Športové súťaže

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >  Posledná

Školský rok 2016/2017

Účelové cvičenie žiakov 2.stupňa

Podľa výchovno - vzdelávacieho plánu bolo vykonané účelové cvičenie. Hlavnou náplňou bola evakuácia žiakov pod prísnym dohľadom p. Mičániho. Žiaci, vyučujúci i nepedagogickí zamestnanci školy zvládli túto úlohu na výbornú. Po cvičnom poplachu sa žiaci presunuli do prírody, kde plnili ďalšie úlohy z oblasti brannej výchovy.

Školský výlet tretiakov - Bojnice

Výlet do Terchovej

Žiaci šiesteho a siedmeho ročníka absolvovali koncoročný výlet do rodiska Juraja Jánošíka - Terchovej. Strávili príjemné tri dni v čarokrásnej prírode liptovskej dediny. Navštívili múzeum J.Jánošíka. Hlavnou náplňou výletu bola turistika - návšteva známych turistických chodníkov "Dier". Po absolvovaní turistiky žiaci navštívili i sochu J.Jánošíka. Odmenou za námahu bola chutná pizza. Dúfam, že si žiaci  odniesli veľa pekných zážitkov.

Svetový deň životného prostredia

V rámci environmentálnej výchovy si žiaci 9.ročníka pripravili projekt zameraný na osvetu v oblasti separovania odpadov a ochrany životného prostredia. Pomocou roznych aktivít a súťaživou formou prezentovali žiakom 1.stupňa svoj zámer a upozornili ich na sústavnú potrebu triedenia odpadov. Súťažiaci boli odmenení sladkosťami.

MDD - Trnava

Žiaci našej školy  oslávili  svoj sviatok - MDD návštevou filmového predstavenia Balerína a Fantastické zvery v Trnave. Po filmovom predstavení nasledovali hry v parku a zmrzlinové občerstvenie.

Škola v prírode Tralaland

Posledný májový týždeň žiaci 1.stupňa prežili v peknom rekreačnom prostredí Trnavá Hora-Tralaland. Deti si s animátormi a p.učiteľkami užili člnkovanie, športové hry a pobyt na čerstvom vzduchu. V posledný deň ich čakala diskotéka a kino. Naši prváci sa držali statočne a pobyt zvládali na výbornú. Dúfame, že deti si odniesli plno pekných zážitkov, na ktoré budú spomínať.

Deň matiek

Pri príležitosti Dňa matiek potešili naši žiaci mamičky a babičky pekným programom, pesničkami, básničkami a hrou na hudobných nástrojoch. Z lásky im podarovali vlastnoručne vyrobené srdiečkové kvetinky.

Zápis prvákov do 1.ročníka

Posledný aprílový piatok sa na našej škole konal zápis detí do prvého ročníka. Zápisu sa zúčastnilo 13 detí, ktoré pani učiteľkám predviedli svoju šikovnosť. Za svoje zručnosti a schopnosti boli odmenené malými darčekmi vyrobené našimi deťmi.

Deň Zeme

Ochrana prírody a životného prostredia je aj pre našich žiakov veľmi dôležitá, a preto sme si aj tento rok pripomenuli Deň Zeme prostredníctvom rôznych projektov a aktivít.

Exkurzia - Atlantis Levice

Dnešné moderné hračky si žiaci prezreli a aj vyskúšali na exkurzii vo vzdelávacom centre Atlantis v Leviciach. Zaujali ich hlavne rôzne simulátory, hoverboardy a drony. Mladší žiaci  zase netradičným spôsobom spoznali fungovanie ľudského tela.