Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Štvrtok, 28.09.2023
Meniny má: Václav

Aktuality

 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >  Posledná

Školský rok 2021/2022


Beseda s olympijskou víťazkou p. Z.Rehák-Štefečekovou

Našu školu navštívila olympijská víťazka v trape žien p.Zuzana Rehák-Štefečeková, ktorá deťom predviedla praktickú ukážku streľby. Zlatú medailu, ktorú získala v Tokiu, si mohli žiaci prezrieť zblízka. V diskusii zazneli rôzne otázky spojené s osobným i športovým životom olympijskej víťazky.

Fotogaléria


Veľkonočné trhy

 Blížiace sa sviatky jari si naše deti z ŠKD spestrili návštevou Veľkonočných trhov, ktoré v našej obci zorganizovalo OZ Lepšie Vinohrady. Pre deti boli pripravené tvorivé dielne. Zdobili si medovníky a muffinky, ktoré mohli aj ochutnať. Najviac ich však zaujalo zdobenie vajíčok voskovou metódou.

Fotogaléria


Zápis prvákov

Milí rodičia, v prílohe je pozvánka k zápisu do prvej triedy v školskom roku 2022/2023.

Príloha


Majáles

Vážení rodičia, srdečne Vás pozývame na Majáles, ktorý sa uskutoční 14.5.2022 o 19,00h v budove školy. Podrobné informácie nájdete v prílohe. Výťažok zo zisku bude venovaný deťom našej základnej školy. Vstupenky si môžete rezervovať na tel.čísle 0915 119 142, 0905 858 751. Tešíme sa na Vás.

Príloha


OKRESNÉ KOLO PYTAGORIÁDY
Pytagoriáda je obľúbená matematická súťaž, ktorá sa tento rok konala už po 43. krát. Je určená pre žiakov, ktorí radi riešia netradičné úlohy. Aj v našej škole takých žiakov máme. Po školskom kole, ktoré sa konalo ešte v decembri, prebehlo dňa 29.3.2022 okresné kolo, do ktorého z našej školy postúpilo 13 úspešných riešiteľov. V okresnom kole už boli úlohy o stupeň náročnejšie, ale i tak boli štyria naši žiaci úspešní. Z tretiakov bola úspešná Natália Haršányová a zo štvrtákov, žiaci: Sara Ollová, Lucia Hrbeková, Nicolas Haršány. Srdečne všetkým gratulujeme.

Fotogaléria


Marec - mesiac knihy

Aj u nás v škole sme knihám venovali pozornosť. Zažili sme veľa dobrodružstva a čitateľských zážitkov. Žiaci navštevovali školskú knižnicu, riešili knižné kvízy, čítali knihy i detské časopisy. Počas čítania dramatizovali ľudové rozprávky, hrali bábkové divadielka. Všetci sme mali radosť a odniesli sme si nové vedomosti o knihách, ktoré určite využijeme nielen v škole. KNIHA je naša veľká spoločníčka!

Fotogaléria


Rozprávkovo

Žiaci 2. a 4. triedy sa ocitli v ROZPRÁVKOVE. Súťažili v zmiešaných skupinách, navzájom sa radili a tešili z každého získaného bodíku. Užili sme si deň plný smiechu a zábavy.

Fotogaléria


Všetkovedko

O titul Všetkovedko bojujú žiaci druhého, tretieho a štvrtého ročníka základných škôl na celom Slovensku. V tomto šk. roku sa súťaže zúčastnilo 12 žiakov prvého stupňa. Sedem žiakov získalo titul Všetkovedkov učeň, päť žiakov titul Všetkovedko. Medzi deti, ktoré v súťaži odpovedali na všetky otázky správne, sa v tomto ročníku zaradil aj žiak našej školy. Je ním druhák Patrik Čižmár, ktorý bude súčasťou Galérie slávy. Všetci žiaci boli odmenení cenami a diplomom.

Fotogaléria

 


Zatancuj si s nami !

Vážení rodičia, na našej škole sa otvára tanečný krúžok - ZATANCUJ SI SO MNOU, ktorý je určený pre deti od 6 do 15 rokov. Bude bývať v stredu poobede v priestoroch telocvične našej školy. Dátum a čas sa upresní podľa záujmu. Za krúžok sa neplatí.

Plagátik


Školský semafor

V prílohe nájdete usmernenia v prípade pozitívneho domáceho testovania 

Školský semafor