Dnes je: Sobota, 17.11.2018

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >  Posledná

Školský rok 2017/2018

Vianočná akadémia

Sviatočne naladení sme ukončili posledný deň pred Vianocami slávnostnou akadémiou. Žiaci si pripravili a prezentovali množstvo kolied, tancov a divadelných predstavení, ktorými potešili seba navzájom a aj svojich rodičov, starých rodičov a hostí.

Vianočný turnaj

Vianočnú atmosféru sme si spríjemnili aj pohybovou aktivitou. Žiaci si medzi sebou zasúťažili vo vybíjanej, florbale a basketbale. Súťažiaci mali z turnaja dobrý pocit a víťazmi sa stali všetci, ktorí sa zúčastnili.

Vianočná burza

Už tradične sa na našej škole konala Vianočná burza, výťažok poputuje občianskemu združeniu Tulák v Seredi. Vyzbieralo sa krásnych 210,90 eur. Všetkým zúčastneným ďakujeme.

Vianočné pečivo

V tento predvianočný zhon sa rozhodli žiaci 6. a 7. ročníka urobiť radosť starším občanom našej obce tým, že im napiekli v škole vianočné pečivo, krásne ho zabalili a spolu s vianočným pozdravom im ho osobne doručili.

Mikuláš

Aj našu školu opäť tento rok navštívil Mikuláš spolu so svojimi pomocníkmi anjelmi, čertíkmi, sobíkmi a rozdával deťom sladkosti. Mikulášske dopoludnie nám spríjemnili žiaci 9.ročníka, ktorí si pre deti pripravili krátky zábavný program.

Vinohradská loptička

II.ročník Stolnotenisového turnaja jednotlivcov O putovný pohár starostky obce Vinohrady nad Váhom sa bude konať 28.decembra 2017. Vac informácií nájdete v prílohe.

Príloha s pozvánkou

Poďakovanie rodičom

Riaditeľstvo ZŠ ďakuje všetkým rodičom a žiakom za finančné príspevky a hmotné dary do predvianočnej zbierky. Peniaze poslúžili na nákup surovín na vianočné pečivo, ktorým chcú žiaci potešiť starších občanov našej obce.

Ťapákovci - divadelné predstavenie

Život dedinského človeka a jeho negatívne vlastnosti, hlavne lenivosť, nečinnosť a ľahostajnosť si žiaci 5.-9.ročníka priblížili divadelným predstavením Ťapákovci. Toto dielo sa vďaka svojej nadčasovosti prihovára k nám  ešte aj dnes.

Vyhodnotenie zberu papiera

Aj tento rok sme sa zapojili do zberu papiera. 1.miesto získali piataci, 2.miesto štvrtáci a 3.miesto naši druháci. Najviac papiera priniesla žiačka 2.ročníka Kižňanská Vanesska. Všetkým žiakom ďakujeme a víťazom gratulujeme.

Prírodovedná exkurzia - Incheba Bratislava

Krásu a fungovanie ľudského tela spoznávali žiaci 5.-8.ročníka netradičným spôsobom počas výstavy Body the exhibition , ktorá sa konala vo výstavisku Incheba v Bratislave.