Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Sobota, 17.11.2018
Meniny má: Klaudia

Aktuality

Prvá  < 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 > 

Školský rok 2013/2014


Deň matiek

V programe plnom piesní a tancov spoločne vystúpili a svojim mamičkám zablahoželali deti z MŠ a našej školy. Starostka obce Ing. Hanusová v krátkom príhovore ocenila všetky mamy, vyslovila im poďakovanie, ktoré vystriedali staršie žiačky  hrou na hudobných nástrojoch. Program ukončila hudobná skupina "Veselí starci".

Fotogaléria


Deň pohybu ku zdraviu

Žiaci VI. a VII.ročníka venovali tento deň netradičným športovým disciplínam, ktoré boli zamerané na behanie a skákanie. Keďže počasie narušilo naše zámery, súťažilo sa najprv v telocvični. Nakoniec sa predsa len umúdrilo a tak sme ešte prešli zopár kilometrov na čerstvom vzduchu.

Fotogaléria


Slávik Slovenska

V okresnom kole súťaže Slávik Slovenska 2014 školu reprezentovali žiačky Silvia Ščevíková, 2.roč. a Kristína Diáková, 4.roč. Na hudobný nástroj ich sprevádzal p. K.Sucháň. Hoci sa v silnej konkurencii neumiestnili, podali výborný výkon. Možno nabudúce ...

Fotogaléria


Vyhodnotenie výtvarnej súťaže

Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru vyhlásilo  výtvarno - umeleckú súťaž na tému "Záchrana života očami detí". Zapojili sa aj žiaci našej školy. A nás veľmi teší, že žiačka VI. roč. Kristína Tomastová vyhrala 1. miesto. Blahoželáme!

Diplom

Fotogaléria


Deň Zeme

Pri príležitosti Dňa Zeme žiaci poupratovali a vyčistili časť svojej obce. Vyzbierali desiatky plastových vriec s odpadom, ktorý sa nachádzal vo voľnej prírode. Okrem dobrého pocitu odmenou boli aj sladké nanuky od p. starostky Ing. Hanusovej.

Fotogaléria


Stavanie mája

Tradícia stavania mája je neodmysliteľnou súčasťou života v obci. Počasie vyšlo a tak deti z ŠKD máj vyzdobili, silní chlapi stojan pevne ukotvili. Súčasťou akcie bol krátky kultúrny program, v ktorom vystúpili aj naše žiačky. Podával sa guláš, muzika hrala a všade vládla dobrá nálada.

Fotogaléria


Testovanie 9 - výsledky

V testovaní žiakov 9. ročníka sme dosiahli nasledovné výsledky:

Slovenský jazyk a literatúra

celoslov. priemer  62,00 %    dosiah. výsledok 64,39 %

Najlepšie výsledky dosiahli: 1. Adam Šulák  100 %

                                       2. Pavol Ľudma  87,5 %

                                       3. Maroš Kučerík  76 %

Matematika

celoslov. priemer  54,67 %  dosiah. výsledok  45,56 %

najlepšie výsledky dosiahli: 1. Pavol Ľudma  85 %

                                       2. Adam Šulák  75 %

                                       3. Maroš Kučerík  70 %

Výsledkový list školy

Výsledkový list žiakov

 


Hľadáme cyklistické talenty

ZŠ Vinohrady nad Váhom v spolupráci s CK AB Sereď pripravuje pre žiakov športovú aktivitu zameranú na vyhľadávanie talentov. V máji sa uskutočnia cyklistické preteky, spojené s besedou s členmi CK oddielu. Pripravte si teda bicykle, prilbu, príp. začnite trénovať. Tešíme sa na napínavé súboje ! Bližšie informácie nájdete v prílohe.

Príloha


Vítanie jari

Netradičné vítanie jari pripravili v spolupráci so starostkou obce miestni nadšenci. Priestory Osvetovej besedy ožili dobovými predmetmi, nádhernými kraslicami, majstri plietli korbáče a atmosféru jari dopĺňali pasúce sa ovečky. Rodičia a najmä deti nevedeli čo si obzrieť skôr!

Svoje výrobky prezentovali aj žiaci navštevujúci krúžok šikovných rúk a školský klub detí.

 foto


Deň narcisov 2014

Zbierku Ligy proti rakovine podporili aj občania, žiaci a zamestnanci školy. Žiačky VIII. roč. spolu s Mgr. B. Mäsiarovou v Deň narcisov vyzbierali 415 eur.

Všetkým darcom za finančné príspevky ďakujeme!

foto