Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Štvrtok, 28.09.2023
Meniny má: Václav

Aktuality

Prvá  < 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 >  Posledná

Školský rok 2018/2019


Výstava a predaj anglických kníh

Výstavou a kúpou anglických kníh z vydavateľstva Usborne books sme si spríjemnili odovzdávanie polročných výpisov z vysvedčení. Kúpenou knihou si žiaci obohatia a rozvíjajú slovnú zásobu anglického jazyka.

Fotogaléria


Vianočný pozdrav

Nech tichá hudba veselosti Vám počas celých Vianoc znie, nech ten rok nastávajúci Vám zdravie, šťastie a lásku prinesie !

Príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa šťastia a úspechov v novom roku 2019 Vám želá kolektív zamestnancov ZŠ Vinohrady nad Váhom.

Príloha


Vianočná akadémia

 V čase predvianočného zhonu, posledných nákupov a veľkého upratovania nám ponúkli žiaci možnosť na chvíľu sa zastaviť a vychutnať si čaro Vianoc prostredníctvom piesní, tancov a vianočných kolied.

Fotogaléria


Vianočný turnaj

 Predvianočný čas si žiaci spríjemnili odohratím niekoľkých priateľských zápasov vo vybíjanej a basketbale. Turnaja sa zúčastnili žiaci 4. až 9. ročníka. Víťazom blahoželáme.

Fotogaléria


Vianočná burza

 Vianoce sú obdobím pokoja, lásky, ale i pomoci, a preto sa aj žiaci našej školy rozhodli urobiť dobrý skutok a pomôcť prostredníctvom Vianočnej burzy. Výťažok v sume 248,26 eur bude venovaný OZ Tulák v Seredi.

Fotogaléria

 


Vyhodnotenie zberu papiera

Jesenný zber papiera sa uskutočnil v dňoch 5.-14.11.2018 a žiaci celkovo vyzbierali 7650 kg papiera, priemer na žiaka je 68,91 kg. Na prvom mieste sa umiestnila 3.trieda a získala hlavnú cenu - jeden deň riaditeľského voľna. V kategórii jednotlivcov najviac papiera priniesla V.Kižnanská.

Príloha


Návšteva Mikuláša

 Aj k nám opäť zavítal Mikuláš a potešil žiakov našej školy sladkým prekvapením. Prišiel v doprovode deviatakov, ktorí mu pomáhali pripravenými hrami a súťažiami pre deti.

Fotogaléria


Folklórna Sereď

Perfektným výkonom sa predviedli na súťaži v speve ľudových piesní naše žiačky K.Diáková a M.Ďurinová. V silnej konkurencii získali pochvalné uznanie.

Fotogaléria


Divadelné predstavenie - Modrý vták

Rozprávkovú hru o hľadaní šťastia " Modrý vták " si žiaci II.stupňa pozreli v Divadle J.Palárika v Trnave. Deti na jej konci pochopili, že skutočné šťastie nemožno nahánať, ale že je ukryté v nás.

Fotogaléria


Príbeh hudby - online koncert

Bratislavský chlapčenský zbor spolu s RTVS si pre nás pripravili jedinečný koncert "Príbeh hudby". Zaujímavou formou nám rozpovedali tajomstvo vývoja hudby od praveku až po súčastnosť. Počas celého koncertu nás sprevádzal dirigent Gabriel Rovňák ml.

Fotogaléria