Mundok.

Vianočná turnaj

V tento predvianočný čas si žiaci V.-IX.ročníka zmerali svoje sily a odohrali priateľské zápasy vo florbale a basketbale. Každý žiak získal malú pozornosť a všetci odchádzali domov s dobrým pocitom priateľstva.

Vianočná burza

Prostredníctvom Vianočnej burzy, kde si žiaci I.-IX.ročníka za symbolickú cenu predávali rôzne drobnosti a maličkosti, opäť pred Vianocami pomohli opusteným zvieratám. Výťažok poputuje na nákup potravín pre zvieratá v útulku.

Oznam - Plesová zábava

OZ "Lepšie Vinohrady" a Rodičovské združenie Vás pozývajú na PLESOVÚ ZÁBAVU, ktorá sa bude konať 18.2.2017 o 19,00hod. Bližšie informácie nájdete v prílohe.

Vinohradská loptička

1.ročník stolnotenisového turnaja jednotlivcov "O putovný pohár starostky obce Vinohrady nad Váhom"

Informatická súťaž - iBobor

Aj v tomto školskom roku sme sa zapojili do informatickej súťaži iBobor, ktorej sa zúčastnili žiaci 3.-9.ročníka. Súťaž prebieha v troch vekových kategóriách, najúspešnejší žiaci získali diplom.

V kategórii Bobrík boli úspešní Patrik Kubíček a Dominika Ščevíková, v kategórii Kadet Lukáš Repčík, Nicol Plavocká, Laura Vargová a Kristína Tomastová. Srdečne blahoželáme.

Výsledky zberu papiera

Vyhodnotenie zberu papiera sme previedli v dvoch kategóriách. Žiaci, ktorí priniesli najviac papiera, boli odmenení vecnými cenami.Spolu sme vyzbierali 3167 kg.

Mihálikova Sereď

Olívia Stopková, Lucia Lakatošová a Nikol Plavocká úspešne reprezentovali našu školu v recitačnej súťaže "Mihálikova Sereď ". V silnej konkurencii získali ocenenie a umiestnili sa na 2. a 3. mieste. Blahoželáme !

Diplomy