Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Štvrtok, 28.09.2023
Meniny má: Václav

Aktuality

Prvá  < 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 >  Posledná

Školský rok 2018/2019


Súťaž o najkrajšiu triedu

Aj tento rok sme súťažili o najčistejšiu triedu školy.Prvenstvo z minulého roka znovu obhájili na druhom stupni - siedmaci. Na prvom stupni sa víťazom v čistote triedy stali dve triedy - prváci a štvrtáci. Víťazom blahoželáme.


Školský výlet - II.stupeň

Záver školského roka si žiaci spríjemnili výletom na hrad Červený Kameň a návštevou jaskyne Driny. Po prehliadke unikátnej expozície bytovej kultúry šľachty sa presunuli do jaskyne Driny, ktorá nás zaujala prehliadkou chodieb, vodopádov a jaskynných útvarov.

Fotogaléria


Školský výlet
Koncoročný školský výlet v Banskej Štiavnici si užili žiaci 1.stupňa. Navštívili Banské múzeum v prírode, štôlňu Bartolomej a krásny zámok Antol. Z výletu si žiaci odniesli pekné zážitky, suveníry a poznatky, na ktoré budú radi spomínať.

MDD
Žiaci 1.stupňa si užili MDD návštevou filmového príbehu o lietajúcom sloníkovi Dumbovi v kine Nova Sereď.

Čítajme si 2019

Aj tento rok sme sa zapojili do čitateľského maratónu Čítajme si - 2019, ktorého krstnou mamou je Oľga Feldeková. Celý deň sme sa venovali čítaniu, každý žiak čítal jednu stranu a prostredníctvom čítania sme nielen rozvíjali fantáziu, ale aj obrazotvornosť, obohacovali si slovnú zásobu a formovali životné hodnoty.

Fotogaléria


Divadelné predstavenie : Zdravý nemocný

Najznámejšiu hru o hypochondrii od Moliéra "Zdravý nemocný" si žiaci 5.-9.ročníka pozreli v Mestskom divadle P.O.Hviezdoslava v Bratislave. V hre autor brilantne zobrazuje zdravého , no zároveň na smrť chorého Argana, ale aj tých , ktorí sa jeho diagnózu snažia náležite využiť.

Fotogaléria


Deň matiek
Pri príležitosti Dňa matiek naši žiaci potešili srdiečka všetkých mamičiek a babičiek pekným programom, pesničkami, básničkami, tancom a divadelným predstavením.

Slávik Slovenska 2019

Slávik Slovenska je súťaž v speve ľudových piesní. Tento ročník našu školu reprezentovali dve žiačky - Teresa Trnento (5.ročník) a Krstína Diáková (9.ročník).

Fotogaléria


Beseda so starostkou obce
Dňa 15.5.2019 žiaci 7.ročníka absolvovali besedu o obecnej samospráve so starostkou obce Ing. Evou Hanusovou. Dozvedeli sa veľa nových vecí o spravovaní obce. Touto cestou by sme chceli poďakovať p.starostke E.Hanusovej za pútavé rozprávanie a veľa informácií pre žiakov našej školy.

Zápis detí do 1.ročníka

V posledný aprílový piatok sa v našej škole uskutočnil zápis do 1.ročníka. Zápisu sa zúčastnilo 14 detí. Deti preukázali svoje zručnosti, schopnosti a pripravenosť pre vstup do ZŠ. Za svoje výkony boli odmenené peknými darčekmi.

Fotogaléria