Dnes je: Štvrtok, 29.09.2022

Prvá  < 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 >  Posledná

Školský rok 2020/2021

Darujte 2%

Milí rodičia, priatelia školy !

Touto cestou by sme Vás chceli osloviť v mene žiakov našej školy a rodičov, ktorí zastupujú Rodičovské združenie ZŚ Vinohrady nad Váhom. Príspevok vo forme 2 % by mohol pomôcť našim deťom. Získaná suma budé celá venovaná našim deťom na pomôcky, výlety alebo iné potrebné veci. Prikladám potrebné tlačivo na stiahnutie.

Ak sa Vám tlačivo nedá vytlačit, oslovte niektorého člena Rady rodičov, ktorý Vám zabezpečí dané tlačivo. Za každé jedno euro budeme vďační.

Rada rodičov :  p. Mária Sedláčková - predseda RR

p. Stopková Darina

p. Ollová Veronika

p. Slobodová Monika

p. Ing. Ľuboš Králik

p. Kovačiková Zuzana

p. Ing. Berecová Andrea

p. Zigová Alena

p. Monika Plavocká

popr. Mgr. Bronislava Mäsiarová

Tlačivo

Oznam pre rodičov a žiakov školy

Dištančné vzdelávanie pokračuje !

Na základe odporúčania RÚVZ Galanta a po dohode so zriaďovateľom oznamujeme, ža aj budúci týždeň od 8.3. do 12.3.2021 bude na našej škole pokračovať dištančné vzdelávanie všetkých žiakov, t.j. 1. až 9.ročníka. V prípade nových informácií tieto zverejníme na našej webovej stránke.

Jarné prázdniny

Termín jarných prázdnin pre tento školský rok je 1.3.2021-5.3.2021 . Po tomto týždni pokračujú žiaci v dištančnom vzdelávaní. O prípadných zmenách Vás budeme včas informovať.

Milí rodičia !

V nasledujúcom týždni (22.2-26.22021) žiaci 1. a 2.stupňa naďalej pokračujú v dištančnom vzdelávaní, nakoľko epidemiologická situácia v našom okrese nedovoľuje otvorenie našej školy. O ďalšom vývoji situácie Vás budeme priebežne informovať.

Vianočné tvorenie

Posledný deň školy mali tretiaci vianočné tvorivé dielne, kde si v rámci výtvarnej výchovy a pracovného vyučovania vytvorili milé darčeky pre svojich blízkych. Ušili milé srdiečka, pripravili pohľadnice. Ježiško im pod stromčekom nechal magnetky, ale i biele rúška, ktoré si žiaci vyzdobili vlastnou tvorbou. Fotky dokazujú, že sa im darilo a tešia sa na blížiace sa prázdniny.

Pytagoriáda

Dňa 9.decembra sa konalo školské kolo Pytagoriády. Žiaci 3. a 4.ročníka riešili Pytagoriádu v škole. V 3. i 4.ročníku boli traja úspešní riešitelia. Blahoželáme im a želáme veľa úspechov pri ďalšej zábave s číslami.

Dôležitý oznam

Vážení rodičia žiakov 2.stupňa. V prílohe tohto oznamu nájdete Dotazník , ktorý sa týka prieskumu pre žiakov na prezenčné vyučovanie od januára 2021. O dotazníku vás informovali tr.učitelia prostredníctvom e-mailovej komunikácie.

Oznam pre rodičov a žiakov školy

V prílohe sa nachádza oznam o hodnotení žiakov našej školy za 1.polrok šk.roka 2020/2021.

Rozhodnutie

V prílohe nájdete rozhodnutie ministra školstva, vedy, výskumu a športu o uskutočnení vianočných prázdnin v tomto školskom roku.

Oznam pre rodičov a žiakov školy

Riaditeľ školy udeľuje riaditeľské voľno žiakom našej školy na deň 8.január 2021 (piatok). Nástup žiakov do školy po vianočných prázdninách bude v pondelok 11.januára 2021 o 7,50 hod.