Dnes je: Pondelok, 21.10.2019

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 >  Posledná

Školský rok 2017/2018

Svetový deň výživy

Žiaci IV.triedy si pripomenuli "Deň zdravej výživy" zdravou desiatou počas celého týždňa. Na výtvarnej výchove vytvárali ovocno-zeleninové obrazy, ktorými v závere naplnili svoje brušká. Výdatnú dávku vitamínov doplnili ďalšími a to v podobe odšťaveného ovocia.

Návšteva Farmy v Hoste

Svetový deň výživy si žiaci V.-IX.ročníka pripomenuli návštevou Farmy v Hoste, kde im pracovníci priblížili náročnú prácu s hovädzím dobytkom a význam mlieka na spracovateľské účely.

Vystúpenie ku Dňu seniorov

Žiaci našej školy s dobrou náladou, pekným programom a darčekmi potešili srdiečka vinohradských seniorov.

Detské dopravné ihrisko

V septembri sme navštívili DDI v Trnave. Svoje teoretické vedomosti si deti precvičili v pozícií chodca i vodiča. Za výbornú disciplínu, vedomosti a zručnosti získali vodičský preukaz.

Literárno-dejepisná exkurzia Podolie-Čachtice-Bzince pod Javorinou

Začiatok školského roka sme začali literárno-dejepisnou exkurziou v Podolí, kde si žiaci prezreli makety hradov a rodných domov slov. spisovateľov. Vystúpili sme na Čachtický hrad, kde nás upútal výklad o Bátoričke a navštívili sme rodný dom Ľudmily Podjavorinskej v Bzinciach pod Javorinou.

Účelové cvičenie žiakov 2.stupňa

Počas účelového cvičenia si žiaci 2.stupňna preverili vedomosti a praktické návyky získané v teoretickej časti civilnej ochrany, zdravotnej prípravy, dopravnej výchovy a výchovy k bezpečnému správaniu.

Začiatok školského roka

Po dvoch mesiacoch slnečných dní plných zážitkov sme opäť otvorili brány našej školy a začali nový školský rok 2017/2018. Pedagógov, žiakov a hlavne malých prváčikov privítal riaditeľ školy Ing.Šiška, starostka obce Ing. Hanusová, predseda Rady rodičov Ing. Králik a zaželali všetkým úspešný štart a veľa chuti do učenia.

Školský rok 2016/2017

Poďakovanie

Riaditeľstvo ZŠ Vinohrady nad Váhom ďakuje zriaďovateľovi - Obec Vinohrady nad Váhom, všetkým rodičom a priateľom školy za pomoc a spoluprácu v školskom roku 2016/2017 a želáme všetkým leto plné zábavy a pohody !

Slávnostné ukončenie školského roka

Školský rok 2016/2017 sme slávnostne ukončili posledným školským  dňom a najúspešnejší žiaci našej školy získali ocenenia a diplomy, ktoré im odovzdali riad.školy Ing.P.Šiška, starostka obce Ing.E.Hanusová a predseda RR Ing.Ľ.Králik. Titul najúspešnejší športovec roka získala Kristína Tomastová a žiakom roka sa stala Nicol Plavocká. Všetkým oceneným žiakom srdečne gratulujeme a prajeme im príjemné prázdniny.

Rozlúčka s deviatakmi

Naši vinohradskí deviataci sa vo štvrtok rozlúčili so žiakmi aj pedagógmi našej školy. Navštívili aj materskú školu a obecný úrad, kde ich pani starostka Ing.Hanusová príjemne pohostila. Na záver si posedeli s učiteľmi pri malom občerstvení.