Dnes je: Pondelok, 20.08.2018
Meniny má: Anabela

Prvá  < 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 >

Školský rok 2013/2014

Záložka do knihy spája školy

V tomto roku bola našou partnerskou školou ZŠ s MŠ Tečovice z Českej republiky. Naši žiaci so zápalom tvorili kamarátom z Česka záložky a veľmi sa tešili na odpoveď.

Jeseň Jána Navrátila

Po prečítaní knižky "Vodník Venček" sa do súťaže zapojili aj žiaci 4. roč. A boli úspešní!  M.Pék získal 2. miesto, zúčastnil sa besedy s J. Navrátilom a pre školu získal vlastnoručné venovanie p. spisovateľa. Práce ďalších dvoch žiakov sú vystavené spolu s inými v CVČ v Seredi.

Diplom

Úspechy našich žiakov

S hrdosťou konštatujeme, že sa naši žiaci po ukončení základného vzdelávania v živote nestratia, práve naopak! Dosahujú výborné výsledky a šíria dobré meno školy, obce i Slovenska. Medzi takých jednoznačne patrí Veronika Mikulincová. V taekwonde získala mnoho ocenení, naposledy v Madride zlatú medailu! Sme radi, že spolu s ďalšími úspešnými športovcami - P.Paulíkom zo Serede a K.Blaškovičovou zavítala medzi nás. Možno sa tak nájdu i ďalší nasledovníci..

Lampiónový sprievod

MAMA klub v  Seredi zorganizoval už 5. ročník lampiónového sprievodu večerným mestom. Zúčastnili sa ho s p. vychovávateľkou aj naši žiaci. Sprievod bol pre deti i rodičov veľkým zážitkom, hoci sa možno tošku báli...

Svetový deň výživy

Aj žiaci 1. st. priniesli všakovaké maškrtky, ktoré pripravili šikovné mamičky. Hovorili o správnej výžive, prečo je dôležité nevynechať raňajky, čo si doniesť na desiatu, aké jedlá varili naše babičky a pod.

Svetový deň výživy

Zeleninovými nátierkami, zdravými maškrtami a ovocím si žiaci II.stupňa pripomenuli Svetový deň výživy. Pri prezentácii sa snažili uvedomiť si význam a hodnotu jedla.

Trnavský rínek

V rámci krúžku Poznávanie regiónu deti v sprievode p.vychovávateľky prežili vydarený deň. Pozreli si divadielko Janíčko a Marienka, na vlastné oči sledovali výrobu šperkov, mydla, drevených hračiek či šálov. Na detskom ihrisku si vyskúšali svoju šikovnosť a cestou vláčikom si pochutnali na miestnych špecialitách.

Dopravné ihrisko Galanta

Na detskom dopravnom ihrisku v Galante si deti I.stupňa zopakovali a utvrdili pravidlá cestnej premávky.

Deň seniorov

Ku dňu seniorov žiaci 6.ročníka pod vedením vyučujúcich napiekli, malí družinári i staršie žiačky pekne zabalili sladké pečivo. K dobrej atmosfére prispeli aj programom, v ktorom zahrali , zaspievali a pozdravili prítomných dôchodcov.

Krúžok šikovných rúk

Pod vedením Mgr. Mäsiarovej šikovné žiačky aj v tomto školskom roku vytvoria mnoho zaujímavých dekorácií. Tu sú prvé - jesenné variácie, viď fotogaléria