Dnes je: Sobota, 24.06.2017

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >  Posledná

Školský rok 2016/2017

Hudobné pásmo - Viktor

Textár a hudobník Viktor potešil a zároveň tochu vyskúšal deti netradičnou formou, a to piesňou. Žiaci 1.-9.ročníka spolu s ním spievali a v jeho piesňach dopĺňali všeobecné pojmy z niektorých predmetov.

Testovanie 5

Informácie, týkajúce sa testovania piatakov, nájdete v prílohe :

Oznam pre žiakov - Zber papiera

V dňoch 2.-11.novembra 2016 prebehne na našej škole zber starého papiera.

Divadelné predstavenie - Mlynárkin pytač

Rozprávku o láske, spravodlivosti a dobre si pozreli naši žiaci I.stupňa v Divadle Jána Palárika v Trnave.

Svetový deň výživy

Žiaci I.stupňa si opäť pripomenuli Deň zdravej výživy súťažou o najzdravšiu desiatu a k tejto tematike vyrobili pekné práce. Na záver si deti užili jesenné veterné počasie pri púšťaní šarkanov, veď predsa aj pohyb prospieva nášmu zdraviu.

Hovorme o jedle

I tento školský rok sa žiaci II.stupňa zapojili do súťaže "Hovorme o jedle". V tento deň si spoločne pripravili mliečne pohostenie od výmyslu sveta. Svoje zručnosti v prestieraní a servírovaní jedla ukázali v spoločných priestoroch školy, kde sa konala veľká ochutnávka pripravených dobrôt.

Dopravné ihrisko Trnava

V septembri sme navštívili DDI v Trnave. Svoje teoretické vedomosti si deti precvičili v pozícii chodca i vodiča. Za výbornú disciplínu, vedomosti a zručnosti získali svoj 1.vodičský preukaz.

Dejepisná exkurzia Nitra

Vedomosti z dejín si žiaci 6. a 7.ročníka obohatili exkurziou v Ponitrianskom múzeu Nitra, kde ich podrobne oboznámili s historickými obdobiami vývoja ľudstva. Exkurziu sme zakončili krátkou návštevou hradu a niektrorých historických častí mesta.

Posedenie seniorov

Pri príležitosti Mesiaca úcty k starším naši žiaci potešili seniorov peknými pesničkami, tancami a hrou na hudobných nástrojoch.

Plenárna schôdza rodičov

Dňa 26.9.2016 o 17,00 hod sa uskutoční v budove školy plenárna schôdza rodičov žiakov školy. Jedným z bodov programu bude aj voľba 4 zástupcov rodičov do Rady školy z dôvodu končiaceho funkčného obdobia doterajšej Rady školy. Prosíme rodičov, aby sa podľa možnosti zúčastnili v čo najväčšom počte.