Dnes je: Piatok, 27.04.2018

Prvá  < 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 >

Školský rok 2013/2014

Deň narcisov 2014

Zbierku Ligy proti rakovine podporili aj občania, žiaci a zamestnanci školy. Žiačky VIII. roč. spolu s Mgr. B. Mäsiarovou v Deň narcisov vyzbierali 415 eur.

Všetkým darcom za finančné príspevky ďakujeme!

Zber papiera

Aj v tomto roku sa uskutočnil na škole zber papiera. V spolupráci s miestnym OU sme vyzbierali 7.580 kg. Jeho recykláciou žiaci, pedagogický zbor a občania zachránili  126 stromov. Víťazom školského kola sa stali žiaci 6. ročníka, ktorí odovzdali 1.817 kg a v súťaži jednotlivcov si veľmi tesné víťazstvo odnesie V.Čechová ( 630 kg ) pred S. Remenárom  (626 kg ). Najlepším kolektívom i jednotlivcom  blahoželáme a všetci zúčastnení budú odmenení. Výsledky nájdete v prílohe.

Slávik Slovenska

Tóny "Slávika Slovenska" zazneli aj priestormi našej školy . Súťažiaci si zmerali sily v troch kategóriách. V prvej kategórii (1.-3.roč.) zvíťazila Silvia Ščevíková, v druhej kategórii (4.-6.roč.) Kristína Diáková a v tretej kategórii (7.-9.roč.) Simona Haršányiová. V okresnom kole im všetkým držíme palce.

Dopravná výchova Galanta

Krásne slnečné počasie sprevádzalo žiakov 1.- 4.ročníka na detskom dopravnom ihrisku v Galante, kde si s nadšením a s radosťou zopakovali poznatky o pravidlách cestnej premávky a precvičili svoje zručnosti v praxi.

Oznam

Riaditeľstvo ZŠ oznamuje, že telefónna linka školy z technických príčin momentálne nefunguje. Za pochopenie ďakujeme.

Mgr. Zuzana Javorová, zást. riad.

Krahule

Zrušený lyžiarsky výcvik bol nahradený historicko-turistickou exkurziou. Žiaci si teda lyžiarsky svah vyšliapali bez výstroje a lyžovanie nahradili poznávaním histórie tohto regiónu. Navštívili kostol sv. J. Krstiteľa v Kremnických Baniach, kde sa nachádza geografický stred Európy. Neobišli ani Banské múzeum v Kremnici, tu sa dozvedeli mnoho zaujímavostí z histórie ťažby zlata a striebra, prešli si aj expozíciu Štôlne Andrej.

Deň učiteľov

Aj tento rok pani starostka Ing.E.Hanusová kvetom a milým slovom ocenila našu prácu a snahu pri výchove a vzdelávaní žiakov. Ďakujeme!

Kniha priateľ človeka

Pri príležitosti Mesiaca knihy si žiaci 1.ročníka pozreli prezentáciu Ako vzniká kniha. Spoločne vyriešili kvíz plný zaujímavých otázok. Na záver vytvorili pekné záložky do kníh.

Návšteva knižnice v Seredi

V marci - Mesiaci knihy navštívili žiaci 2. - 4.ročníka Mestskú knižnicu v Seredi. Pracovníčky knižnice žiakov previedli priestormi knižnice a poskytli veľa zaujímavých informácií o knihách.

Celoslovenské testovanie žiakov 9.ročníka

Základné informácie o testovaní