Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Nedeľa, 3.12.2023
Meniny má: Oldrich

Aktuality

Prvá  < 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 >  Posledná

Školský rok 2015/2016


Slávnostné otvorenie šk.roka

Oddýchnutí a plní síl po prázdninách sme slávnostne otvorili školský rok 2015/2016. Pán riaditeľ Ing.Šiška, pani starostka Ing.Hanusová a predseda rodičovskej rady Ing.Máčovský zvlášť privítali hlavne prváčikov a zaželali všetkým žiakom veľa zdravia, úspechov v škole a chuti do učenia. Po príhovore sa v sprievode tried.učiteľov odobrali do tried a spoločne sa oboznámili s organizáciou ďalšieho dňa.

Fotogaléria


Školský rok 2014/2015


Doprava v kocke

Žiaci III.-IV. ročníka si pod vedením príslušníčky PZ SR zopakovali základné pravidlá v cestnej premávke, ktoré musia deti dodržiavať.


Poďakovanie

Riaditeľstvo ZŠ Vinohrady nad Váhom ďakuje zriaďovateľovi - Obec Vinohrady nad Váhom, všetkým rodičom a priateľom školy za pomoc a spoluprácu v školskom roku 2014/2015 a želáme všetkým  leto plné  slnka a zábavy!

príloha


Ocenenie - Virtuálna knižnica

V súťaži o NAJ učiteľa mesiaca jún 2015 získala Mgr. Andrea Bosá, učiteľka našej ZŠ ocenenie "Krajský učiteľ mesiaca" - 2. miesto za Trnavský kraj. Zároveň získala pre našu ZŠ Virtuálnu knižnicu na jeden mesiac zdarma.

Blahoželáme a ďakujeme!

Mgr. I.Labajová, riad. školy


Záver školského roka

Školský rok je definitívne za nami, ale skôr ako žiaci dostali do rúk vysvedčenie, riaditeľka školy Mgr. Labajová a  p. starostka Ing. Hanusová odovzdali knihy a diplomy  najšikovnejším žiakom.

Ceny ZRPŠ odvzdal predseda RR Ing. Máčovský .

Olívia Mäsiarová - Žiačka roka

Andrea Berecová - Plaketa za výborný prospech počas šk. dochádzky

Jan Tomasta - Naj športovec

Nicol Plavocká - Galéria úspechov

Fotogaléria


Júnová akadémia

Spolupráca našej ZŠ a ZUŠ Sládkovičovo prináša prvé ovocie. Šikovní a talentovaní žiaci predviedli v programe akadémie hru na rôznych hudobných nástrojoch, spievali, tancovali, recitovali a hoci nie všetko vyšlo na 100%, nevadí, nabudúce to bude určite perfektné! Zahanbiť sa nedali ani ostatní žiaci. Záver programu patril deviatakom, ktorí sa vtipne rozlúčili so školou.

Fotogaléria


Zber tetrapakov

V tomto šk. roku sme spoločne vyzbierali 18 728 ks tetrapakových obalov, čím sme značne odbremenili naše životné prostredie. Najlepší jednotlivci boli odmenení, všetci ostatní dostali aspoň sladkosť.

Vyhodnotenie

Fotogaléria


Školská olympiáda

Žiaci súťažili v nasledovných kategóriách: beh na 50 / 60 m, skok do diaľky, hod kriketkou / granátom, najstarší aj vo vrhu guľou. Viď Aktuality/ Športové súťaže.

Majsterkami školy 2015 sa s rovnakým počtom bodov stali Adriana Škoríková, IV. roč. a  Petra Mačaiová, VI. roč.

Fotogaléria


Didaktické hry

Žiaci 1. stupňa v teoretickej časti besedovali s hasičmi o ich práci a prevencii predchádzania požiarom. V praktickej časti si vyskúšali hasičský výstroj, nazreli do kabíny hasičského auta a vyskúšali si hasenie. Na záver svoje vedomosti zužitkovali na cvičení v prírode.

Fotogaleria


Čitateľský maratón

Partnermi 8. ročníka čitateľského maratónu "Čítajme si 2015" boli Panta Rhei a Slovart, krstnou mamou sa stala p. Oľga Feldeková. Žiaci našej školy si spoločne prečítali knihy od G. Futovej - Naša mama je bosorka! Poškoláci a M. Hlušíkovej - Neznášam, keď ma hladkajú po hlave. Maratón absolvovalo 95 žiakov.

Fotogaléria