Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Streda, 23.01.2019
Meniny má: Miloš

Aktuality

 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 >  Posledná

Školský rok 2017/2018


Mihálikova Sereď

Tento rok sa konal už 14.ročník súťaže v prednese slovenskej poézie a prózy "Mihálikova Sereď". Žiačka Hanka Kobelárová, ktorá reprezentovala našu školu, sa umiestnila na peknom 3.mieste. Hanka blahoželáme !

Diplom

Fotogaléria


Volkswagen Bratislava

Žiaci VII.-IX.ročníka sa zúčastnili technickej exkurzie vo Volkswagene Bratislava, kde im ukázali spôsob výroby nových áut od skladania základných častí až po kontrolu vyrobených automobilov.


60.výročie otvorenia budovy základnej školy

Tento školský rok sme si pripomenuli 60.výročie otvorenia budovy základnej školy vo Vinohradoch nad Váhom. Slávnosť sa niesla v duchu úcty k vzdelávaniu a k ľuďom, ktorí budovali našu školu a vychovali mnohé generácie žiakov. Pozvaných hostí privítal p.riaditeľ Ing.Šiška a starostka obce Ing.Hanusová, ktorá slávnostne odovzdala škole pamätnú tabuľu, pamätný list a pamätnú plaketu.

Fotogaléria


Folklórna Sereď

Speváckej súťaže Folklórna Sereď sa zúčastnili žiačky K.Diáková, A.Škoríková, S. Ščevíková, ktoré spevom ľudových piesní reprezentovali našu školu, na tento rok umiestnenie nezískali.

Fotogaléria


Svetový deň výživy

 Žiaci IV.triedy si pripomenuli "Deň zdravej výživy" zdravou desiatou počas celého týždňa. Na výtvarnej výchove vytvárali ovocno-zeleninové obrazy, ktorými v závere naplnili svoje brušká. Výdatnú dávku vitamínov doplnili ďalšími a to v podobe odšťaveného ovocia.

Fotogaléria


Návšteva Farmy v Hoste

Svetový deň výživy si žiaci V.-IX.ročníka pripomenuli návštevou Farmy v Hoste, kde im pracovníci priblížili náročnú prácu s hovädzím dobytkom a význam mlieka na spracovateľské účely.

Fotogaléria


Vystúpenie ku Dňu seniorov

Žiaci našej školy s dobrou náladou, pekným programom a darčekmi potešili srdiečka vinohradských seniorov.

Fotogaléria


Detské dopravné ihrisko

V septembri sme navštívili DDI v Trnave. Svoje teoretické vedomosti si deti precvičili v pozícií chodca i vodiča. Za výbornú disciplínu, vedomosti a zručnosti získali vodičský preukaz.

Fotogaléria


Literárno-dejepisná exkurzia Podolie-Čachtice-Bzince pod Javorinou

Začiatok školského roka sme začali literárno-dejepisnou exkurziou v Podolí, kde si žiaci prezreli makety hradov a rodných domov slov. spisovateľov. Vystúpili sme na Čachtický hrad, kde nás upútal výklad o Bátoričke a navštívili sme rodný dom Ľudmily Podjavorinskej v Bzinciach pod Javorinou.

Fotogaléria


Účelové cvičenie žiakov 2.stupňa

Počas účelového cvičenia si žiaci 2.stupňna preverili vedomosti a praktické návyky získané v teoretickej časti civilnej ochrany, zdravotnej prípravy, dopravnej výchovy a výchovy k bezpečnému správaniu.

Fotogaléria