Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Štvrtok, 28.09.2023
Meniny má: Václav

Aktuality

Prvá  < 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 >  Posledná

Školský rok 2018/2019


Deň seniorov

Druhú októbrovú sobotu sa naši žiaci zúčastnili milej akcie pri príležitosti mesiaca "Úcty k starším". Deti vystúpili s kultúrnym pásmom, ktoré potešilo srdcia všetkých seniorov.

Fotogaléria


Zuzana Rehák Štefečeková

Výnimočnú návštevu - svetovú olympioničku v brokovej disciplíne trap - Zuzanu Rehák Štefečekovú sme privítali na pôde našej školy. Viacnásobné strieborná olympijská víťazka priblížila žiakom netradičnú olympijskú disciplínu. Počas besedy si žiaci mohli prezrieť pušku a získané medaily. Besedu sme ukončili autogramiádou.

Fotogaléria


Exkurzia Nitra

Žiaci 6. a 7.ročníka sa zúčastnili geograficko-dejepisnej exkurzie v meste Nitra. Navštívili Ponitrianske múzeum, Nitriansky hrad a ďalšie významné pamätihodnosti mesta Nitra. S novými poznatkami a zážitkami sa vrátili príjemne unavení, ale aj obohatení o mnohé ďalšie vedomosti.

Fotogaléria


Divadelné predstavenie SND Bratislava

Nevšedný zážitok z veselohry Figaro sem, Figaro tam si odniesli žiaci 1.stupňa zo SND v Bratislave. Bol to príbeh plný vtipných scén, prekvapujúcich situácií a šťastného rozuzlenia vyrozprávaný prostredníctvom neopakovateľnej hudby majstra Rossiniho. Deti sa nielen pozerali, počúvali, ale museli prísť aj na javisko a hlavným hrdinom pomôcť. Svoju úlohu zvládli skvelo.

Fotogaléria


Literárno-dejepisná exkurzia

Históriu a literatúru sme spoznávali v rámci literárno-dejepisnej exkurzie v Banskej Bystrici,kde sme navštívili Múzeum SNP a dozvedeli sme sa mnoho zaujímavých informácií, o ktorých sa v knihách nedočítame. Pokračovali sme aj po stopách spisovateľa J.G.Tajovského v dedinke Tajov, kde nám v jeho rodnom dome priblížili život a tvorbu autora.

Fotogaléria


Dopravné ihrisko

Jedno jesenné slnečné dopoludnie sme navštívili so žiakmi I.stupňa DDI v Trnave. Žiaci si zopakovali pravidlá cestnej premávky. Za výborné zručnosti a disciplínu získali vodičský preukaz.

Fotogaléria


Začiatok školského roka

Oddýchnutí a plní elánu po dvoch mesiacoch prázdnin sme otvorili nový školský rok 2018/2019. Pedagógov, žiakov a hlavne malých prváčikov privítal riaditeľ školy Ing. Šiška, starostka obce Ing. Hanusová a predseda Rady rodičov Ing. Králik. Všetkým popriali veľa úspechov v škole, dobré vyučovacie výsledky a veľa pekných zážitkov so spolužiakmi.

Fotogaléria


Školský rok 2017/2018


Poďakovanie

Riaditeľstvo ZŠ Vinohrady nad Váhom ďakuje zriaďovateľovi - Obec Vinohrady nad Váhom, všetkým rodičom za spoluprácu a pomoc v školskom roku 2017/2018. Prajeme všetkým krásne prázdniny plné zábavy a pohody.


Koniec školského roka

Školský rok 2017/2018 sme slávnostne ukončili záverečným zhodnotením akcií, podujatí, exkurzií, olympiád a iných súťaží. Úspešní žiaci vo viacerých kategóriách boli odmenení knihami a diplommi. Každoročné ocenenie športovec roka získala Petra Mačaiová, ocenenie krištáľové krídlo získal Lukáš Repčík a plaketu Tatiana Repčíková.

Fotogaléria


Rozlúčka s deviatakmi

Žiaci 9.ročníka končiaci povinnú školskú dochádzku sa rozlúčili s učiteľským zborom , všetkými žiakmi školy, s deťmi MŠ a zavítali aj na OÚ, kde im pani starostka Ing.Eva Hanusová popriala veľa úspechov do ďalšej etapy stredoškolského života.

Fotogaléria