Dnes je: Štvrtok, 26.11.2020
Meniny má: Kornel

Prvá  < 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 >  Posledná

Školský rok 2014/2015

Zber starého papiera

Riaditeľstvo ZŠ Vinohrady nad Váhom oznamuje rodičom, priateľom školy i širokej verejnosti,že v dňoch 8. až. 22. apríla 2015 sa v rámci environmentálnej výchovy uskutoční na škole zber starého papiera. Tento netreba triediť, môžu byť noviny, časopisy, letáky i kartóny. Kontajner bude pristavený vo dvore Obecného úradu. Kontaktnou osobou pri zbere bude p. Štefan Dáni, školník v ZŠ.

Finančné prostriedky získané zo zberu budú použité pre žiakov školy, a to na nákup športových potrieb, tonerov, ako i na odmeny pre najlepších jednotlivcov a triedne kolektívy.

Tešíme sa spoluprácu a ďakujeme za Vašu podporu!

Deň narcisov

Riaditeľstvo ZŠ Vinohrady nad Váhom oznamuje občanom, že v piatok dňa 27. marca 2015 v čase od 7,30 do 12,00 hod. budú žiaci našej školy v sprievode pedagógov v rámci charitatívnej akcie Ligy proti rakovine "Deň narcisov" vykonávať v obci zbierku. Žiaci i pedagógovia budú viditeľne označení a Vaše finančné príspevky budú vkladané do originálnej pokladničky Ligy proti rakovine.

Za každý dobrovoľný príspevok vopred ďakujeme!

LVVK Chata Lux Oravice

Na Orave dobre, na Orave zdravo... v prekrásnom prostredí Tichej doliny a Západných Tatier absolvovali žiaci našej školy lyžiarsky výcvik. Svalovicu  zahnali v bazénoch Termal Aquapark Oravice. A úspešne! Nováčikovia zvládli základy lyžovania, pokročilí zasa predviedli slušný výkon na záverečných pretekoch.  Zároveň s rovesníkmi zo Šintavy zažili nejeden veselý večerný program. Všetkým účastníkom patrí pochvala za slušné správanie a začiatočníkom aj za to, že sa nevzdali hneď po prvom páde.

Čaro slova

Vo štvrtok prebehlo školské kolo súťaže v prednese poézie a prózy. Zúčastnilo sa ho 20 žiakov, ktorí súťažili v troch kategóriach. Súťažiaci svojimi výkonmi milo prekvapili porotu, ktorá mala ťažkú úlohu pri rozhodovaní. Do okresného kola postupujú : A.Škoríková, L. Lakatošová, H. Šuláková a N. Plavocká.

Exotické plazy

Mnoho zaujímavostí zo života plazov sa žiaci dozvedeli z putovnej výstavy , ktorá zavítala na našu školu. Videli hady, korytnačku, leguány, chameleóna, rôzne pavúky a krokodíla. Tí odvážnejší plazy nielen pohladili, ale sa s nimi i odfotili.

Vážení rodičia a priatelia školy!

Obraciam sa na Vás s prosbou o príspevok 2% pre naše občianske združenie. Získané finančné prostriedky budú použité na zriadenie "učebne v prírode". V čase priaznivého počasia sa tak budú môcť žiaci učiť priamo v prírode, areáli ZŠ. Vyplnené a potvrdené tlačivo môžete odovzdať na riaditeľstve ZŠ príp. na DÚ.

Ing. Daniel Máčovský, predseda OZ

Všetkým, ktorí nám prispejú vopred ďakujeme!

Vyhlásenie / tlačivo

Zápis do 1. ročníka

Na zápis prišlo v sprievode zákonných zástupcov 16 detí. Pod dohľadom p.uč. z MŠ, špeciálneho  pedag. Mgr. Polednákovej z CPPPaP Galanta predviedli deti svoje zručnosti v kreslení, písaní a rátaní. Zápis previedli Mgr. Javorová a Jackulíková. Tešíme sa na budúcich prváčikov!

Deň otvorených dverí

Deti z MŠ v sprievode p.učiteľky a niekoľkých rodičov navštívili našu školu. Šikovní prváci pod vedením  Mgr. Bosej predviedli kamarátom čo všetko sa naučili. Spoločne zvládli hádanky, dopĺňali písmená, slová a skladali puzzle. Prezerli si školu, nazreli aj do 4. triedy na hodinu anglického jazyka. V telocvični napokon všetci zvládli "cestičku prvákov",za odmenu dostali sladkosti a malý diplom.

Deň otvorených dverí - pozvánka

Srdečne pozývame všetkých rodičov a priateľov školy na návštevu školy - Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční vo štvrtok dňa 29. januára 2015 od 10,00. Prezriete si priestory školy, triedy i učebne a spolu s prváčikmi zažijete naozajstný školský deň.

Zápis do 1. ročníka - pozvánka

Riaditeľstvo ZŠ Vinohrady nad Váhom srdečne pozýva všetky školopovinné deti spolu s rodičmi na zápis do 1. ročníka, ktorý sa uskutoční v piatok dňa 6. februára 2015 v čase od 13,00 do 16,45 hod. v budove ZŠ.

Tešíme sa na Vás!

Prosíme priniesť občiansky preukaz a rodný list dieťaťa .