Dnes je: Streda, 23.01.2019

Prvá  < 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 >

Školský rok 2013/2014

Slávik Slovenska

Tóny "Slávika Slovenska" zazneli aj priestormi našej školy . Súťažiaci si zmerali sily v troch kategóriách. V prvej kategórii (1.-3.roč.) zvíťazila Silvia Ščevíková, v druhej kategórii (4.-6.roč.) Kristína Diáková a v tretej kategórii (7.-9.roč.) Simona Haršányiová. V okresnom kole im všetkým držíme palce.

Dopravná výchova Galanta

Krásne slnečné počasie sprevádzalo žiakov 1.- 4.ročníka na detskom dopravnom ihrisku v Galante, kde si s nadšením a s radosťou zopakovali poznatky o pravidlách cestnej premávky a precvičili svoje zručnosti v praxi.

Oznam

Riaditeľstvo ZŠ oznamuje, že telefónna linka školy z technických príčin momentálne nefunguje. Za pochopenie ďakujeme.

Mgr. Zuzana Javorová, zást. riad.

Krahule

Zrušený lyžiarsky výcvik bol nahradený historicko-turistickou exkurziou. Žiaci si teda lyžiarsky svah vyšliapali bez výstroje a lyžovanie nahradili poznávaním histórie tohto regiónu. Navštívili kostol sv. J. Krstiteľa v Kremnických Baniach, kde sa nachádza geografický stred Európy. Neobišli ani Banské múzeum v Kremnici, tu sa dozvedeli mnoho zaujímavostí z histórie ťažby zlata a striebra, prešli si aj expozíciu Štôlne Andrej.

Deň učiteľov

Aj tento rok pani starostka Ing.E.Hanusová kvetom a milým slovom ocenila našu prácu a snahu pri výchove a vzdelávaní žiakov. Ďakujeme!

Kniha priateľ človeka

Pri príležitosti Mesiaca knihy si žiaci 1.ročníka pozreli prezentáciu Ako vzniká kniha. Spoločne vyriešili kvíz plný zaujímavých otázok. Na záver vytvorili pekné záložky do kníh.

Návšteva knižnice v Seredi

V marci - Mesiaci knihy navštívili žiaci 2. - 4.ročníka Mestskú knižnicu v Seredi. Pracovníčky knižnice žiakov previedli priestormi knižnice a poskytli veľa zaujímavých informácií o knihách.

Celoslovenské testovanie žiakov 9.ročníka

Základné informácie o testovaní

Fašiangy v škole

Posledný deň pred jarnými prázdninami sa žiaci 1. st. obliekli do rôznych masiek. Pripomenuli si zvyky a tradície našich predkov počas fašiangov. Strašidlá a rôzne iné masky riešili zábavné úlohy z matematiky i krátke úlohy z jazyka slovenského.  Takéto netradičné učenie sa im veľmi páčilo.

Lyžiarsky výcvik - oznam

Riaditeľstvo ZŠ Vinohrady nad Váhom oznamuje rodičom žiakov 5. - 9. roč., že LVVK SKI Krahule

sa z technických príčin / nevyhovujúce snehové podmienky / prekladá na 16. marec 2014.

Bližšie info na t. č. 0908 595 510

Vinohrady nad Váhom      Mgr. Iveta L a b a j o v á