Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Sobota, 15.12.2018
Meniny má: Ivica

Aktuality

Prvá  < 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 > 

Školský rok 2013/2014


Informatická súťaž i-BOBOR

Cieľom tejto on - line informatickej súťaže je podporiť záujem o IKT. Symbolom sa stal usilovný, inteligentný a čulý bobor. 

Vybraní žiaci 3. - 9. ročníka mali možnosť zasúťažiť si v troch kategóriách: Bobrík, Benjamín a Kadet. Najšikovnejší z nich získali diplom úspešného riešiteľa.

Fotogaléria

Výsledková listina


Výchovný koncert - manželia Hlbockí

Zvyky a tradície, ktoré dodržiavali naši predkovia, ako i piesne a koledy žiakom verne priblížili manželia Hlbockí, bývalí členovia SĽUK-u z Piešťan. Zároveň videli a počuli nezvyčajné hudobné nástroje ako mrmlák, drumbľa,píla či ninera. Koncert ukončili najkrajšou vianočnou piesňou Tichá noc.

Fotogaléria


Prírodovedná exkurzia Bratislava

Cieľom exkurzie žiakov 6.-9. roč. bolo centrum Atlantis, kde sa prostredníctvom interaktívnych exponátov presvedčili, ako fungujú zákony fyziky v praxi. V Slov. národnom múzeu si zasa prezreli expozície s názvom Zázrak prírody ( živočíchy ) a Klenoty Zeme ( hroniny a minerály ).

Fotogaléria


Egypt dar Nílu

Žiaci 5.ročníka si prezreli v Mestskom múzeu v Seredi zaujímavú výstavu zberateľa J.Hertlíka o starovekom Egypte. Doplnili si vedomosti z dejepisu a zblízka pooobzerali rôzne artefakty.

Fotogaléria


Záložka do knihy spája školy

V tomto roku bola našou partnerskou školou ZŠ s MŠ Tečovice z Českej republiky. Naši žiaci so zápalom tvorili kamarátom z Česka záložky a veľmi sa tešili na odpoveď.

Fotogaléria


Jeseň Jána Navrátila

Po prečítaní knižky "Vodník Venček" sa do súťaže zapojili aj žiaci 4. roč. A boli úspešní!  M.Pék získal 2. miesto, zúčastnil sa besedy s J. Navrátilom a pre školu získal vlastnoručné venovanie p. spisovateľa. Práce ďalších dvoch žiakov sú vystavené spolu s inými v CVČ v Seredi.

Fotogaléria

Diplom


Úspechy našich žiakov

S hrdosťou konštatujeme, že sa naši žiaci po ukončení základného vzdelávania v živote nestratia, práve naopak! Dosahujú výborné výsledky a šíria dobré meno školy, obce i Slovenska. Medzi takých jednoznačne patrí Veronika Mikulincová. V taekwonde získala mnoho ocenení, naposledy v Madride zlatú medailu! Sme radi, že spolu s ďalšími úspešnými športovcami - P.Paulíkom zo Serede a K.Blaškovičovou zavítala medzi nás. Možno sa tak nájdu i ďalší nasledovníci..

Fotogaléria


Lampiónový sprievod

MAMA klub v  Seredi zorganizoval už 5. ročník lampiónového sprievodu večerným mestom. Zúčastnili sa ho s p. vychovávateľkou aj naši žiaci. Sprievod bol pre deti i rodičov veľkým zážitkom, hoci sa možno tošku báli...

Fotogaléria


Svetový deň výživy

 Aj žiaci 1. st. priniesli všakovaké maškrtky, ktoré pripravili šikovné mamičky. Hovorili o správnej výžive, prečo je dôležité nevynechať raňajky, čo si doniesť na desiatu, aké jedlá varili naše babičky a pod.

 Fotogaléria


Svetový deň výživy

Zeleninovými nátierkami, zdravými maškrtami a ovocím si žiaci II.stupňa pripomenuli Svetový deň výživy. Pri prezentácii sa snažili uvedomiť si význam a hodnotu jedla.

Fotogaléria