Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Štvrtok, 28.09.2023
Meniny má: Václav

Aktuality

Prvá  < 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 >  Posledná

Školský rok 2017/2018


Literárno-dejepisná exkurzia

Našich žiakov zaujíma aj politické dianie, a preto sme v rámci lit.-dej.exkurzie navštívili NR SR v Bratislave, kde žiakov 6.-9.ročníka previedli samotnou budovou a poskytli im odborný výklad. Putovanie dejinami Slovenska sme ukončili návštevou hradu Devín a oboznámili sa s jeho geografickým položením a historickým významom.

Fotogaléria


Plavecký výcvik

V týždni od 30.apríla do 4.mája absolvovali naši piataci plavecký výcvik v plavárni Duslo Šaľa. Žiaci sa oboznámili s plaveckými štýlmi. Všetci zvládli základné plavecké prvky a zrelaxovali aj vďaka výborným plaveckým inštinktom.

Fotogaléria


Zápis žiakov do prvého ročníka

Na slávnostný zápis žiakov do prvého ročníka prišlo 16 šikovných predškolákov. Všetci nám predviedli svoje vedomosti, zručnosti v počítaní, kreslení, písaní i recitovaní. Za svoje výkony dostali od "Indiánok" pamätný list a darčeky od detí. Tešíme sa na budúcich prváčikov.

Fotogaléria


Deň Zeme

Deti I.stupňa navštívili zázračnú krajinu Recyklonie, naučili sa hravou formou triediť odpad, aby sme zachránili naše lesy a lúky. Zároveň si precvičili svoje zručnosti na detskom dopravnom ihrisku.

Fotogaléria


Deň otvorených dverí

Počas Dňa otvorených dverí k nám do školy zavítalo 18 budúcich prváčikov. Za splnené aktivity v Prvákove, Hádankove, Šikovníkove, Hravej angličtine získali pečiatky a sladkú odmenu. Veríme, že sa im dnešné dopoludnie u nás páčilo.

Fotogaléria


Deň Zeme

Pri príležitosti Dňa Zeme sa naši žiaci rozhodli skrášliť areál školy. Pozametali chodníky, vyzbierali odpadky, upravili okrasnú časť parku i multifunkčné ihrisko.

Fotogaléria


Deň narcisov

V piatok 13. apríla sa žiaci 6. a 7. ročníka zapojili do charitatívnej akcie "Deň narcisov", ktorú organizuje každý rok Liga proti rakovine. Deťom sa podarilo v našej obci vyzbierať krásnu sumu - 622,57 eur. Dobrovoľníkom ďakujeme za účasť a všetkým, ktorí prispeli, ďakujeme.

Fotogaléria


Návšteva knižnice

Pri príležitosti Mesiaca knihy sa žiaci 5. a 6.ročníka zúčastnili návštevy Mestskej knižnice v Seredi, kde boli oboznámení so spôsobom fungovania knižnice a požičiavania kníh.

Fotogaléria


Dotyky umením

V utorok 27.marca 2018 sa žiaci 4.ročníka zúčastnili na výstave výtvarných prác s názvom DOTYKY UMENÍM. Výstava sa konala v Mestskom múzeu v Seredi. Žiaci tu mohli obdivovať výtvarné práce bývalých i súčasných absolventov ZUŠ Jána Fischera-Kvetoňa.

Fotogaléria


Burza kníh

Posledný piatok v mesiaci marec si žiaci 4.ročníka spestrili vyučovanie zaujímavými aktivitami. Privítali jar oblečení v pestrých jarných farbách. Počas vyučovania usporiadali dobrovoľnú "Burzu kníh", vďaka ktorej dostali prečítané knižky druhú šancu. Každý, kto knižkou do burzy prispel, si novú knižku z burzy aj odniesol.

Fotogaléria