Dnes je: Pondelok, 25.05.2020

Prvá  < 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 >

Školský rok 2013/2014

Zápis do 1.ročníka

Riaditeľstvo ZŠ Vinohrady nad Váhom oznamuje, že zápis do 1.ročníka sa uskutoční dňa

7.februára 2014 v čase od 13,oo - 16,45 hod.

v budove ZŠ, miestnosť č.22. Ponúkame :

rodinné prostredie, individuálny prístup, vybavené PC učebne , rôzne aktivity, záujmové krúžky, možnosť výuky na hudobnom nástroji, stravovanie v školskej jedálni a návštevu ŠKD.

Príďte medzi nás !

Deň otvorených dverí

Dňa 31.januára 2014 o 10,00 hod. sa otvoria "brány" našej školy. Budúci prváčikovia a ich zákonní zástupcovia si môžu prezrieť priestory školy a zapojiť sa do vyučovania v 1.ročníku.

Tešíme sa na Vás!

Vianočné prianie

Na Vianoce pokoj v duši,

šťastie, ktoré nič nezruší.

V novom roku veľa sily,

by ste v zdraví dlho žili.

Čarovné Vianoce a šťastný nový rok prajú žiaci a zamestnanci

ZŠ Vinohrady nad Váhom.

Oznam HIP-HOP

Tanečný krúžok HIP-HOPu sa bude konať aj počas

vianočných prázdnin v nasledovných termínoch :

27.12.2013 o 11.00 hod

3.1.2014 o 11.00 hod

7.1.2014 o 11.00 hod

Vianočný koncert

Sviatočnú atmosféru podčiarkli svojim vystúpením žiaci 1. a 3. roč. Nezaostali ani ostané ročníky. Nasledovali prednes poézie, zazneli koledy, hostia zo Serede predviedli sólo na bicie. Záver patril členom krúžku Hip-hopu.

Pokojné sviatky a pohodu všetkým popriala starostka obce Ing. E.Hanusová.

Literárna súťaž - Pod vianočným stromčekom

Malí i veľkí čitatelia navštevujúci Obecnú knižnicu si vyskúšali svoje vedomosti a poznatky nadobudnuté čítaním. Pod záštitou starostky obce úlohy pripravili p. Virágová, Plavocká a Ing. Máčovský. Akcie sa zúčastnili aj p. vychovávateľka a deti z ŠKD.

Snehová kráľovná

Príbeh o priateľstve, ktoré rozpustí aj srdce z ľadu si v Starom divadle v Nitre pozreli žiaci 1. st. Zároveň sa prešli sviatočne vyzdobenou pešou zónou a na chvíľu sa zastavili aj pri betleheme.

Zbierka pre UNICEF

Unicef Slovensko spolupracuje priamo s kanceláriou v Ugande na 3-ročnom projekte realizovanom v dvoch vidieckych regiónoch Nebbi a Buliisa. Jeho cieľom je zabezpečiť pre deti prístup k pitnej vode a naučiť deti základným hygienickým návykom.

Žiačky 9. roč. predajom vianočných pohľadníc prispeli na tento projekt sumou 32,69 €.

Školská vianočná burza

Školská vianočná burza sa stala miestom , kde sa dajú zohnať darčeky od výmyslu sveta. Výťažok z predaja svietnikov, hračiek a drobností putuje na charitu, pre opustené alebo týrané zvieratá. Tento rok sme prispeli :

OZ Sloboda zvierat sumou  59,16 €

OZ Tulák Sereď sumou 65,83 €

Vianočné trhy

Predzvesťou sviatkov v našej obci boli aj Vianočné trhy, ktoré pod záštitou starostky obce zorganizovali p. Plavocká, p. Virágová a skupina nadšencov z OZ Lepšie Vinohrady. Predávali rôzne dobroty - kapustnicu, varené vínko, punč, vianočné ozdoby i výrobky šikovných rúk miestnych obyvateľov. Pridali sa aj žiaci našej školy, spolu s p. vychovávateľkou ponúkali rôzne ozdoby, ktoré sami vyrobili.