Dnes je: Nedeľa, 20.08.2017

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 >  Posledná

Školský rok 2015/2016

Zápis do 1.ročníka

Riaditeľstvo Základnej školy oznamuje rodičom, že zápis žiakov do 1.ročníka školského roku 2016/2017 sa uskutoční dňa 29.4.2016 (v piatok) v čase od 13.00 - 16.30 v budove školy. So sebou si prineste rodný list dieťaťa a peniaze na učebné pomôcky.

Deň otvorených dverí

Srdečne Vás pozývame na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční dňa 20.apríla 2016 o 10,00. Prezriete si priestory školy, triedy a učebne. Naši prváčikovia Vám predvedú, čo sa doteraz naučili.

Informácie o testovaní deviatakov

Ochutnávka medu

O zázračných účinkoch medu sa žiaci I.-IX.ročníka dozvedeli od skúsených včelárov, ktorí prezentovali svoje výrobky v rámci akcie konanej v Osvetovej besede. Žiaci mohli vidieť aj ukážky zdobenia kraslíc.

Čaro slova

Štvrtkové dopoludnie si žiaci 2. až 4.ročníka spríjemnili prednesom poézie a prózy v recitačnej súťaži "Čaro slova". Do okresného kola postúpili :

v kategórii próza : 1.miesto L.Lakatošová, 2.miesto O.Stopková, 3.miesto T.Polačeková

v kategórii poézia : 1.miesto S.Ščevíková, 2.miesto M.Ďurinová, 3.miesto M.Geričová.

Postupujúcim gratulujeme.

Zber starého papiera

V dňoch od 4.4. do 13.4.2016 sa na našej škole uskutoční zber starého papiera. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapoja do tejto akcie.

OZNAM PRE RODIČOV

Oznam

Vinohradská loptička

Srdečne Vás pozývame na stolnotenisový turnaj jednotlivcov, ktorý sa bude konať dňa 16.apríla 2016 v priestoroch telocvične základnej školy. Podrobnejšie informácie nájdete v prílohe, prip. na tel.č. 031/7899221.

Plesová zábava

Rodičia našich žiakov sa zabávali na Plesovej zábave konanej v priestoroch telocvične ZŠ. Starší žiaci vítali hostí sladkým medovníčkom a úvodné chvíle im spríjemnili žiaci 1.stupňa kultúrnym vystúpením. Výťažok z Plesovej zábavy v hodnote 1300 eur bol venovaný žiakom našej základnej školy. Veľká vďaka patrí OZ Lepšie Vinohrady za organizáciu Plesovej zábavy a sponzorom, ktorí prispeli vecnými cenami do tomboly.

Lyžiarsky výcvik Oravice

Posledný januárový týždeň sa žiaci VI.-IX.ročníka zúčastnili lyžiarskeho výcviku v Oraviciach, v Chate LUX. Z 35 žiakov si niektorí osvojili základy lyžovania, iní sa zase v lyžovaní zdokonalili. Na pobyt budú mať pekné spomienky i vďaka návšteve termálneho kúpaliska.