Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Štvrtok, 28.09.2023
Meniny má: Václav

Športové súťaže

 1 2 3 4 5 > 

Školský rok 2019/2020


MO vo vybíjanej

Dňa 20.1.2020 sa naše žiačky zúčastnili MO vo vybíjanej na ZŠ Fándlyho v Seredi. Po vyrovnaných stretnutiach obsadili 3.miesto. Patrí im vďaka za vzornú reprezentáciu škooly. 

Fotogaléria


MO v bedmintone

Dňa 12.12.2019 sa žiaci našej školy zúčastnili okresnej súťaže v bedmintone chlapcov a dievčat. Žiaci Kobelár L. a Holička M. obsadili 2.miesto a dievčatá Škoríková B. a Virágová N. obsadili 3.miesto. Ďakujeme im za vzornú reprezentáciu školy a gratulujeme k peknému umiestneniu na majstrovstvách okresu. 

Fotogaléria


MO v cezpoľnom behu

Dňa 24.septembra 2019 sa v mestskom parku v Galante uskutočnili MO v cezpoľnom behu. Z našich žiakov sa pretekov zúčastnili S.Ščevíková, L.Lakatošová, L.Kobelár a M.Holička. I keď sme nezískali žiadne popredné umiestnenie, žiaci vzorne reprezentovali našu školu a podali výborné výkony.

Fotogaléria


Školský rok 2018/2019


ZMOS Jaslovské Bohunice

Dňa 6.júna 2019 sme sa zúčastnili športových hier regiónu Jaslovské Bohunice. Žiaci reprezentovali školu vo vybíjanej a v minifutbale. Jednou z disciplín bola aj vedomostná súťaž týkajúca sa energie, v ktorej Patrik Kubíček získal pekné ceny. Veľká pochvala patrí všetkým žiakom reprezentujúcim našu školu.

Fotogaléria


Memoriál Š.Hoštáka

13.6.2019 sa v Seredi uskutočnil 2.ročník memoriálu Š.Hoštáka v skoku do diaľky. Atletických súťaží sa zúčastnili aj žiaci našej školy. Staršie žiačky (Debnárová E., Šuláková M., Ščevíková S.)sa umiestnili na 3.mieste. Zároveň Ema Debnárová ziskala 2.miesto v súťaži jednotlivcov, z chlapcov získal L.Kobelár 3.miesto. Všetci naši žiaci vzorne reprezentovali našu školu. 

Fotogaléria


Súťaž mladých záchranárov CO
Dňa 21.4.2019 sa naši žiaci zúčastnili okresného kola súťaže mladých záchranárov CO. Žiaci Juriš, Benedik, Virágová N., Škoríková A. vzorne reprezentovali našu školu a patrí im poďakovanie.

Obvodné kolo vo florbale
Dňa 13.3.2019 sa naši chlapci zúčastnili obvodného kola vo florbale v Šoporni. Umiestnili sa na peknom 3.mieste. Gratulujeme.

Obvodné kolo vo vybíjanej

Dňa 4.2.2019 sa naše žiačky 5.-7.ročníka zúčastnili obvodného kola vo vybíjanej. Umiestnili sa na 3.meste a vzorne reprezentovali našu školu.

Fotogaléria


MO v basketbale

Dňa 5.decembra 2018 sa uskutočnili na ZŠ Fándlyho v Seredi MO v basketbale. Družstvá našej školy - chlapci Hermanský D. a Kobelár L., dievčatá Šuláková M. a Virágová N. sa umiestnili na 2.mieste. V jednotlivcoch sa Hermanský a Virágová umiestnili na 2.mieste a Šuláková na 3.mieste. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

Fotogaléria


MO v cezpoľnom behu

Dňa 26.9.2018 sa v Galante uskutočnili MO v cezpoľnom behu. Našu školu reprezentovali D.Hermanský, L.Kobelár a sestry Škoríkové. I keď sa neumiestnili na stupňoch víťazov, vzorne reprezentovali našu školu.