Dnes je: Pondelok, 25.05.2020
Meniny má: Urban

Prvá  < 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 >  Posledná

Školský rok 2014/2015

Poďakovanie

V sobotu sa konali v obci Vianočné trhy. Svoje výrobky predávali aj žiačky navštevujúce krúžok "Dekoratívne práce" - Valentína Čechová, Nikoleta Pavlovičová. Zarobené peniaze budú slúžiť na zakúpenie materiálu . Zároveň ďakujeme za finančný príspevok p. M. Pavlovičovi!

Ako išlo vajce na vandrovku

Rozprávku o odvahe, múdrosti a sile priateľstva v podaní hercov Starého divadla Karola Spišáka v Nitre si pozreli žiaci 1. st. Predstavenie sa deťom páčilo.

Poďakovanie

Blížia sa najkrajšie sviatky v roku - Vianoce. A k nim neodmysliteľne patrí svietiaci stromček. Priestory našej školy voňajú ihličím a do tmy každé ráno svietia drobné svetielka. Naše poďakovanie patrí firme "Vjatrák a syn" za každoročné zabezpečenie krásneho ihličňanu. Ď a k u j e m e !

Mikulášsky výstup na Zobor

Turistický oddiel "Vinohradčár" podporený rodičmi - dobrodruhmi, sa 6. decembra podujal v sychravom počasí na turistický výstup na Zobor. Spoločne v sprievode "čerta" pokorili Zobor, navštívili Dražovský kostolík a v závere si pochutnali na dobrotách z Nitrianskych vianočných trhov. Aj keď počas dňa neustále mrholilo, nás hrial príjemný pocit z výstupu v spoločnosti priateľov. Ďakujeme p. starostke za poskytnutie autobusu a tešíme sa na ďalšie zaujímavé akcie. Veríme, že príklad zúčastnených bude motiváciou i pre ďalších záujemcov. Ing. D. Máčovský

Mikulášske medovníkovanie

Pred oknom, za oknom, stojí Mikuláš ... a zavítal aj medzi našich žiakov, priniesol im sladkosti a darčeky. Žiaci ho prekvapili vlastnoručne zdobenými medovníkmi , vianočnými koláčikmi a inými drobnosťami.

Mihálikova Sereď

MO Matice slovenskej v spolupráci s CVČ pri ZŠ J.A.Komenského v Seredi organizovali 11. ročník súťaže v prednese poézie a prózy. Našu školu reprezentovali žiačky K.Rumanová, 1.roč.; K.Diáková, 5. roč. a N. Plavocká, 7. roč. V silnej konkurencii žiakov zo Serede a okolia získala Nicol Plavocká 2. miesto. Blahoželáme!

Diplom

Mikulášsky výstup na Zobor

Pozývame všetkých turistov a nadšencov prírody na Mikulášsky výstup na Zobor, ktorý sa koná v sobotu 6. decembra 2014 , odchod od školy je o 9,00 hod. Návrat cca o 15,00 hod. Cestovné pre žiakov a rodičov zdrama, ostatní 5,00 €. Bližšie info v prílohe.

Príloha:

Stop násiliu a šikane, kyberšikana

Besedu s členkou PZ SR absolvovali žiaci V. - IX. ročníka. Cieľom je žiakov naučiť predchádzať neželaným situáciám šikanovania či kyberšikany v každodennom živote, ako sa brániť a kde vyhľadať pomoc.

Informatická súťaž - iBobor

Informatickej súťaže iBobor sa tento rok zúčastnilo 60 654 súťažiacich z 975 škôl. Medzi nimi aj žiaci našej ZŠ. Najvyšší počet bodov získali:kateg. Bobrík A.Mäsiar 48 ; Bi.Škoríková 48; H.Šuláková 48; kateg. Benjamín L.Repčík 66,68 ; N.Plavocká 62,68 ; T.Repčíková 60,02 ; kateg. Kadet  V. Lopašovská  73,34 ; L. Laštíková 69,34 ; Sa.Lakatoš 66,68 .

Výsledková listina

Vianočná burza

Riaditeľstvo ZŠ Vinohrady nad Váhom oznamuje rodičom a žiakom, že 15. decembra 2014 sa na škole uskutoční Vianočná burza.  Žiaci i zamestnanci môžu za symbolickú cenu predať resp. kúpiť hračky a drobné predmety. Výťažok z predaja poputuje na charitatívne projekty.