Dnes je: Sobota, 24.06.2017

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >  Posledná

Školský rok 2016/2017

Účelové cvičenie

Posledné jesenné slnečné lúče sme využili na účelové cvičenie. Po teoretickej časti konanej v telocvični školy sa žiaci 5. až 9.ročníka presunuli do časti obce PRIEVOZ a teoretické poznatky aplikovali v praxi.

Divadelné predstavenie Malý princ

O tom, že dôležité je vidieť iba srdcom a to ostatné je očiam neviditeľné, sa žiaci 5.-9.ročníka presvedčili prostredníctvom divadelnej hry "Malý princ" v Divadle J.Palárika v Trnave

Začiatok školského roka

Prvý septembrový pondelok sme na našej škole slávnostne otvorili školský rok 2016/2017. Pán riaditeľ Ing.Šiška a pani starostka Ing.Hanusová po slávnostnom prejave privítali žiakov školy a našich nových prváčikov, ktorí s radosťou, ale i s obavou zasadli po prvýkrát do školských lavíc. Želáme im úspešný štart do školského života.

Školský rok 2015/2016

Koniec školského roka 2015/2016

Školský rok 2015/2016 bol ukončený slávnostným príhovorom riaditeľa školy Ing.Šišku a príhovorom starostky obce Ing.Hanusovej. Úspešným žiakom boli odovzdané diplomy a knihy a najúspešnejšie žiačky 9.ročníka dostali nasledovné ocenenia :

krištáľové krídlo - Ivana Plaščiaková

plaketa - Beáta Ľudmová

športovec roka - Simona Haršányiová

Rozlúčka s deviatakmi

Predposledný deň školského roka patril deviatakom, ktorí sa lúčili so žiakmi z nižších ročníkov. Pripravili si pre nich pieseň, sladkosti a milý príhovor. Pokračovali návštevou Obecného úradu a Materskej školy. Rozlúčku zakončili krátkym posedením s pedagogickým  zborom a pani starostkou.

Najkrajšia trieda

Počas tohto školského roka žiaci našej školy súťažili o najkrajšiu triedu. Za prvý stupeň sa na prvom mieste umiestnili dve triedy : 1. a 3.trieda s rovnakým počtom bodov, z druhého stupňa zvíťazili deviataci. Ich snaha bola odmenená krásnymi tortami.

Zber tetrapakov

Súčasťou environmentálnej výchovy bol aj zber tetrapakových obalov z mlieka či džúsov. Spoločne sme vyzbierali a odovzdali 16 717 kusov. Za snahu a usilovnosť boli najúspešnejší žiaci odmenení vecnými cenami.

Rozlúčková opekačka

Žiaci 1.stupňa si spestrili záver školského roka túrou na Prievoz do Porondy. Vypočuli si zaujímavý výklad p.Škoríka o živote a chove oviec, pochutnali si na dobre opečených špekačkách.. Ďakujeme p.Škoríkovi za príjemnú atmosféru, ktorú pre nás pripravil.

Účelové cvičenie

Teoreticky získané vedomosti o brannej výchove, zdravotnej výchove, dopravnej výchove a civilnej ochrane si žiaci II.stupňa preverili v teréne v časti obce "Prievoz".

Školská olympiáda

Aj tento rok žiaci 2. až 9.ročníka súťažili o titul Majstra školy v kategóriách 60m, 50m,300m, hod guľou, kriketka a skok do diaľky. Majsterkou školy za I.stupeň sa stala Michaela Šuláková a Majstrom školy za II.stupeň sa stal Adrián Tagaj.