Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Streda, 23.01.2019
Meniny má: Miloš

Aktuality

 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >  Posledná

Školský rok 2017/2018


OZNAM - ZÁPIS PRVÁKOV

Zápis prvákov do prvého ročníka sa uskutoční dňa 27.4.2018 v čase od 12,30 do 16,00 hod. v budove školy. Bližšie informácie nájdete v prílohe.

Príloha


Dotyky umením

V utorok 27.marca 2018 sa žiaci 4.ročníka zúčastnili na výstave výtvarných prác s názvom DOTYKY UMENÍM. Výstava sa konala v Mestskom múzeu v Seredi. Žiaci tu mohli obdivovať výtvarné práce bývalých i súčasných absolventov ZUŠ Jána Fischera-Kvetoňa.

Fotogaléria


Burza kníh

Posledný piatok v mesiaci marec si žiaci 4.ročníka spestrili vyučovanie zaujímavými aktivitami. Privítali jar oblečení v pestrých jarných farbách. Počas vyučovania usporiadali dobrovoľnú "Burzu kníh", vďaka ktorej dostali prečítané knižky druhú šancu. Každý, kto knižkou do burzy prispel, si novú knižku z burzy aj odniesol.

Fotogaléria


Čaro slova

Prešiel rok a naši žiaci sa opäť stretli v školskom kole súťaže Čaro slova. Čaro slova prispieva k vyhľadávaniu talentovaných žiakov v oblasti umeleckého prednesu. Žiaci súťažili v dvoch kategóriách s nasledovným umiestnením :

PRÓZA : 1.miesto A.Škoríková, 2.miesto O.Stopková, 3.miesto P.Hutera

POÉZIA : 1.miesto T.Trento, 2.miesto N.Maronová, 3.miesto V.Hudáková

V II.kategórii sa umiestnila N.Virágová.

Fotogaléria


Lyžiarsky výcvik

Od 12.-17.februára naši žiaci 6. a 7.ročníka absolvovali lyžiarsky výcvik v stredisku Janovky. Získali nové zručnosti v lyžovaní, navštívili wellness v Oraviciach a spoznali krásnu Oravskú prírodu. Penzión Pod Roháčmi im poskytol kvalitné ubytovanie i celodennú stravu. Výcvik môžeme považovať za úspešný a záleží už len na rodičoch detí, či budú podporovať ich záujem o lyžovanie.

Fotogaléria


Rodičovský ples

Prvú februárovú sobotu sa rodičia a priatelia našej školy zabávali na Rodičovskom plese, ktorý organizovala Rada rodičov v spolupráci so ZŠ. Hostí vítali naši milí deviataci, ktorí pomáhali aj pri organizácii. Ples otvoril úvodným príhovorom riaditeľ školy Ing.Šiška a po ňom nasledoval program v podaní detí našej školy. Výťažok z Rodičovského plesu je každoročne využívaný na aktivity pre žiakov našej školy. Veľká vďaka patrí všetkým sponzorom a rodičom, ktorí prispeli vecnými cenami do tomboly. Všetkým dobrovoľníkom, ktorí sa zúčastnili organizácie plesu, ĎAKUJEME.

Fotogaléria


Oznam pre rodičov

Krajské riaditeľstvo policajného zboru v Trnave upozorňuje rodičov o zvýšenú opatrnosť.

Príloha


Vinohradská loptička - II.ročník

Výsledky :

Žiaci : 1.miesto Simon Remenár, 2.miesto Lukáš Repčík

Dospelí : 1.miesto Erik Eckhardt (Topoľčany), 2.miesto Jozef Eckhardt (Topoľčany), 3.miesto Peter Očenáš (Dvorníky)

Fotogaléria


Vianočný pozdrav

Vianoce čisté a biele ako sneh, v živote len radosť, zdravie a smiech. Silvestrovskú náladu po celý rok , šťastie nech sprevádza Váš krok.

Príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok Vám želajú zamestnanci ZŠ Vinohrady nad Váhom.

Príloha


Vianočná akadémia

Sviatočne naladení sme ukončili posledný deň pred Vianocami slávnostnou akadémiou. Žiaci si pripravili a prezentovali množstvo kolied, tancov a divadelných predstavení, ktorými potešili seba navzájom a aj svojich rodičov, starých rodičov a hostí.

Fotogaléria