Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Štvrtok, 28.09.2023
Meniny má: Václav

Športové súťaže

 < 1 2 3 4 5 > 

Školský rok 2017/2018


MO v cezpoľnom behu

Dňa 28.septembra 2017 sa naši žiaci zúčastnili MO v cezpoľnom behu v Galante. I keď sme nezískali žiadne medailové umiestnenie žiaci dobre reprezentovali našu školu.

Fotogaléria


Školský rok 2016/2017


Chtelnica - športové hry

Dňa 8.6.2017 sa v Chtelnici uskutočnili športové hry regiónu Jaslovské Bohunice. Žiaci našej školy sa zúčastnili vo vybíjanej a futbale. Zmerali si sily s inými obcami tohto regiónu. Deti si mohli zašportovať a zúčastniť sa rôznych sprievodných akcií. Žiaci našej školy odchádzali z peknej akcie, kde sa zúčastnilo vyše 1000 športovcov s dobrými pocitmi a mnohými zážitkami.

Fotogaléria


MK v atletike

Dňa 31.5.2017 sa uskutočnili v Trnave MK v atletike. Našu školu reprezentovali Kristína Tomastová a Petra Mačaiová. V silnej konkurencii sa lepšie darilo Petre Mačaiovej, ktorá v skoku do diaľky postúpila do finále a výkonom 469 cm obsadila 7.miesto. Obom dievčatám gratulujeme za vzornú reprezentáciu školy.

Fotogaléria


MO v atletike Galanta

Dňa 23.5.2017 sa naši žiaci zúčastnili MO v atletike. Zaznamenali sme krásne úspechy našich žiakov. Družstvo dievčat obsadilo 3.miesto. V súťaži jednotlivcov sa najviac darilo P.Mačaiovej a K.Tomastovej, ktoré zvíťazili vo svojich disciplínach a postúpili na majstrovstvá kraja do Trnavy. Pekné výsledky dosiahli naši žiaci i v skoku do výšky - P.Mačaiova 3.miesto, A.Tagaj 3.miesto v hode kriketovou loptičkou a v behu na 300m. Všetkým patrí veľká pochvala za reprezentáciu školy.

Fotogaléria


Obvodné kolo v malom futbale

Dňa 3.mája 2017 sa naši chlapci zúčastnili minifutbalového turnaja v Šoporni. Bojovali so striedavými úspechmi. Po víťazstvách nad Šintavou a Zemianskymi Sadmi nestačili na súperov zo Šoporne a Paty. Obsadili 3.mieto, ku ktorému im gratulujeme.


Obvodné kolo vo vybíjanej

Dňa 22.3.2017 sme sa zúčastnili obvodného kola vo vybíjanej mladších žiačok. Dievčatá vzorne reprezentovali školu a obsadili 4.miesto.

Fotogaléria


MO v basketbale

Dňa 7.3.2017 sme sa zúčastnili na MO v basketbale dievčat II.stupňa. Obsadili sme 4.miesto za sereďskými školami. Dievčatá podali bojový a snaživý výkon, za čo si zaslúžili veľkú pochvalu.

Fotogaléria


MK v bedmintone

Dňa 9.2.2017 sa naši žiaci zúčastnili MK v bedmintone. Družstvo dievčat v zložení Tomastová K.,Čechová V. obsadilo výborné 3.miesto. Chlapci - Tagaj A., Hermanský D. po víťazstve nad ZŠ Trnava ďalšie zápasy prehrali, ale taktiež obsadili bronzový stupienok. Gratulujeme.

Fotogaléria


MO v bedmintone

Dňa 24.1.2017 sa naši žiaci zúčastnili MO v bedmintone vo Veľkej Mači. Boli úspešní a chlapci - A.Tagaj, D.Hermanský, ako aj dievčatá - K.Tomastová a N.Pavlovičová sa stali majstrami okresu Galanta na rok 2017. Gratulujeme a zároveň im držíme palce na MK, ktoré sa uskutočnia v Piešťanoch.


Vinohradská loptička

1.ročník stolnotenisového turnaja Vinohradská loptička sa uskutočnil dňa 28.12.2016 v telocvični našej školy. Záštitu nad touto súťažou prevzala starostka obce Vinohrady nad Váhom Ing. Eva Hanusová. Súťažilo sa v dvoch kategóriách a to deti do 15 rokov a dospelí-neregistrovaní športovci.

Výsledky deti :   1.miesto : Daniel Máčovský

                        2.miesto : Simon Remenár

                        3.miesto : Patrik Kubíček

Výsledky dospelí : 1.miesto : Peter Očenáš (Dvorníky)

                          2.miesto : Stanislav Olla

                          3.miesto : Jaroslav Bojňanský

Fotogaléria