Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Štvrtok, 28.09.2023
Meniny má: Václav

Aktuality

 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >  Posledná

Školský rok 2022/2023


Karneval v 1.trieda

V piatok sme mali veľký bál, fašiangový karneval. V triede samý smiech a tanec, fašiangový harmatanec. Trošku sme sa poučili, ale aj sa zabavili.

Fotogaléria


Všetkovedko 2023

O titul Všetkovedko bojovali žiaci 2.- 4. ročníka ZŠ na celom Slovensku. V tomto šk. roku sa súťaže zúčastnilo 15 žiakov prvého stupňa. Štyria žiaci získali titul Všetkovedko, ostatní žiaci titul Všetkovedkov učeň. Medzi deti, ktoré v súťaži odpovedali na všetky otázky správne, sa v tomto ročníku zaradil aj žiak našej školy. Je ním tretiak Patrik Čižmár, ktorý bude súčasťou Galérie slávy. Všetci žiaci boli odmenení cenami a diplomom.

Fotogaléria


Divadielko pre rodičov

Šikovní prváci mali 17.1. svoj veľký deň. Svojim rodičom a príbuzným zahrali rozprávkové divadielko „Deduškova rukavička.“ Po predstavení prekvapili rodičov recitáciou básní, ktoré sa doteraz naučili. Prváci taktiež predniesli slávnostný SĽUB, ktorým sa zaradili už medzi žiakov „veľkáčov“. Svoj sľub spečatili odtlačkom prsta. Aby na tento výnimočný deň nezabudli, dostali krásny diplom.

Fotogaléria


Knižné posedenie pri čajíku

„Knižné posedenie pri čajíku“ je názov literárnej akcie, ktorej sa zúčastnili žiaci 1. - 5. a 9. ročníka. Prostredníctvom zábavných súťaží sa žiaci preniesli do rozprávkového sveta. Vďaka zábavným aktivitám si mnohí spomenuli na rozprávky svojho detstva. Žiaci súťažili v zmiešaných skupinách, navzájom spolupracovali a získavali pre svoj tím body. Súťaž obohatilo predstavenie v podaní prvákov s názvom Deduškova rukavička. Veríme, že akcia sa deťom páčila a zaujímavé odmeny ich potešili. Veľmi pekne ďakujeme za nezištnú pomoc rodičom, ktorí prispeli hodnotnými cenami a sladkosťami do súťaže.

Fotogaléria


Školský ples

Milí rodičia,

Srdečne Vás pozývame na Školský ples, ktorý sa uskutoční dňa 11.februára 2023 v priestoroch telocvične ZŠ. Príďte sa zabaviť, zatancovať. Výťažok zo zisku bude venovaný deťom ZŠ. Lístky si môžete rezervovať u p.Sedláčkovej a p.Zigovej.  Ešte malá prosba – kto má možnosť a chcel by prispieť  aspoň cenou do tomboly, poprosíme cenu priniesť do školy do 10.2.2023. Vopred ďakujeme za pomoc. Tešíme sa na Vás.

Rodičovské združenie ZŠ Vinohrady nad Váhom

Príloha


Vianočný pozdrav

Vianoce krásne a čisté ako sneh,
na stole nech všetkým ľuďom rozvoniava oblátka a med.
Nech každé srdiečko sťa oheň zahorí,
všetkých ľudí nech láska a dobro naplní.
Nielen na Vianoce a na Nový rok,
ale počas všetkých dní želáme Vám úspešný a šťastný nový rok. 


Darčeky pre seniorov

Milí rodičia, 

Chceme sa Vám veľmi pekne poďakovať za materiálnu pomoc, pri organizovaní dobročinnej akcie : " Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok ". S Vašou pomocou sme vytvorili 46 krabičiek a obdarovali seniorov v našej obci. Veríme, že sme seniorov nielen prekvapili, ale i potešili. Všetkým rodičom, ktorí, poslali akýkoľvek darček, zo srdca ĎAKUJEME.

Fotogaléria


Stojan na elektrické kolobežky

Oznamujeme rodičom a žiakom školy, že pred budovou školy je umiestnený stojan na elektrické kolobežky , ktorý je k dispozícii našim žiakom. Stačí si zabezpečiť malý zámok. Ďakujeme Rade rodičov za zakúpenie stojanu.

Fotogaléria


Nálepky na schody

ZŠ Vinohrady nad Váhom ďakuje Rade rodičov za zakúpenie farebných nálepiek na schody. Farebné nálepky pomôžu žiakom zopakovať si učivo z jednotlivých predmetov, ale aj skrášlia školské prostredie.

Fotogaléria


Návšteva Mikuláša

Kde sa vzal, tu sa vzal, v triede zrazu pri nás stál. Kto? No predsa Mikuláš, anjelici i čertíci, čo nás pomaľovali po líci. Dnešné učenie bolo sladké a plné očakávania. Deti dostali ovocie plné vitamínov, ale tí najrýchlejší aj sladkú odmenu za správne odpovede.

Fotogaléria