Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Streda, 23.01.2019
Meniny má: Miloš

Aktuality

 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >  Posledná

Školský rok 2017/2018


Vianočný turnaj

Vianočnú atmosféru sme si spríjemnili aj pohybovou aktivitou. Žiaci si medzi sebou zasúťažili vo vybíjanej, florbale a basketbale. Súťažiaci mali z turnaja dobrý pocit a víťazmi sa stali všetci, ktorí sa zúčastnili.

Fotogaléria


Vianočná burza

Už tradične sa na našej škole konala Vianočná burza, výťažok poputuje občianskemu združeniu Tulák v Seredi. Vyzbieralo sa krásnych 210,90 eur. Všetkým zúčastneným ďakujeme.

Fotogaléria


Vianočné pečivo

V tento predvianočný zhon sa rozhodli žiaci 6. a 7. ročníka urobiť radosť starším občanom našej obce tým, že im napiekli v škole vianočné pečivo, krásne ho zabalili a spolu s vianočným pozdravom im ho osobne doručili.

Fotogaléria


Mikuláš

 Aj našu školu opäť tento rok navštívil Mikuláš spolu so svojimi pomocníkmi anjelmi, čertíkmi, sobíkmi a rozdával deťom sladkosti. Mikulášske dopoludnie nám spríjemnili žiaci 9.ročníka, ktorí si pre deti pripravili krátky zábavný program.

Fotogaléria

 


Vinohradská loptička

II.ročník Stolnotenisového turnaja jednotlivcov O putovný pohár starostky obce Vinohrady nad Váhom sa bude konať 28.decembra 2017. Vac informácií nájdete v prílohe.

Príloha s pozvánkou


Poďakovanie rodičom

Riaditeľstvo ZŠ ďakuje všetkým rodičom a žiakom za finančné príspevky a hmotné dary do predvianočnej zbierky. Peniaze poslúžili na nákup surovín na vianočné pečivo, ktorým chcú žiaci potešiť starších občanov našej obce.


Ťapákovci - divadelné predstavenie

Život dedinského človeka a jeho negatívne vlastnosti, hlavne lenivosť, nečinnosť a ľahostajnosť si žiaci 5.-9.ročníka priblížili divadelným predstavením Ťapákovci. Toto dielo sa vďaka svojej nadčasovosti prihovára k nám  ešte aj dnes.

Fotogaléria


Vyhodnotenie zberu papiera

Aj tento rok sme sa zapojili do zberu papiera. 1.miesto získali piataci, 2.miesto štvrtáci a 3.miesto naši druháci. Najviac papiera priniesla žiačka 2.ročníka Kižňanská Vanesska. Všetkým žiakom ďakujeme a víťazom gratulujeme.

Príloha

Fotogaléria


Prírodovedná exkurzia - Incheba Bratislava

Krásu a fungovanie ľudského tela spoznávali žiaci 5.-8.ročníka netradičným spôsobom počas výstavy Body the exhibition , ktorá sa konala vo výstavisku Incheba v Bratislave.


Divadelné predstavenie

Pekný zážitok z hudobnej rozprávky "Čarodejník z krajiny OZ" si odniesli žiaci 1.stupňa, ktorí navštívili Divadlo Karola Spišáka v Nitre. Rozprávka o rozume, srdci, odvahe a vlastnom domove upútala deti svojím strhujúcim dejom.

Fotogaléria