Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Štvrtok, 2.07.2020
Meniny má: Berta

Aktuality

Prvá  < 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 >  Posledná

Školský rok 2015/2016


Dopravné ihrisko

 Nastal čas, keď si žiaci I.stupňa opäť preverili svoje skúsenosti a poznatky z dopravnej výchovy. Pravidlá cestnej premávky i jazdu na bicykli si preskúšali na dopravnom ihrisku v Galante.

Fotogaléria


Prírodovedná exkurzia Nitra

Žiaci I.stupňa prežili pekný jesenný deň prehliadkou Slovenského poľnohospodárskeho múzea v Nitre. Počas exkurzie sa dozvedeli veľa zaujímavostí, informácií o živote a ťažkej práci našich predkov. Každý sa na chvíľu stal pilotom, traktoristom, mlynárom. Prekvapením na záver bola jazda parnou lokomotívou.

Fotogaléria


Športové hry 2015

22 žiakov našej školy sa zapojilo do Športových hier 2015 konaných v Ružindole, ktoré organizoval malokarpatský a jaslovsko-bohunický región. Žiaci reprezentovali školu v atletike, futbale a vybíjanej. Každý účastník získal medailu, vecné ceny a škole bol udelený diplom za účasť.

Fotogaléria

Diplom


Účelové cvičenie II.stupeň

Posledné slnečné lúče sme využili na účelové cvičenie. Po teoretickej časti, ktorá pozostáva z 5 okruhov, nasledoval pochod obcou.

Fotogaléria

 


Slávnostné otvorenie šk.roka

Oddýchnutí a plní síl po prázdninách sme slávnostne otvorili školský rok 2015/2016. Pán riaditeľ Ing.Šiška, pani starostka Ing.Hanusová a predseda rodičovskej rady Ing.Máčovský zvlášť privítali hlavne prváčikov a zaželali všetkým žiakom veľa zdravia, úspechov v škole a chuti do učenia. Po príhovore sa v sprievode tried.učiteľov odobrali do tried a spoločne sa oboznámili s organizáciou ďalšieho dňa.

Fotogaléria


Školský rok 2014/2015


Doprava v kocke

Žiaci III.-IV. ročníka si pod vedením príslušníčky PZ SR zopakovali základné pravidlá v cestnej premávke, ktoré musia deti dodržiavať.


Poďakovanie

Riaditeľstvo ZŠ Vinohrady nad Váhom ďakuje zriaďovateľovi - Obec Vinohrady nad Váhom, všetkým rodičom a priateľom školy za pomoc a spoluprácu v školskom roku 2014/2015 a želáme všetkým  leto plné  slnka a zábavy!

príloha


Ocenenie - Virtuálna knižnica

V súťaži o NAJ učiteľa mesiaca jún 2015 získala Mgr. Andrea Bosá, učiteľka našej ZŠ ocenenie "Krajský učiteľ mesiaca" - 2. miesto za Trnavský kraj. Zároveň získala pre našu ZŠ Virtuálnu knižnicu na jeden mesiac zdarma.

Blahoželáme a ďakujeme!

Mgr. I.Labajová, riad. školy


Záver školského roka

Školský rok je definitívne za nami, ale skôr ako žiaci dostali do rúk vysvedčenie, riaditeľka školy Mgr. Labajová a  p. starostka Ing. Hanusová odovzdali knihy a diplomy  najšikovnejším žiakom.

Ceny ZRPŠ odvzdal predseda RR Ing. Máčovský .

Olívia Mäsiarová - Žiačka roka

Andrea Berecová - Plaketa za výborný prospech počas šk. dochádzky

Jan Tomasta - Naj športovec

Nicol Plavocká - Galéria úspechov

Fotogaléria


Júnová akadémia

Spolupráca našej ZŠ a ZUŠ Sládkovičovo prináša prvé ovocie. Šikovní a talentovaní žiaci predviedli v programe akadémie hru na rôznych hudobných nástrojoch, spievali, tancovali, recitovali a hoci nie všetko vyšlo na 100%, nevadí, nabudúce to bude určite perfektné! Zahanbiť sa nedali ani ostatní žiaci. Záver programu patril deviatakom, ktorí sa vtipne rozlúčili so školou.

Fotogaléria