Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Štvrtok, 8.06.2023
Meniny má: Medard

Aktuality

Prvá  < 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 >  Posledná

Školský rok 2014/2015


Vianočná akadémia - pozvánka

V piatok 19. decembra 2014 sa o 10,00 hod. v telocvični ZŠ uskutoční Vianočná akadémia. Srdečne pozývame rodičov, príďte medzi nás ! V programe vystúpia veselo i vážne žiaci našej školy pod vedením tried. učiteliek, ved. záujmových útvarov a učiteľov ZUŠ Sládkovičovo.

Príloha


Vianočná burza

 Aj v tomto roku sa v predvianočnom čase uskutočnila na škole Vianočná burza. Žiaci, vyučujúce i pracovníčky ŠJ pripravili mnoho drobností, perníčkov, hračiek a kníh, ktoré takto dostali druhú šancu. A tak si mohli žiaci za symbolické ceny kúpiť macka, rozprávkovú knihu či medovník. Výťažok z burzy putoval na charitu  nasledovne:

Útulok Tulák 40,35 €

Uniccef Vianočný partner 40,37 €

Sloboda zvierat 35,32 €

Fotogaléria


Poďakovanie

V sobotu sa konali v obci Vianočné trhy. Svoje výrobky predávali aj žiačky navštevujúce krúžok "Dekoratívne práce" - Valentína Čechová, Nikoleta Pavlovičová. Zarobené peniaze budú slúžiť na zakúpenie materiálu . Zároveň ďakujeme za finančný príspevok p. M. Pavlovičovi!


Ako išlo vajce na vandrovku

Rozprávku o odvahe, múdrosti a sile priateľstva v podaní hercov Starého divadla Karola Spišáka v Nitre si pozreli žiaci 1. st. Predstavenie sa deťom páčilo.

Fotogaléria

 


Poďakovanie

Blížia sa najkrajšie sviatky v roku - Vianoce. A k nim neodmysliteľne patrí svietiaci stromček. Priestory našej školy voňajú ihličím a do tmy každé ráno svietia drobné svetielka. Naše poďakovanie patrí firme "Vjatrák a syn" za každoročné zabezpečenie krásneho ihličňanu. Ď a k u j e m e !

Fotogaléria


Mikulášsky výstup na Zobor

Turistický oddiel "Vinohradčár" podporený rodičmi - dobrodruhmi, sa 6. decembra podujal v sychravom počasí na turistický výstup na Zobor. Spoločne v sprievode "čerta" pokorili Zobor, navštívili Dražovský kostolík a v závere si pochutnali na dobrotách z Nitrianskych vianočných trhov. Aj keď počas dňa neustále mrholilo, nás hrial príjemný pocit z výstupu v spoločnosti priateľov. Ďakujeme p. starostke za poskytnutie autobusu a tešíme sa na ďalšie zaujímavé akcie. Veríme, že príklad zúčastnených bude motiváciou i pre ďalších záujemcov. Ing. D. Máčovský

Fotogaléria


Mikulášske medovníkovanie

Pred oknom, za oknom, stojí Mikuláš ... a zavítal aj medzi našich žiakov, priniesol im sladkosti a darčeky. Žiaci ho prekvapili vlastnoručne zdobenými medovníkmi , vianočnými koláčikmi a inými drobnosťami.

Fotogaléria


Mihálikova Sereď

MO Matice slovenskej v spolupráci s CVČ pri ZŠ J.A.Komenského v Seredi organizovali 11. ročník súťaže v prednese poézie a prózy. Našu školu reprezentovali žiačky K.Rumanová, 1.roč.; K.Diáková, 5. roč. a N. Plavocká, 7. roč. V silnej konkurencii žiakov zo Serede a okolia získala Nicol Plavocká 2. miesto. Blahoželáme!

Diplom


Mikulášsky výstup na Zobor

Pozývame všetkých turistov a nadšencov prírody na Mikulášsky výstup na Zobor, ktorý sa koná v sobotu 6. decembra 2014 , odchod od školy je o 9,00 hod. Návrat cca o 15,00 hod. Cestovné pre žiakov a rodičov zdrama, ostatní 5,00 €. Bližšie info v prílohe.

Príloha:


Stop násiliu a šikane, kyberšikana

 Besedu s členkou PZ SR absolvovali žiaci V. - IX. ročníka. Cieľom je žiakov naučiť predchádzať neželaným situáciám šikanovania či kyberšikany v každodennom živote, ako sa brániť a kde vyhľadať pomoc.

Fotogaléria