Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Aktuality
Športové súťaže
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Dnes je: Piatok, 27.04.2018
Meniny má: Jaroslav

Športové súťaže

 1 2 3 4 > 

Školský rok 2017/2018


Obvodné kolo vo vybíjanej

Dňa 10.4.2018 sa naše dievčatá 5. a 7. ročníka zúčastnili na obvodnom kole vo vybíjanej. Počínali si so striedavými úspechmi. Po prehre so Šoporňou nasledovala výhra so Zemianskymi Sadmi, ale na záver boli nad naše sily dievčatá zo ZŠ Fándlyho Sereď. Za vzornú reprezentáciu školy a bojovný výkon im patrí veľká pochvala.

Fotogaléria


Obvodné kolo vo florbale

Dňa 23.3.2018 sme sa zúčastnili obvodného kola vo florbale žiakov. I keď naši chlapci príkladne bojovali Šintava, Šoporňa i Pata boli nad naše sily. I tak patrí vďaka všetkým za reprezentáciu našej školy.

Fotogaléria


MK v bedmintone

8.februára sa naši chlapci David Hermanský a Denis Begán zúčastnili na MK v bedmintone v Piešťanoch. Obsadili pekné 4.miesto, keď porazili chlapcov z Trnavy.

Fotogaléria


MO v bedmintone

Dňa 21.11.2017 sa naši žiaci zúčastnili MO v bedmintone vo Veľkej Mači. Dievčatá i chlapci si počínali výborne. Chlapci obsadili I.miesto a stali sa majstrami galantského okresu. Dievčatá vybojovali pekné 3.miesto. Našu školu reprezentovali : Begán D., Hermanský D., Virágová N. a Šuláková M. Obom družstvám ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a chlapcom prajeme úspechy i na majstrovstvách kraja, ktoré sa uskutočnia v Piešťanoch.

Fotogaléria


Atletické preteky - Bojničky

Dňa 12.októbra 2017 sa naši žiaci zúčastnili atletických pretekov v Bojničkách. Našu školu úspešne reprezentovali P.Kastel - 1.miesto vo vrhu guľou, druhé miesta obsadili naše dievčatá P.Mačaiová v skoku do diaľky, E.Debnárová v behu na 50m a B.Škoríková v behu na 800m. Uvedení žiaci vzorne reprezentovali našu školu i seba a právom im všetkým patrí veľká pochvala.

Fotogaléria


MO v cezpoľnom behu

Dňa 28.septembra 2017 sa naši žiaci zúčastnili MO v cezpoľnom behu v Galante. I keď sme nezískali žiadne medailové umiestnenie žiaci dobre reprezentovali našu školu.

Fotogaléria


Školský rok 2016/2017


Chtelnica - športové hry

Dňa 8.6.2017 sa v Chtelnici uskutočnili športové hry regiónu Jaslovské Bohunice. Žiaci našej školy sa zúčastnili vo vybíjanej a futbale. Zmerali si sily s inými obcami tohto regiónu. Deti si mohli zašportovať a zúčastniť sa rôznych sprievodných akcií. Žiaci našej školy odchádzali z peknej akcie, kde sa zúčastnilo vyše 1000 športovcov s dobrými pocitmi a mnohými zážitkami.

Fotogaléria


MK v atletike

Dňa 31.5.2017 sa uskutočnili v Trnave MK v atletike. Našu školu reprezentovali Kristína Tomastová a Petra Mačaiová. V silnej konkurencii sa lepšie darilo Petre Mačaiovej, ktorá v skoku do diaľky postúpila do finále a výkonom 469 cm obsadila 7.miesto. Obom dievčatám gratulujeme za vzornú reprezentáciu školy.

Fotogaléria


MO v atletike Galanta

Dňa 23.5.2017 sa naši žiaci zúčastnili MO v atletike. Zaznamenali sme krásne úspechy našich žiakov. Družstvo dievčat obsadilo 3.miesto. V súťaži jednotlivcov sa najviac darilo P.Mačaiovej a K.Tomastovej, ktoré zvíťazili vo svojich disciplínach a postúpili na majstrovstvá kraja do Trnavy. Pekné výsledky dosiahli naši žiaci i v skoku do výšky - P.Mačaiova 3.miesto, A.Tagaj 3.miesto v hode kriketovou loptičkou a v behu na 300m. Všetkým patrí veľká pochvala za reprezentáciu školy.

Fotogaléria


Obvodné kolo v malom futbale

Dňa 3.mája 2017 sa naši chlapci zúčastnili minifutbalového turnaja v Šoporni. Bojovali so striedavými úspechmi. Po víťazstvách nad Šintavou a Zemianskymi Sadmi nestačili na súperov zo Šoporne a Paty. Obsadili 3.mieto, ku ktorému im gratulujeme.