Dnes je: Streda, 26.09.2018

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >  Posledná

Školský rok 2017/2018

Oznam pre rodičov

Krajské riaditeľstvo policajného zboru v Trnave upozorňuje rodičov o zvýšenú opatrnosť.

Vinohradská loptička - II.ročník

Výsledky :

Žiaci : 1.miesto Simon Remenár, 2.miesto Lukáš Repčík

Dospelí : 1.miesto Erik Eckhardt (Topoľčany), 2.miesto Jozef Eckhardt (Topoľčany), 3.miesto Peter Očenáš (Dvorníky)

Vianočný pozdrav

Vianoce čisté a biele ako sneh, v živote len radosť, zdravie a smiech. Silvestrovskú náladu po celý rok , šťastie nech sprevádza Váš krok.

Príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok Vám želajú zamestnanci ZŠ Vinohrady nad Váhom.

Vianočná akadémia

Sviatočne naladení sme ukončili posledný deň pred Vianocami slávnostnou akadémiou. Žiaci si pripravili a prezentovali množstvo kolied, tancov a divadelných predstavení, ktorými potešili seba navzájom a aj svojich rodičov, starých rodičov a hostí.

Vianočný turnaj

Vianočnú atmosféru sme si spríjemnili aj pohybovou aktivitou. Žiaci si medzi sebou zasúťažili vo vybíjanej, florbale a basketbale. Súťažiaci mali z turnaja dobrý pocit a víťazmi sa stali všetci, ktorí sa zúčastnili.

Vianočná burza

Už tradične sa na našej škole konala Vianočná burza, výťažok poputuje občianskemu združeniu Tulák v Seredi. Vyzbieralo sa krásnych 210,90 eur. Všetkým zúčastneným ďakujeme.

Vianočné pečivo

V tento predvianočný zhon sa rozhodli žiaci 6. a 7. ročníka urobiť radosť starším občanom našej obce tým, že im napiekli v škole vianočné pečivo, krásne ho zabalili a spolu s vianočným pozdravom im ho osobne doručili.

Mikuláš

Aj našu školu opäť tento rok navštívil Mikuláš spolu so svojimi pomocníkmi anjelmi, čertíkmi, sobíkmi a rozdával deťom sladkosti. Mikulášske dopoludnie nám spríjemnili žiaci 9.ročníka, ktorí si pre deti pripravili krátky zábavný program.

Vinohradská loptička

II.ročník Stolnotenisového turnaja jednotlivcov O putovný pohár starostky obce Vinohrady nad Váhom sa bude konať 28.decembra 2017. Vac informácií nájdete v prílohe.

Príloha s pozvánkou

Poďakovanie rodičom

Riaditeľstvo ZŠ ďakuje všetkým rodičom a žiakom za finančné príspevky a hmotné dary do predvianočnej zbierky. Peniaze poslúžili na nákup surovín na vianočné pečivo, ktorým chcú žiaci potešiť starších občanov našej obce.