Dnes je: Utorok, 24.10.2017

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >  Posledná

Školský rok 2015/2016

Čaro slova

Štvrtkové dopoludnie si žiaci 2. až 4.ročníka spríjemnili prednesom poézie a prózy v recitačnej súťaži "Čaro slova". Do okresného kola postúpili :

v kategórii próza : 1.miesto L.Lakatošová, 2.miesto O.Stopková, 3.miesto T.Polačeková

v kategórii poézia : 1.miesto S.Ščevíková, 2.miesto M.Ďurinová, 3.miesto M.Geričová.

Postupujúcim gratulujeme.

Zber starého papiera

V dňoch od 4.4. do 13.4.2016 sa na našej škole uskutoční zber starého papiera. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapoja do tejto akcie.

OZNAM PRE RODIČOV

Oznam

Vinohradská loptička

Srdečne Vás pozývame na stolnotenisový turnaj jednotlivcov, ktorý sa bude konať dňa 16.apríla 2016 v priestoroch telocvične základnej školy. Podrobnejšie informácie nájdete v prílohe, prip. na tel.č. 031/7899221.

Plesová zábava

Rodičia našich žiakov sa zabávali na Plesovej zábave konanej v priestoroch telocvične ZŠ. Starší žiaci vítali hostí sladkým medovníčkom a úvodné chvíle im spríjemnili žiaci 1.stupňa kultúrnym vystúpením. Výťažok z Plesovej zábavy v hodnote 1300 eur bol venovaný žiakom našej základnej školy. Veľká vďaka patrí OZ Lepšie Vinohrady za organizáciu Plesovej zábavy a sponzorom, ktorí prispeli vecnými cenami do tomboly.

Lyžiarsky výcvik Oravice

Posledný januárový týždeň sa žiaci VI.-IX.ročníka zúčastnili lyžiarskeho výcviku v Oraviciach, v Chate LUX. Z 35 žiakov si niektorí osvojili základy lyžovania, iní sa zase v lyžovaní zdokonalili. Na pobyt budú mať pekné spomienky i vďaka návšteve termálneho kúpaliska.

Divadelné predstavenie - Ostrov pokladov

Do dávnych čias pirátov a ich dobrodružných výprav sa preniesli žiaci 5. až 8.ročníka prostredníctvom divadelného predstavenia "Ostrov pokladov" v Divadle Jána Palárika v Trnave.

Vianočný pozdrav

Keď pokoj a šťastie tíško sadá,

keď so snehom radosť padá,

keď s chlebom krájame lásku,

keď slzy dojatia rozbehnú sa na líce,

sú sviatky radosti a pokoja,

sú Vianoce.

Prajeme Vám šťastné a spokojné Vianoce, nech zdravie, láska a spokojnosť stoja pri Vás počas celého roka.

Vianočný turnaj v basketbale

Posledný deň pred prázdninami patril športu, a to basketbalu. Súťažilo 27 detí v 9 zmiešaných družstvách v dvoch vekových kategóriách. V kategórii mladší žiaci zvíťazilo družstvo Nigapony v zložení Václav T., Pék M., Šuláková H. a v kategórii starší žiaci družstvo Global elit v zložení Tagaj A., Olla L., Mačaiová P.

Vianočná akadémia

Blížiace sa najkrajšie sviatky roka sme si spríjemnili koledami, piesňami, tancom a divadelnými vystúpeniami počas Vianočnej akadémie.

Deti potleskom ocenili rodičia, príbuzní a pozvaní hostia.