Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Štvrtok, 28.09.2023
Meniny má: Václav

Aktuality

Prvá  < 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 >  Posledná

Školský rok 2019/2020


Čaro slova

V školskom kole súťaže v umeleckom prednese poézie a prózy sa zúčastnilo 12 žiakov. Vypočuli sme si pekné ukážky i výborných recitátorov. Do okresného kola postúpili A.Čižmárová, J.Baranová a M.Ďurinová.

Fotogaléria


Kráľ čitateľov

Naši druháci si vyhodnotili triednu aktivitu v čítaní za 1.polrok. Najlepší čitatelia sa stali kráľmi čitateľov a boli odmenení knižnou odmenou i diplomom.

Fotogaléria


Lyžiarsky výcvik - Oravice

V termíne od 3.2-8.2 2020 sa uskutočnil lyžiarsky výcvik žiakov šiesteho a siedmeho ročníka v lyžiarskom stredisku Oravice. Počasie lyžiarom spočiatku neprialo, a preto navštívili termálne kúpalisko v Oraviciach. No v nasledujúcich dňoch všetci žiaci objavili krásy tohto zimného športu. Začiatočníci sa naučili lyžovať a pokročilí zdokonalili svoj lyžiarsky štýl. Poďakovanie patrí aj Mgr.Kováčovi, Ing.Šiškovi a pani zdravotníčke, ktorí sa celý týždeň o žiakov starali. Veríme, že žiaci budú aj v budúcnosti v tomto krásnom športe pokračovať.

Fotogaléria


Charitatívna akcia žiakov VII.ročníka

Žiaci VII.ročníka spolu s triednou učiteľkou navštívili Dom sociálnych služieb v Pate. Návšteva bola spojená s besedou a s odovzávaním darčekov seniorom. Darčeky si pripravili žiaci spolu s deťmi zo ŠKD a prispela aj starostka pani Hanusová. Dôchodcov návšteva milo prekvapila.

Fotogaléria


Rodičovský ples 2020

Milí rodičia, srdečne Vás pozývame na Rodičovský ples , ktorý sa uskutoční v telocvični našej školy dňa 22.2.2020. Prídte sa zabaviť a podporiť dobrú vec, lístky si môžete zakúpiť u pane Zigovej na tel.č. 0905/858 751, alebo v škole u pani uč. Mäsiarovej. 

Príloha


Vianočný vinš

Vianoce krásne a čisté ako sneh,

na stole nech všetkým ľuďom rozvoniava oblátka a med.

Nech každé srdiečko sťa oheň zahorí,

všetkých ľudí nech láska a dobro naplní.

Nielen na Vianoce a na Nový rok,

ale počas všetkých dní želáme Vám úspešný a šťastný nový rok.

 

Kolektív zamestnancov ZŠ Vinohrady nad Váhom


Pomoc psíkom

Našim ôsmakom nie je osud opustených psíkov ľahostajný. Nakoľko nie je v ich sile všetkým opusteným a týraným psíkom pômocť, rozhodli sa vyhlásiť na našej ZŠ materiálnu zbierku a v podmienkach školy vyzbierali od detí deky, krmivá, konzervy a hračky. Všetky darované veci boli odovzdané pani Holičkovej, ktorá sa za OZ Tulák v Seredi všetkým poďakovala. Darované veci ju milo prekvapili a naši žiaci sa potešili, že mohli aspon trošku pomôcť opusteným psíkom.

Fotogaléria


Vianočná akadémia

Najväčšiu radosť z obdobia Vianoc majú deti. Tradičným vianočným programom s neopakovateľným čarom prichádzajúcich Vianoc sme si spríjemnili posledný deň pred prázdninami. Spevom, tancom, divadlom žiaci potešili nielen seba navzájom, ale i svojich rodičov a príbuzných. Na záver pán riaditeľ poprial všetkým šťastné a veselé Vianoce. 

Fotogaléria


Vianočná burza

Vianoce sú sviatkami, počas ktorých obdarúvame svojich blízkych. Obdarovať aj štvornohých miláčikov v útulku Tulák v Seredi sa rozhodli aj naši žiaci prostredníctvom vianočnej burzy. Výťažok z burzy v hodnote 301,15 eur bol odovzdany zástupcom útulku Tulák Sereď.

Fotogaléria


Vianočné trhy - Trnava

Čaro adventu i rozprávkovú atmosféru a náladu prichádzajúcich Vianoc zažili žiaci našej školy návštevou vianočných trhov v Trnave. Za zvukov vianočných kolied, vône obľúbených dobrôt si spríjemnili predpoludnie.