Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Utorok, 20.08.2019
Meniny má: Anabela

Aktuality

Prvá  < 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 >  Posledná

Školský rok 2016/2017


Zápis prvákov do 1.ročníka

Posledný aprílový piatok sa na našej škole konal zápis detí do prvého ročníka. Zápisu sa zúčastnilo 13 detí, ktoré pani učiteľkám predviedli svoju šikovnosť. Za svoje zručnosti a schopnosti boli odmenené malými darčekmi vyrobené našimi deťmi.

Fotogaléria


Deň Zeme

Ochrana prírody a životného prostredia je aj pre našich žiakov veľmi dôležitá, a preto sme si aj tento rok pripomenuli Deň Zeme prostredníctvom rôznych projektov a aktivít.

Fotogaléria


Exkurzia - Atlantis Levice

Dnešné moderné hračky si žiaci prezreli a aj vyskúšali na exkurzii vo vzdelávacom centre Atlantis v Leviciach. Zaujali ich hlavne rôzne simulátory, hoverboardy a drony. Mladší žiaci  zase netradičným spôsobom spoznali fungovanie ľudského tela.

Fotogaléria


Deň narcisov

Žiaci našej školy sa opäť aj tento rok rozhodli pomôcť onkologickým pacientom dobrovoľnou finančnou zbierkou, ktorú organizovala "Liga proti rakovine". Podarilo sa im vyzbierať 629,27 eur a všetkým darcom srdečne ďakujeme.

Fotogaléria


Poďakovanie rodičom

Ďakujeme rodičom Nicol Plavockej, Lucie Lakatošovej a Abigail Škoríkovej za ich ochotu sprevádzať svoje deti na okresné kolo recitačnej súťaže Čaro slova v Galante.


Marec - mesiac knihy

Tému knihy v mesiaci marec sa nám, tretiakom a štvrtákom, podarilo spracovať veľmi pekným spôsobom. Nielenže knihy radi čítame, ale aj na výtvarnej výchove sme si vytvorili svoj autoportrét, ktorý zobrazuje našu najobľúbenejšiu knihu alebo knižku, ktorú práve čítame. Čo poviete podarili sa nám ?

Fotogaléria


Burza kníh

Marec, mesiac knihy, si žiaci tretieho ročníka pripomenuli nielen výtvarným spracovaním témy, ale i zaujímavou aktivitou - Burzou kníh. Výmenná burza bola dobrovoľná, napriek tomu sa aktívne zapojila väčšina žiakov 3.triedy. Deti si z domu priniesli knihy, ktoré už prečítali a domov si odniesli iné knihy, ktoré ich najviac zaujali.

Fotogaléria


OZNAM PRE RODIČOV

Riaditeľ školy udeľuje riaditeľské voľno pre žiakov 5.,6.,7. a 8. ročníka na deň 5.apríla 2017.

Fotogaléria


Tanečné vystúpenie Miroslava Žilku

Obrovský úspech u našich žiakov zožal Miroslav Žilka - jeden z tanečníkov Old School Brothers, ktorý nám predviedol tance, s ktorými sa umiestnil na celosvetových súťažiach. Do tanca zapojil aj žiakov a tí boli po súťaži aj odmenení drobnosťami, najlepšia tanečníčka získala DVD. Záverečné fotenie a podpisovanie spôsobilo veľké nadšenie.

Fotogaléria


Ocenenie - Patrik Kastel

Aj na našej škole sú žiacii, ktorým nie je osud obce ľahostajný. Takýmto žiakom je aj Patrik Kastel z 8.triedy, ktorý upozornil na nebezpečný odpad vyvezený na nelegálnu skládku v obci. Patrikovi pred celou školou poďakovala za jeho vzťah k prírode a životnému prostrediu aj starostka obce Ing.E.Hanusová a riaditeľ školy Ing.P.Šiška. Sme radi, že aj mladí ľudia sa zapájajú do života obce.

Fotogaléria