Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Dnes je: Piatok, 19.01.2018
Meniny má: Drahomíra/Mário

Aktuality

 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >  Posledná

Školský rok 2015/2016


Čítajme si 2016

Aj tento rok sa 86 žiakov našej školy zapojilo do čitateľského maratónu "Čítajme si 2016". Dopoludnie si každý žiak spríjemnil čítaním jednej strany z vybranej knihy a tým sme sa zapojili do čitateľskej súťaže s rekordom 40954 čítajúcich žiakov na Slovensku.

Fotogaléria


MDD - Kino Nova Sereď

Žiaci II.stupňa oslávili svoj sviatok návštevou filmového predstavenia Kniha džungle v kine Nova v Seredi. Čakanie na film si spríjemnili sladkou zmrzlinou.


Medzinárodný deň detí

Aj tento rok sa žiaci I.stupňa zúčastnili oslavy MDD, ktorú zorganizovali príslušníci bezpečnostných a záchranných zložiek pri vodnej ploche Koleno. Deň bol nabitý zážitkami, deti ochutnali pravý vojenský guláš a odchádzali s úsmevom na tvári.

Fotogaléria

 


MO v atletike družstiev a jednotlivcov

Žiaci 5. až 9. ročníka sa zúčastnili majstrovstiev okresu v atletike jednotlivcov a družstiev. Dievčatá dosiahli pekný úspech, keď sa umiestnili na 3.mieste v rámci okresu Galanta.

Fotogaléria


Návšteva múzea holokaustu v Seredi

 Múzeum holokaustu V Seredi je súčasťou SNM-Múzea židovskej kultúry v Bratislave. Nachádza sa v priestoroch bývalého pracovného a koncentračného tábora v Seredi. Žiaci 9.ročníka si návštevou tohto múzea pripomenuli životné príbehy obetí a zverstvá páchané na ľudoch počas druhej svetovej vojny.

 


Škola v prírode - Twistovo

Žiaci 2.,3. a 4. ročníka prežili druhý májový týždeň v škole v prírode v Twistove. Autobusom sa prepravili do krásneho prostredia rekreačného strediska v Trenčianskej Teplej. Deti sa rozdelili do tímov a pri vzájomnom súťažení spolu s animátormi si užili veľa zábavy. V dopoludňajších hodinách mávali vyučovanie na čerstvom vzduchu. V predposledný deň ich čakala opekačka a záverečná diskotéka. Všetci naši žiaci sa zvládli prispôsobiť zmeneným podmienkam aj prostrediu a domov sa vrátili plní pekných zážitkov, na ktoré budú ešte dlho spomínať.

Fotogaléria

 


Deň matiek

 Žiaci našej školy mamičkám vyčarili úsmev na tvári pekným programom. Obecenstvo si vypočulo básničky, pesničky, hru na hudobnom nástroji a pekné divadielko "Myšacie starosti".

Fotogaléria


Zápis detí do 1.ročníka

Na školu sa tešia už aj malí škôlkári - budúci prváčikovia. Zápisu sa zúčastnilo 13 chlapcov a 9 dievčat. Pani učiteľkám predviedli a ukázali, čo všetko už vedia.

Fotogaléria


Zber starého papiera

Aj my sme sa pričinili o záchranu 150 stromov, a to zberom starého papiera. Žiaci 1.-9.ročníka vyzbierali 8980 kg papiera a víťazi získali hlavnú cenu - jeden deň riaditeľského voľna. Všetky deti boli odmenené sladkosťami a najusilovnejší aj vecnými cenami.

Príloha

Fotogaléria

 

 


Deň narcisov 2016

Charitatívnu akciu Deň narcisov podporili žiačky 8. a 9. ročníka tým, že aj tenton rok vyzbierali pre onkologicky chorých pacientov sumu 747,20 eur. Zároveň všetkým darcom v našej obci ďakujeme.

Fotogaléria