Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Štvrtok, 28.09.2023
Meniny má: Václav

Aktuality

Prvá  < 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 >  Posledná

Školský rok 2014/2015


Exotické plazy

Mnoho zaujímavostí zo života plazov sa žiaci dozvedeli z putovnej výstavy , ktorá zavítala na našu školu. Videli hady, korytnačku, leguány, chameleóna, rôzne pavúky a krokodíla. Tí odvážnejší plazy nielen pohladili, ale sa s nimi i odfotili.

Fotogaléria


2%

Vážení rodičia a priatelia školy!

Obraciam sa na Vás s prosbou o príspevok 2% pre naše občianske združenie. Získané finančné prostriedky budú použité na zriadenie "učebne v prírode". V čase priaznivého počasia sa tak budú môcť žiaci učiť priamo v prírode, areáli ZŠ. Vyplnené a potvrdené tlačivo môžete odovzdať na riaditeľstve ZŠ príp. na DÚ.

Ing. Daniel Máčovský, predseda OZ

Všetkým, ktorí nám prispejú vopred ďakujeme!

Vyhlásenie / tlačivo


Zápis do 1. ročníka

Na zápis prišlo v sprievode zákonných zástupcov 16 detí. Pod dohľadom p.uč. z MŠ, špeciálneho  pedag. Mgr. Polednákovej z CPPPaP Galanta predviedli deti svoje zručnosti v kreslení, písaní a rátaní. Zápis previedli Mgr. Javorová a Jackulíková. Tešíme sa na budúcich prváčikov!

Fotogaléria


Deň otvorených dverí

Deti z MŠ v sprievode p.učiteľky a niekoľkých rodičov navštívili našu školu. Šikovní prváci pod vedením  Mgr. Bosej predviedli kamarátom čo všetko sa naučili. Spoločne zvládli hádanky, dopĺňali písmená, slová a skladali puzzle. Prezerli si školu, nazreli aj do 4. triedy na hodinu anglického jazyka. V telocvični napokon všetci zvládli "cestičku prvákov",za odmenu dostali sladkosti a malý diplom.

Fotogaléria


Deň otvorených dverí - pozvánka

Srdečne pozývame všetkých rodičov a priateľov školy na návštevu školy - Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční vo štvrtok dňa 29. januára 2015 od 10,00. Prezriete si priestory školy, triedy i učebne a spolu s prváčikmi zažijete naozajstný školský deň.


Zápis do 1. ročníka - pozvánka

Riaditeľstvo ZŠ Vinohrady nad Váhom srdečne pozýva všetky školopovinné deti spolu s rodičmi na zápis do 1. ročníka, ktorý sa uskutoční v piatok dňa 6. februára 2015 v čase od 13,00 do 16,45 hod. v budove ZŠ.

                                Tešíme sa na Vás!

Prosíme priniesť občiansky preukaz a rodný list dieťaťa .

 


Vianočné prianie

Bohatý stôl, výbornú rybu, sviatočná večera nech nemá chybu.

Veľa darčekov, čo srdce pohladia,

rodinu, priateľov, čo nikdy nezradia.

K bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok,

veselé Vianoce a šťastný Nový rok všetkým želajú

žiaci a zamestnaci ZŠ Vinohrady nad Váhom


Vianočná akadémia

Záver roka patrí už tradične programu, ktorý tvoria triedne kolektívy i jednotlivci. Žiaci pod vedením vyučujúcich, učiteľov ZUŠ Sládkovičovo, vedúcej Hip-hopu i vychovávateľky ŠKD tancovali,spievali, hrali divadielka a recitovali spolužiakom a prítomným rodičom. Všetci účinkujúci zožali zaslúžený potlesk. Sviatočnú atmosféru doplnila koledou starostka obce Ing. Hanusová.

Fotogaléria


Obnov si jedáleň alebo kuchyňu

Grantový program na zlepšenie kultúry stravovania bol ukončený. Naša školská jedáleň získala od darcov celkom 111,00 €. Vyzbieraná suma však nestačila na získanie grantu Nadácie RZ. Táto suma nepostačuje ani na zakúpenie ohrievacieho pultu ani výmenu podlahovej krytiny, bude prenesená do nového účtovného roka a v spolupráci s OÚ skúsime spoločne našu jedáleň vynoviť. Všetkým darcom však ďakujeme! Za ochotu každý  obdrží drobný darček.

Fotogaléria

Príloha


Vianočná akadémia - pozvánka

V piatok 19. decembra 2014 sa o 10,00 hod. v telocvični ZŠ uskutoční Vianočná akadémia. Srdečne pozývame rodičov, príďte medzi nás ! V programe vystúpia veselo i vážne žiaci našej školy pod vedením tried. učiteliek, ved. záujmových útvarov a učiteľov ZUŠ Sládkovičovo.

Príloha