Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Sobota, 24.07.2021
Meniny má: Vladimír

Aktuality

 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 >  Posledná

Školský rok 2019/2020


Burza stredných škôl

Žiaci VIII. a IX. ročníka navštívili burzu stredných škôl, ktorá sa konala v športovej hale v Trnave. Stredné školy Trnavskej župy prezentovali výhody štúdia na ich škole. Žiaci tak získali predstavu o štúdiu na danej škole a uplatnenie sa v praxi.


Divadelné predstavenie - Nitra

Divadelné predstavenie s úsmevným názvom "Prdiprášok doktora Proktora", ktoré sme si pozreli v divadle K.Spišáka v Nitre, sa žiakom veľmi páčilo. Krásne bábkové predstavenie nám humorne predviedlo, že sila rozumu a neobyčajného priateľstva zviťazí nad ľudskou závisťoua chamtivosťou. 

Fotogaléria


Vyhodnotenie zberu papiera

V prílohe nájdete vyhodnotenie jesenného zberu papiera, ocenení boli všetci žiaci, ktorí priniesli viac ako 100 kg starého papiera.

Fotogaléria 

Príloha


Clipperton - divadelné predstavenie

Rozprávku o Aladinovi a jeho čarovnej lampe nám zahrali herci divadla Clipperton. Žiakom sa žartovné scénky páčili, tešíme sa na ďaší kultúrny zážtok.

Fotogaléria


Deň jablka

S jablkom v ruke, ale i s inými zdravými dobrotami prišli žiaci 1.stupňa do školy. Spoločne sme si pripomenuli Svetový deň výživy i Svetový deň jablka. Okrem zdravého maškrtenia od mamičiek, za ktoré ďakujeme, sme si spoločne užili zaujímavý program. Pozreli sme si prezentáciu, hádali hádanky o ovocí a zeleniine, zaspievali pesničky, pozreli rozprávky s témou jablko. Na záver sme si odšťavili prinesené ovcie, z ktorého sme si pripravili multivitamínový džús.

Fotogaléria


Október - mesiac úcty k starším

Tak ako každý rok, tak i túto sobotu 19.10.2019 sme prispeli programom pri príležitosti osláv "Úcty k starším", ktoré sa konalo u nás v škole. Kratučký program tvoril spev, recitácia, ľudový a moderný tanec žiakov2.,3.,5. a 6.ročníka.

Fotogaléria

 


Milan Rastislav Štefánik

Pri príležitosti 100-ho úmrtia Milana Rastislava Štefánika žiaci 6.-9.ročníka navštívili jeho rodný dom v Košariskách, kde získali nové informácie o jeho súkromí, záľubách, no najmä o politickej a diplomatickej činnosti. Exkurziu sme zakončili návštevou Bradla, kde je generál Štefánik pochovaný.

Fotogaléria


Stolný tenis do škôl

Naša škola sa zapojila do projektu " Stolný tenis do škôl ". V rámci tohto projektu sme strávili príjemné športové dopoludnie s reprezentantmi Slovenského stolnotenisového zväzu. Škola získala nový pingpongový stôl a každý žiak dostal malý darček.

Fotogaléria


Hovorme o jedle

Pod záštitou Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory sa žiaci II.stupňa zapojili do súťaže "Hovorme o jedle". Cieľom súťaže je podporovať správne stravovacie návyky ako súčasť zdravého životného štýlu. Žiaci si vybrali dennú tému : Ovocie a zelenina, orechy našich sadov. K danej téme si pripravili pestrú paletu jedál zo zeleniny a ovocia, ktoré prezentovali pred svojimi spolužiakmi v spoločných priestoroch školy.

Fotogaléria


Fotosúťaž - VODA

Žiaci našej školy si mohli pozrieť vystavené fotografie v rámci 6.ročníka amatérskej fotosúťaže na tému - Voda, ktorá sa konala v Osvetovej besede. Deti sa zahrali na porotu, ktorá hlasovala za najkrajšie fotografie. Niektorí žiaci prispeli svojou vlastnou tvorbou do súťaže.

Fotogaléria