Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Sobota, 24.07.2021
Meniny má: Vladimír

Aktuality

Prvá  < 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 >  Posledná

Školský rok 2015/2016


Hovorme o jedle

V rámci týždňa zdravej výživy podporovanej Centrom rozvoja znalostí o potravinách n.o. sme sa zapojili do projektu "Hovorme o jedle". Žiaci spolu s tr.učiteľmi pripravili chutné zeleninové jedlá, ovocné šaláty, zeleninové misy a svoje kulinárske umenie prezentovali pred porotou. Prvé "sladké" miesto získala 8.trieda.

Fotogaléria


Deň seniorov

Pri príležitosti Mesiaca úcty k starším si žiaci ZŠ uctili seniorov peknými básničkami, pesničkami, tancom i hrou na husle v priestoroch našej telocvične. Každy návštevník dostal od detí ručne vyrobený darček.

Fotogaléria


Výstava tekvíc

Tekvice, tekvičky, dynky...vyrezávané, zdobené, maľované...vodník, panáčik, netopier, čertík, mimoni...každá iná a všetky krásne! Také boli tekvičky, ktoré doma vyzdobili žiaci I.stupňa spolu so svojimi rodičmi a zapojili sa do súťaže o najkrajšiu tekvicu. Srdečne všetkým ďakujeme.

Vyhodnotenie

Fotogaléria


Dopravné ihrisko

 Nastal čas, keď si žiaci I.stupňa opäť preverili svoje skúsenosti a poznatky z dopravnej výchovy. Pravidlá cestnej premávky i jazdu na bicykli si preskúšali na dopravnom ihrisku v Galante.

Fotogaléria


Prírodovedná exkurzia Nitra

Žiaci I.stupňa prežili pekný jesenný deň prehliadkou Slovenského poľnohospodárskeho múzea v Nitre. Počas exkurzie sa dozvedeli veľa zaujímavostí, informácií o živote a ťažkej práci našich predkov. Každý sa na chvíľu stal pilotom, traktoristom, mlynárom. Prekvapením na záver bola jazda parnou lokomotívou.

Fotogaléria


Športové hry 2015

22 žiakov našej školy sa zapojilo do Športových hier 2015 konaných v Ružindole, ktoré organizoval malokarpatský a jaslovsko-bohunický región. Žiaci reprezentovali školu v atletike, futbale a vybíjanej. Každý účastník získal medailu, vecné ceny a škole bol udelený diplom za účasť.

Fotogaléria

Diplom


Účelové cvičenie II.stupeň

Posledné slnečné lúče sme využili na účelové cvičenie. Po teoretickej časti, ktorá pozostáva z 5 okruhov, nasledoval pochod obcou.

Fotogaléria

 


Slávnostné otvorenie šk.roka

Oddýchnutí a plní síl po prázdninách sme slávnostne otvorili školský rok 2015/2016. Pán riaditeľ Ing.Šiška, pani starostka Ing.Hanusová a predseda rodičovskej rady Ing.Máčovský zvlášť privítali hlavne prváčikov a zaželali všetkým žiakom veľa zdravia, úspechov v škole a chuti do učenia. Po príhovore sa v sprievode tried.učiteľov odobrali do tried a spoločne sa oboznámili s organizáciou ďalšieho dňa.

Fotogaléria


Školský rok 2014/2015


Doprava v kocke

Žiaci III.-IV. ročníka si pod vedením príslušníčky PZ SR zopakovali základné pravidlá v cestnej premávke, ktoré musia deti dodržiavať.


Poďakovanie

Riaditeľstvo ZŠ Vinohrady nad Váhom ďakuje zriaďovateľovi - Obec Vinohrady nad Váhom, všetkým rodičom a priateľom školy za pomoc a spoluprácu v školskom roku 2014/2015 a želáme všetkým  leto plné  slnka a zábavy!

príloha