Dnes je: Nedeľa, 20.08.2017

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >  Posledná

Školský rok 2016/2017

Oznam pre žiakov - Zber papiera

V dňoch 2.-11.novembra 2016 prebehne na našej škole zber starého papiera.

Divadelné predstavenie - Mlynárkin pytač

Rozprávku o láske, spravodlivosti a dobre si pozreli naši žiaci I.stupňa v Divadle Jána Palárika v Trnave.

Svetový deň výživy

Žiaci I.stupňa si opäť pripomenuli Deň zdravej výživy súťažou o najzdravšiu desiatu a k tejto tematike vyrobili pekné práce. Na záver si deti užili jesenné veterné počasie pri púšťaní šarkanov, veď predsa aj pohyb prospieva nášmu zdraviu.

Hovorme o jedle

I tento školský rok sa žiaci II.stupňa zapojili do súťaže "Hovorme o jedle". V tento deň si spoločne pripravili mliečne pohostenie od výmyslu sveta. Svoje zručnosti v prestieraní a servírovaní jedla ukázali v spoločných priestoroch školy, kde sa konala veľká ochutnávka pripravených dobrôt.

Dopravné ihrisko Trnava

V septembri sme navštívili DDI v Trnave. Svoje teoretické vedomosti si deti precvičili v pozícii chodca i vodiča. Za výbornú disciplínu, vedomosti a zručnosti získali svoj 1.vodičský preukaz.

Dejepisná exkurzia Nitra

Vedomosti z dejín si žiaci 6. a 7.ročníka obohatili exkurziou v Ponitrianskom múzeu Nitra, kde ich podrobne oboznámili s historickými obdobiami vývoja ľudstva. Exkurziu sme zakončili krátkou návštevou hradu a niektrorých historických častí mesta.

Posedenie seniorov

Pri príležitosti Mesiaca úcty k starším naši žiaci potešili seniorov peknými pesničkami, tancami a hrou na hudobných nástrojoch.

Plenárna schôdza rodičov

Dňa 26.9.2016 o 17,00 hod sa uskutoční v budove školy plenárna schôdza rodičov žiakov školy. Jedným z bodov programu bude aj voľba 4 zástupcov rodičov do Rady školy z dôvodu končiaceho funkčného obdobia doterajšej Rady školy. Prosíme rodičov, aby sa podľa možnosti zúčastnili v čo najväčšom počte.

Účelové cvičenie

Posledné jesenné slnečné lúče sme využili na účelové cvičenie. Po teoretickej časti konanej v telocvični školy sa žiaci 5. až 9.ročníka presunuli do časti obce PRIEVOZ a teoretické poznatky aplikovali v praxi.

Divadelné predstavenie Malý princ

O tom, že dôležité je vidieť iba srdcom a to ostatné je očiam neviditeľné, sa žiaci 5.-9.ročníka presvedčili prostredníctvom divadelnej hry "Malý princ" v Divadle J.Palárika v Trnave