Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Nedeľa, 3.12.2023
Meniny má: Oldrich

Aktuality

Prvá  < 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >  Posledná

Školský rok 2020/2021


Školská dielňa

Zariadenie a nástroje z bývalej školskej dielni boli premiestnené do priestorov šatne, kde bola vytvorená nová miestnosť. Môže byť využívaná v rámci predmetu Technika na druhom stupni.

Fotogaléria


Školské šatne

Minulý školský rok sa do priestorov šatní zakúpili nové skrinky pre všetkých žiakov a tento rok sme tieto priestory aj nanovo vymaľovali. Farebne ladené skrinky sú zabezpečené aj vďaka kľúčom, ktoré vlastní každý žiak. Skrinky boli zakúpene, aby sa predišlo krádežiam a ničeniu vecí v šatniach. Časť skriniek bola zakúpená vďaka prostriedkom, ktoré poskytla Rada rodičov, pôsobiaca na našej škole. Aj touto cestou by sme sa im chceli za túto pomoc poďakovať.

Fotogaléria


Školský klub detí

Na základe dlhodobo nedostatočných priestorových možností ŠKD a požiadaviek zo strany rodičov, sme vytvorili novú miestnosť ŠKD. Keďže činnosť v klube prebiehala po skončení vyučovania aj v klasických triedach, nová miestnosť poskytne žiakom dostatočné priestorové možnosti tak, aby vyhovovali individuálnej aj skupinovej práci. Miestnosť pre ŠKD bola vytvorená na medziposchodí z bývalej technickej učebni. Prešla kompletnou rekonštrukciou - podlaha, steny, strop, nové elektrické siete, nové osvetlenie,voda. Miestnosť poskytne ďeťom 48 metrov švorcových nového priestoru a rekonštrukcia stála 5 300,- eur.

Veríme , že sa bude ďeťom páčiť.

Fotogaléria


Darujte 2%

Milí rodičia, priatelia školy !

Touto cestou by sme Vás chceli osloviť v mene žiakov našej školy a rodičov, ktorí zastupujú Rodičovské združenie ZŚ Vinohrady nad Váhom. Príspevok vo forme 2 % by mohol pomôcť našim deťom. Získaná suma budé celá venovaná našim deťom na pomôcky, výlety alebo iné potrebné veci. Prikladám potrebné tlačivo na stiahnutie.

Ak sa Vám tlačivo nedá vytlačit, oslovte niektorého člena Rady rodičov, ktorý Vám zabezpečí dané tlačivo. Za každé jedno euro budeme vďační.

Rada rodičov :  p. Mária Sedláčková - predseda RR

                       p. Stopková Darina

                       p. Ollová Veronika

                       p. Slobodová Monika

                       p. Ing. Ľuboš Králik

                      p. Kovačiková Zuzana

                      p. Ing. Berecová Andrea

                      p. Zigová Alena

                      p. Monika Plavocká

             popr. Mgr. Bronislava Mäsiarová

 

Tlačivo

 


Oznam pre rodičov a žiakov školy

Dištančné vzdelávanie pokračuje !

Na základe odporúčania RÚVZ Galanta a po dohode so zriaďovateľom oznamujeme, ža aj budúci týždeň od 8.3. do 12.3.2021 bude na našej škole pokračovať dištančné vzdelávanie všetkých žiakov, t.j. 1. až 9.ročníka. V prípade nových informácií tieto zverejníme na našej webovej stránke.


Jarné prázdniny

Termín jarných prázdnin pre tento školský rok je 1.3.2021-5.3.2021 . Po tomto týždni pokračujú žiaci v dištančnom vzdelávaní. O prípadných zmenách Vás budeme včas informovať.


Oznam pre rodičov a žiakov školy

Milí rodičia !

V nasledujúcom týždni (22.2-26.22021) žiaci 1. a 2.stupňa naďalej pokračujú v dištančnom vzdelávaní, nakoľko epidemiologická situácia v našom okrese nedovoľuje otvorenie našej školy. O ďalšom vývoji situácie Vás budeme priebežne informovať.


Vianočné tvorenie

Posledný deň školy mali tretiaci vianočné tvorivé dielne, kde si v rámci výtvarnej výchovy a pracovného vyučovania vytvorili milé darčeky pre svojich blízkych. Ušili milé srdiečka, pripravili pohľadnice. Ježiško im pod stromčekom nechal magnetky, ale i biele rúška, ktoré si žiaci vyzdobili vlastnou tvorbou. Fotky dokazujú, že sa im darilo a tešia sa na blížiace sa prázdniny.

Fotogaléria


Pytagoriáda

Dňa 9.decembra sa konalo školské kolo Pytagoriády. Žiaci 3. a 4.ročníka riešili Pytagoriádu v škole. V 3. i 4.ročníku boli traja úspešní riešitelia. Blahoželáme im a želáme veľa úspechov pri ďalšej zábave s číslami.

Fotogaléria


Dôležitý oznam

Vážení rodičia žiakov 2.stupňa. V prílohe tohto oznamu nájdete Dotazník , ktorý sa týka prieskumu pre žiakov na prezenčné vyučovanie od januára 2021. O dotazníku vás informovali tr.učitelia prostredníctvom e-mailovej komunikácie.

Príloha