Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Sobota, 24.07.2021
Meniny má: Vladimír

Aktuality

Prvá  < 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 >  Posledná

Školský rok 2015/2016


Vinohradská loptička

Srdečne Vás pozývame na stolnotenisový turnaj jednotlivcov, ktorý sa bude konať dňa 16.apríla 2016 v priestoroch telocvične základnej školy. Podrobnejšie informácie nájdete v prílohe, prip. na tel.č. 031/7899221.

Príloha


Plesová zábava

Rodičia našich žiakov sa zabávali na Plesovej zábave konanej v priestoroch telocvične ZŠ. Starší žiaci vítali hostí sladkým medovníčkom a úvodné chvíle im spríjemnili žiaci 1.stupňa kultúrnym vystúpením. Výťažok z Plesovej zábavy v hodnote 1300 eur bol venovaný žiakom našej základnej školy. Veľká vďaka patrí OZ Lepšie Vinohrady za organizáciu Plesovej zábavy a sponzorom, ktorí prispeli vecnými cenami do tomboly.

Fotogaléria


Lyžiarsky výcvik Oravice

Posledný januárový týždeň sa žiaci VI.-IX.ročníka zúčastnili lyžiarskeho výcviku v Oraviciach, v Chate LUX. Z 35 žiakov si niektorí osvojili základy lyžovania, iní sa zase v lyžovaní zdokonalili. Na pobyt budú mať pekné spomienky i vďaka návšteve termálneho kúpaliska.

Fotogaléria


Divadelné predstavenie - Ostrov pokladov

Do dávnych čias pirátov a ich dobrodružných výprav sa preniesli žiaci 5. až 8.ročníka prostredníctvom divadelného predstavenia "Ostrov pokladov" v Divadle Jána Palárika v Trnave.

Fotogaléria


Vianočný pozdrav

Keď pokoj a šťastie tíško sadá,

keď so snehom radosť padá,

keď s chlebom krájame lásku,

keď slzy dojatia rozbehnú sa na líce,

sú sviatky radosti a pokoja,

sú Vianoce.

 

Prajeme Vám šťastné a spokojné Vianoce, nech zdravie, láska a spokojnosť stoja pri Vás počas celého roka.


Vianočný turnaj v basketbale

Posledný deň pred prázdninami patril športu, a to basketbalu. Súťažilo 27 detí v 9 zmiešaných družstvách v dvoch vekových kategóriách. V kategórii mladší žiaci zvíťazilo družstvo Nigapony v zložení Václav T., Pék M., Šuláková H. a v kategórii starší žiaci družstvo Global elit v zložení Tagaj A., Olla L., Mačaiová P.

Fotogaléria


Vianočná akadémia

Blížiace sa najkrajšie sviatky roka sme si spríjemnili koledami, piesňami, tancom a divadelnými vystúpeniami počas Vianočnej akadémie.

Deti potleskom ocenili rodičia, príbuzní a pozvaní hostia.

Fotogaléria


Beseda : Fajčenie - prevencia

S negatívnymi účinkami fajčenia sa oboznámili žiaci 5. a 6. ročníka, keď im príslušníci Mestskej polície v Seredi pomocou rôznych aktivít, súťaží a formou hry predstavili všetky nežiaduce vplyvy fajčenia.


Vianočná burza

Stalo sa tradíciou, že pred Vianocami sa organizuje na našej škole Vianočná burza, ktorej výťažok poputuje na dobrú vec.

Fotogaléria


Mihálikova Sereď

Žiačky Lucia Lakatošová a Nikol Plavocká reprezentovali našu školu v prednese poézie a prózy na 12.ročníku "Mihálikova Sereď". Umiestnili sa na peknom 3.mieste. Žiačkam blahoželáme!

Diplom

Diplom