Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Štvrtok, 8.06.2023
Meniny má: Medard

Aktuality

Prvá  < 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 >  Posledná

Školský rok 2020/2021


Vianočné tvorenie

Posledný deň školy mali tretiaci vianočné tvorivé dielne, kde si v rámci výtvarnej výchovy a pracovného vyučovania vytvorili milé darčeky pre svojich blízkych. Ušili milé srdiečka, pripravili pohľadnice. Ježiško im pod stromčekom nechal magnetky, ale i biele rúška, ktoré si žiaci vyzdobili vlastnou tvorbou. Fotky dokazujú, že sa im darilo a tešia sa na blížiace sa prázdniny.

Fotogaléria


Pytagoriáda

Dňa 9.decembra sa konalo školské kolo Pytagoriády. Žiaci 3. a 4.ročníka riešili Pytagoriádu v škole. V 3. i 4.ročníku boli traja úspešní riešitelia. Blahoželáme im a želáme veľa úspechov pri ďalšej zábave s číslami.

Fotogaléria


Dôležitý oznam

Vážení rodičia žiakov 2.stupňa. V prílohe tohto oznamu nájdete Dotazník , ktorý sa týka prieskumu pre žiakov na prezenčné vyučovanie od januára 2021. O dotazníku vás informovali tr.učitelia prostredníctvom e-mailovej komunikácie.

Príloha


Oznam pre rodičov a žiakov školy

V prílohe sa nachádza oznam o hodnotení žiakov našej školy za 1.polrok šk.roka 2020/2021.

Príloha


Rozhodnutie

V prílohe nájdete rozhodnutie ministra školstva, vedy, výskumu a športu o uskutočnení vianočných prázdnin v tomto školskom roku.

Príloha


Oznam pre rodičov a žiakov školy

Riaditeľ školy udeľuje riaditeľské voľno žiakom našej školy na deň 8.január 2021 (piatok). Nástup žiakov do školy po vianočných prázdninách bude v pondelok 11.januára 2021 o 7,50 hod.

Príloha


Príchod Mikuláša

Svätý Mikuláš k nám zavítal o dva dni skôr aj so svojím pomocníkom čertom. Tento rok bol veľmi štedrý, určite videl, ako sa na neho žiaci tešili a pripravovali. Žiaci počítali mikulášske príklady, kreslili, maľovali Mikuláša, niektorí aj vyšívali. Bol to veselý deň plný radostí, sladkostí, ale aj zdravého ovocia.

Fotogaléria


Všetkovedko

V tomto školskom roku sme sa zapojili do celoslovenskej vedomostnej súťaže Všetkovedko. 1.decembra si žiaci 2.- 4.ročníka mohli preveriť svoje vedomosti zo všetkých vyučovacích predmetov. Cieľom súťaže je dopriať deťom radosť z hry, súťaženia a úspechu, umožniť im predviesť sa , čo všetko už vedia. Teraz musíme len počkať do 21.decembra , kedy budú zverejnené výsledky. Každý súťažiaci, po zadaní svojho hesla, si môže pozrieť ako uspel v boji o  najmúdrejšieho medzi najbystrejšími. Držíme všetkým palce a ďakujeme, že sa v tomto školskom roku zapojili.


Vianočný pozdrav

Do výzvy ministerstva školstva sa zapojila aj naša škola. Úlohou bolo navrhnúť, nakresliť alebo ľubovoľnou výtvarnou technikou vyrobiť návrh vianočnej pohľadnice. Výzvu sme prijali, odoslali sme rôznorodé vianočné pohľadnice, ktoré žiaci vytvorili.

Fotogaléria


Oznam pre rodičov a žiakov školy

Aktuálne opatrenia v súvislosti s celoplošným testovaním "Spoločná zodpovednosť" :

Usmernenie - Dieťa

Usmernenie rodičom