Dnes je: Nedeľa, 22.07.2018

Prvá  < 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 >

Školský rok 2013/2014

Lyžiarsky výcvik - oznam

Riaditeľstvo ZŠ Vinohrady nad Váhom oznamuje rodičom žiakov 5. - 9. roč., že LVVK SKI Krahule

sa z technických príčin / nevyhovujúce snehové podmienky / prekladá na 16. marec 2014.

Bližšie info na t. č. 0908 595 510

Vinohrady nad Váhom      Mgr. Iveta L a b a j o v á

14.2.2014                             riad. školy

Čaro slova

Vo štvrtok prebehlo školské kolo súťaže v prednese poézie a prózy. Zúčastnilo sa ho 14 žiakov, ktorí súťažili v troch kategóriách. Všetci súťažiaci svojimi výkonmi milo prekvapili. Do okresného kola postupujú najlepší z nich : N. Plavocká , K. Diaková a H.Šuláková.

Zápis budúcich prváčikov

Na našej ZŠ sa uskutočnil zápis do 1. roč. Zapísaných je 14 budúcich prváčikov. Tí v sprievode rodičov veselo i vážne odpovedali na otázky p. uč. Javorovej a Svrčkovej. Odvahu deťom dodala aj prítomnosť p.uč. Markechovej z MŠ a školskú zrelosť sledovala Mgr. Polednáková z CPPPaP Galanta.

Tešíme sa na stretnutie v septembri milí prváci!

Bedminton

Žiaci navštevujúci bedmintonový krúžok dosiahli výborný výsledok! V krajskom kole, ktoré sa konalo v Piešťanoch, vybojovali 3.  miesto v oboch kategóriách (žiaci a žiačky ZŠ).

Touto cestou ďakujem Ing. Norbertovi Godálymu za ochotu, čas a trpezlivosť, s akou sa našim športovcom pred súťažou venoval.

Mgr. I.Labajová, vedúca krúžku

Deň otvorených dverí

Možnosť nahliadnuť do ozajstnej školy využili takmer všetci budúci prváci a ich zákonní zástupcovia. V sprievode p. učiteliek z MŠ si vyskúšali aké je byť "žiakom".
Hľadali a určovali písmenká, farby a riešili jednoduché úlohy. Prezreli si školu a na záver si v telocvični zasúťažili.

Stretneme sa na zápise, milí prváci!

Zápis do 1.ročníka

Riaditeľstvo ZŠ Vinohrady nad Váhom oznamuje, že zápis do 1.ročníka sa uskutoční dňa

7.februára 2014 v čase od 13,oo - 16,45 hod.

v budove ZŠ, miestnosť č.22. Ponúkame :

rodinné prostredie, individuálny prístup, vybavené PC učebne , rôzne aktivity, záujmové krúžky, možnosť výuky na hudobnom nástroji, stravovanie v školskej jedálni a návštevu ŠKD.

Príďte medzi nás !

Deň otvorených dverí

Dňa 31.januára 2014 o 10,00 hod. sa otvoria "brány" našej školy. Budúci prváčikovia a ich zákonní zástupcovia si môžu prezrieť priestory školy a zapojiť sa do vyučovania v 1.ročníku.

Tešíme sa na Vás!

Vianočné prianie

Na Vianoce pokoj v duši,

šťastie, ktoré nič nezruší.

V novom roku veľa sily,

by ste v zdraví dlho žili.

Čarovné Vianoce a šťastný nový rok prajú žiaci a zamestnanci

ZŠ Vinohrady nad Váhom.

Oznam HIP-HOP

Tanečný krúžok HIP-HOPu sa bude konať aj počas

vianočných prázdnin v nasledovných termínoch :

27.12.2013 o 11.00 hod

3.1.2014 o 11.00 hod

7.1.2014 o 11.00 hod

Vianočný koncert

Sviatočnú atmosféru podčiarkli svojim vystúpením žiaci 1. a 3. roč. Nezaostali ani ostané ročníky. Nasledovali prednes poézie, zazneli koledy, hostia zo Serede predviedli sólo na bicie. Záver patril členom krúžku Hip-hopu.

Pokojné sviatky a pohodu všetkým popriala starostka obce Ing. E.Hanusová.