Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Utorok, 15.06.2021
Meniny má: Vít

Aktuality

Prvá  < 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 > 

Školský rok 2013/2014


Oznam HIP-HOP

Tanečný krúžok HIP-HOPu sa bude konať aj počas

vianočných prázdnin v nasledovných termínoch :

         27.12.2013 o 11.00 hod

         3.1.2014 o 11.00 hod

         7.1.2014 o 11.00 hod


Vianočný koncert

Sviatočnú atmosféru podčiarkli svojim vystúpením žiaci 1. a 3. roč. Nezaostali ani ostané ročníky. Nasledovali prednes poézie, zazneli koledy, hostia zo Serede predviedli sólo na bicie. Záver patril členom krúžku Hip-hopu.

Pokojné sviatky a pohodu všetkým popriala starostka obce Ing. E.Hanusová.

Fotogaléria


Literárna súťaž - Pod vianočným stromčekom

Malí i veľkí čitatelia navštevujúci Obecnú knižnicu si vyskúšali svoje vedomosti a poznatky nadobudnuté čítaním. Pod záštitou starostky obce úlohy pripravili p. Virágová, Plavocká a Ing. Máčovský. Akcie sa zúčastnili aj p. vychovávateľka a deti z ŠKD.

Fotogaléria


Snehová kráľovná

Príbeh o priateľstve, ktoré rozpustí aj srdce z ľadu si v Starom divadle v Nitre pozreli žiaci 1. st. Zároveň sa prešli sviatočne vyzdobenou pešou zónou a na chvíľu sa zastavili aj pri betleheme.

Fotogaléria


Zbierka pre UNICEF

Unicef Slovensko spolupracuje priamo s kanceláriou v Ugande na 3-ročnom projekte realizovanom v dvoch vidieckych regiónoch Nebbi a Buliisa. Jeho cieľom je zabezpečiť pre deti prístup k pitnej vode a naučiť deti základným hygienickým návykom.

Žiačky 9. roč. predajom vianočných pohľadníc prispeli na tento projekt sumou 32,69 €.

Fotogaléria


Školská vianočná burza

Školská vianočná burza sa stala miestom , kde sa dajú zohnať darčeky od výmyslu sveta. Výťažok z predaja svietnikov, hračiek a drobností putuje na charitu, pre opustené alebo týrané zvieratá. Tento rok sme prispeli :

OZ Sloboda zvierat sumou  59,16 €

OZ Tulák Sereď sumou 65,83 €

 Fotogaléria


Vianočné trhy

Predzvesťou sviatkov v našej obci boli aj Vianočné trhy, ktoré pod záštitou starostky obce zorganizovali p. Plavocká, p. Virágová a skupina nadšencov z OZ Lepšie Vinohrady. Predávali rôzne dobroty - kapustnicu, varené vínko, punč, vianočné ozdoby i výrobky šikovných rúk miestnych obyvateľov. Pridali sa aj žiaci našej školy, spolu s p. vychovávateľkou ponúkali rôzne ozdoby, ktoré sami vyrobili.

Fotogaléria


Mikulášska nádielka

Mikulášsky piatok sme strávili netradične. Deti svojou usilovnosťou a nápadmi vianočne vyzdobili triedy a do školy vniesli predvianočnú náladu. Za snahu boli odmenené sladkosťami.

Fotogaléria


Informatická súťaž i-BOBOR

Cieľom tejto on - line informatickej súťaže je podporiť záujem o IKT. Symbolom sa stal usilovný, inteligentný a čulý bobor. 

Vybraní žiaci 3. - 9. ročníka mali možnosť zasúťažiť si v troch kategóriách: Bobrík, Benjamín a Kadet. Najšikovnejší z nich získali diplom úspešného riešiteľa.

Fotogaléria

Výsledková listina


Výchovný koncert - manželia Hlbockí

Zvyky a tradície, ktoré dodržiavali naši predkovia, ako i piesne a koledy žiakom verne priblížili manželia Hlbockí, bývalí členovia SĽUK-u z Piešťan. Zároveň videli a počuli nezvyčajné hudobné nástroje ako mrmlák, drumbľa,píla či ninera. Koncert ukončili najkrajšou vianočnou piesňou Tichá noc.

Fotogaléria