Dnes je: Sobota, 24.07.2021

Prvá  < 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 >  Posledná

Školský rok 2019/2020

Dopravná výchova

Dňa 3.októbra 2019 sa žiaci 1.stupňa zúčastnili dopravnej výchovy na dopravnom ihrisku v Trnave. Cieľom bolo vzbudiť záujem o dopravnú výchovu a obohatiť si svoje vedomosti z tejto oblasti veselo a poučne. Okrem toho, že si žiaci zajazdili na bicykloch a kolobežkách, sa aj niečo nové naučili ohľadom cestnej premávky.

Hvezdáreň Hlohovec

Nové poznatky o Slnku, o Slnečnej sústave, o našej Zemi i o ostatných hviezdach a hviezdičkách vo vesmíre získali naši žiaci 5. až 9.ročníka počas exkurzie v Hvezdárni M.R.Štefánika v Hlohovci.

Tomi Kid Kovács

Fantastické vystúpenie boxu s ukážkami pravidiel boja nám predviedol niekoľkonásobný majster sveta v boxe Tomi Kid Kovács. Žiaci mali možnosť si zasúťažiť, najšikovnejší boli ocenení medailami priamo od Tomáša. Do života si odniesli krásny odkaz , aby sa nikdy nevzdávali a išli za svojimi cieľmi.

Divadelné predstavenie - Neprebudený

Známu poviedku Martina Kukučína "Neprebudený" si pozreli naši žiaci II.stupňa v Divadle Jána Palárika v Trnave. Príbeh chlapca s dušou dieťaťa, ktorý túžil milovať a byť milovaný deti veľmi zaujal.

Účelové cvičenie

V rámci účelového cvičenia sme sa tento rok zamerali na protipožiarnu ochranu. Žiaci sa oboznámili s rôznymi druhmi hasiacich prístrojov , s ich obsluhou a použitím. Zopakovali si aj protipožiarnu ochranu.

Erik Jurčega - malý záchranca

Veľká pochvala a vďaka patrí žiakovi IV.ročníka Erikovi Jurčegovi, ktorý počas letných prázdnin zachránil ľudský život privolaním rýchlej pomoci.

Jeseň

Žiaci 1.stupňa privítali prvý jesenný deň vo farbách jesene, prišli oblečení v jesenných farbách. Žiaci 2.triedy si spestrili svoju triedu výtvormi z plodov svojich záhrad. Všetky prinesené práce sú vystavené a žiaci dostali na pamiatku malý diplom.

Začiatok školského roka

Uplynuli 2mesiace letných prázdnin, ktoré boli plné pekných zážitkov. Mali ste možnosť načerpať nové sily a plní energie vykročíte do nového školského roka 2019/2020. Veríme, že vykročíte správnou nohou a splníte všetky úlohy, ktoré vám nový školský rok prinesie.

Školský rok 2018/2019

POĎAKOVANIE

Základná škola Vinohrady nad Váhom ďakuje zriaďovateľovi OÚ Vinohrady nad Váhom, rodičom a priateľom školy za spoluprácu a pomoc v školskom roku 2018/2019. ĎAKUJEME a prajeme Vám príjemné leto.

Slávnostné ukončenie šk.roka 2018/2019

Nastal posledný deň školského roka 2018/2019 a čas na zhodnotenie a rekapituláciu celoročného snaženia. Pre niekoho bol náročný, pre niekoho menej. Na slávnostnom ukončení sa slova ujal p.riaditeľ, ktorý ocenil úsilie a úspechy žiakov, zhodnotil ich celoročnú prácu a úspešným žiakom odovzdal knižné ceny. Športovcom roka sa pre tento šk.rok stal deviatak David Hermanský. Zároveň sme poďakovali pani Mgr. L.Mišovej za pomoc a spoluprácu v tomto šk.roku. Po ocenení žiakov za výborné výchovno-vzdelávacie výsledky, za úspešnú reprezentáciu školy v rôznych olympiádach a súťažiach si žiaci prevzali vysvedčenie a nastali vytúžené prázdniny.