Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Streda, 23.01.2019
Meniny má: Miloš

Aktuality

 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >  Posledná

Školský rok 2016/2017


Poďakovanie rodičom

Ďakujeme rodičom Nicol Plavockej, Lucie Lakatošovej a Abigail Škoríkovej za ich ochotu sprevádzať svoje deti na okresné kolo recitačnej súťaže Čaro slova v Galante.


Marec - mesiac knihy

Tému knihy v mesiaci marec sa nám, tretiakom a štvrtákom, podarilo spracovať veľmi pekným spôsobom. Nielenže knihy radi čítame, ale aj na výtvarnej výchove sme si vytvorili svoj autoportrét, ktorý zobrazuje našu najobľúbenejšiu knihu alebo knižku, ktorú práve čítame. Čo poviete podarili sa nám ?

Fotogaléria


Burza kníh

Marec, mesiac knihy, si žiaci tretieho ročníka pripomenuli nielen výtvarným spracovaním témy, ale i zaujímavou aktivitou - Burzou kníh. Výmenná burza bola dobrovoľná, napriek tomu sa aktívne zapojila väčšina žiakov 3.triedy. Deti si z domu priniesli knihy, ktoré už prečítali a domov si odniesli iné knihy, ktoré ich najviac zaujali.

Fotogaléria


OZNAM PRE RODIČOV

Riaditeľ školy udeľuje riaditeľské voľno pre žiakov 5.,6.,7. a 8. ročníka na deň 5.apríla 2017.

Fotogaléria


Tanečné vystúpenie Miroslava Žilku

Obrovský úspech u našich žiakov zožal Miroslav Žilka - jeden z tanečníkov Old School Brothers, ktorý nám predviedol tance, s ktorými sa umiestnil na celosvetových súťažiach. Do tanca zapojil aj žiakov a tí boli po súťaži aj odmenení drobnosťami, najlepšia tanečníčka získala DVD. Záverečné fotenie a podpisovanie spôsobilo veľké nadšenie.

Fotogaléria


Ocenenie - Patrik Kastel

Aj na našej škole sú žiacii, ktorým nie je osud obce ľahostajný. Takýmto žiakom je aj Patrik Kastel z 8.triedy, ktorý upozornil na nebezpečný odpad vyvezený na nelegálnu skládku v obci. Patrikovi pred celou školou poďakovala za jeho vzťah k prírode a životnému prostrediu aj starostka obce Ing.E.Hanusová a riaditeľ školy Ing.P.Šiška. Sme radi, že aj mladí ľudia sa zapájajú do života obce.

Fotogaléria


Čaro slova

V utorok prebehlo školské kolo súťaže v prednese poézie a prózy. Zúčastnilo sa ho 17 žiakov, ktorí súťažili v dvoch kategóriach. Súťažiaci svojimi recitačnými výkonmi prekvapili porotu, ktorá mala ťažkú úlohu pri rozhodovaní. Do okresného kola postupujú : A.Škoríková, H.Kobelárová, L.Lakatošová a N.Plávocká. Držíme palce !

Fotogaléria


Karnevalový deň

Nastal deň D - učenie v maskách. V tento deň zavítali do našich tried rôzne rozprávkové bytosti, ktoré nám spestrili vyučovanie a navodili správnu karnevalovú atmosféru. Žiaci, ale aj pani učiteľky I.stupňa sa predstavili v plnej paráde. Najkrajšie masky z každej triedy boli odmenené peknými cenami a ani ostatné masky nezostali bez odmeny. Na záver sa žiaci skvelo zabavili a zatancovali si.

Fotogaléria


Beseda s paralympionikmi

Veľké duchovné bohatstvo deťom odovzdali paralympijskí víťazi Veronika Vadovičová a Róbert Ďurkovič , ktorí im porozprávali zaujímavosti z ich života. Priblížili žiakom prípravu, tréning a samotnú paralympiádu v Riu, kde získali cenné úspechy. Veronika Vadovičová predviedla svoj talent v streľbe a Róbert Ďurkovič predstavil žiakom pravidlá hry boccia.

Fotogaléria


Vianočné prianie

Zvončeky už zvonia

a ihličie vonia,

svetlo sviečok mihotavé,

Vianoce k nám idú práve.

Preto sviatky krásne majte,

v pokoji ich prežívajte.

Príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roka veľa zdravia, šťastia a úspechov Vám želajú zamestnanci ZŠ.