Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Štvrtok, 28.09.2023
Meniny má: Václav

Aktuality

Prvá  < 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 >  Posledná

Školský rok 2017/2018


Súťaž o najkrajšiu triedu

V tomto školskom roku súťaž o najkrajšiu triedu vyhrali s plným počtom bodov prváci a tretiaci, na hornom stupni zvíťazili šiestaci. Všetci boli odmenení za svoju snahu chutnými tortami.

Fotogaléria

 


Didaktické hry v prírode

Posledný júnový pondelok si žiaci 1.stupňa precvičili teoretické vedomosti hravým spôsobom počas Didaktických hier v prírode. Za budovou školy sa žiaci zahrali na vojakov a počas zdolávania rôznych prekážok si preverili schopnosti z brannej, zdravotnej a civilnej ochrany.

Fotogaléria


Školská olympiáda o Majstra školy

Záver školského roka už tradične patril súbojom v ľahkoatletických disciplínach o Majstra školy. Súťažilo sa v troch vekových kategóriách rozdelených na chlapcov a dievčatá. Súťažilo sa v tradičných disciplínach 50,60 metrov, 300 m, skok do diaľky, hod kriketovou loptičkou a vo vrhu guľou. Majstrami školy u najmladších žiakov sa stala N.Mišovičová a na druhom stupni sme vyhlásili L.Kobelára a S.Ščevíkovú.

Fotogaléria


Kinderiáda

Žiaci 1.stupňa si zašportovali na podujatí s názvom Kinderiáda, ktorá sa konala 15.6.2018 v Bojničkách. Žiaci si zmerali sily so svojimi rovesníkmi v behu, v skoku do diaľky a v hode kriketkou.

Fotogaléria


Školský výlet

Aj tento školský rok pani učiteľky pripravili výlet s pestrým programom. Deti 1.stupňa si najskôr prezreli Vojenské technické múzeum v Piešťanoch. Každý sa na malú chvíľočku vžil do role tankistu a pilota lietadla. Neskôr sme sa premiestnili na Rybársky dvor a na historickej lodi Hyperborea sme si užili plavbu. Horúci deň sme si spríjemnili oddychom v Pánskej záhrade v Hlohovci. Veríme, že výlet sa všetkým deťom páčil.

Fotogaléria


MDD

 Od rána v našej ZŠ bola určitá nedočkavosť a napätie. Tento deň nebol ako každý iný. Veď dnes nás čakalo veľké karnevalové prekvapenie. Zavítali k nám rôzne rozprávkové bytosti. Všetky masky sa veselo zabávali, šantili, súťažili a tancovali. Na záver sme si deň spríjemnili osviežujúcou zmrzlinou.

Fotogaléria


Čítajme si 2018

 Čítanie rozvíja detskú fantáziu, prehlbuje vnímavosť a predstavivosť, a preto sme sa rozhodli zapojiť sa do 11.ročníka čitateľského maratónu Čítajme si 2018, ktorého cieľom je pritiahnuť k čítaniu čo najviac detí. Do projektu sa zapojilo 98 detí z našej školy a každý žiak prečítal jednu stranu z vybranej knihy.

Fotogaléria


Slávik Slovenska

Školské kolo súťaže Slávik Slovenska opäť ukázalo, že v našej škole máme veľa talentovaných spevákov ľudových piesní. 1.miesto získala K.Diaková z 8.triedy, dve druhé miesta si vyspievali A.Škoríková a T.Trento. Tretia v poradí skončila S.Ščevíková zo 6.triedy. Víťazkám gratulujeme.

Fotogaléria


Vyhodnotenie zberu papiera

Aj v druhom polroku pokračovali žiaci v zbere papiera a spolu nazbierali 7743 kg papiera. V kategórii jednotlivcov získala 1.miesto Kižnanská V., 2.miesto Hudák N., 3.miesto Remenár S. Žiakom, ktorí sa zapojili do zberu, ďakujeme.

Fotogaléria

Príloha


Tres Companeros

Divadelno-šermiarska kumpánia TresC zo Zvolena previedla žiakov našej školy pútavým spôsobom históriou slovenského národa. Náučným štýlom priblížili žiakom rôzne historické osobnosti a bitky.

Fotogaléria