Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Utorok, 20.08.2019
Meniny má: Anabela

Aktuality

 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >  Posledná

Školský rok 2017/2018


Kinderiáda

Žiaci 1.stupňa si zašportovali na podujatí s názvom Kinderiáda, ktorá sa konala 15.6.2018 v Bojničkách. Žiaci si zmerali sily so svojimi rovesníkmi v behu, v skoku do diaľky a v hode kriketkou.

Fotogaléria


Školský výlet

Aj tento školský rok pani učiteľky pripravili výlet s pestrým programom. Deti 1.stupňa si najskôr prezreli Vojenské technické múzeum v Piešťanoch. Každý sa na malú chvíľočku vžil do role tankistu a pilota lietadla. Neskôr sme sa premiestnili na Rybársky dvor a na historickej lodi Hyperborea sme si užili plavbu. Horúci deň sme si spríjemnili oddychom v Pánskej záhrade v Hlohovci. Veríme, že výlet sa všetkým deťom páčil.

Fotogaléria


MDD

 Od rána v našej ZŠ bola určitá nedočkavosť a napätie. Tento deň nebol ako každý iný. Veď dnes nás čakalo veľké karnevalové prekvapenie. Zavítali k nám rôzne rozprávkové bytosti. Všetky masky sa veselo zabávali, šantili, súťažili a tancovali. Na záver sme si deň spríjemnili osviežujúcou zmrzlinou.

Fotogaléria


Čítajme si 2018

 Čítanie rozvíja detskú fantáziu, prehlbuje vnímavosť a predstavivosť, a preto sme sa rozhodli zapojiť sa do 11.ročníka čitateľského maratónu Čítajme si 2018, ktorého cieľom je pritiahnuť k čítaniu čo najviac detí. Do projektu sa zapojilo 98 detí z našej školy a každý žiak prečítal jednu stranu z vybranej knihy.

Fotogaléria


Slávik Slovenska

Školské kolo súťaže Slávik Slovenska opäť ukázalo, že v našej škole máme veľa talentovaných spevákov ľudových piesní. 1.miesto získala K.Diaková z 8.triedy, dve druhé miesta si vyspievali A.Škoríková a T.Trento. Tretia v poradí skončila S.Ščevíková zo 6.triedy. Víťazkám gratulujeme.

Fotogaléria


Vyhodnotenie zberu papiera

Aj v druhom polroku pokračovali žiaci v zbere papiera a spolu nazbierali 7743 kg papiera. V kategórii jednotlivcov získala 1.miesto Kižnanská V., 2.miesto Hudák N., 3.miesto Remenár S. Žiakom, ktorí sa zapojili do zberu, ďakujeme.

Fotogaléria

Príloha


Tres Companeros

Divadelno-šermiarska kumpánia TresC zo Zvolena previedla žiakov našej školy pútavým spôsobom históriou slovenského národa. Náučným štýlom priblížili žiakom rôzne historické osobnosti a bitky.

Fotogaléria


Literárno-dejepisná exkurzia

Našich žiakov zaujíma aj politické dianie, a preto sme v rámci lit.-dej.exkurzie navštívili NR SR v Bratislave, kde žiakov 6.-9.ročníka previedli samotnou budovou a poskytli im odborný výklad. Putovanie dejinami Slovenska sme ukončili návštevou hradu Devín a oboznámili sa s jeho geografickým položením a historickým významom.

Fotogaléria


Plavecký výcvik

V týždni od 30.apríla do 4.mája absolvovali naši piataci plavecký výcvik v plavárni Duslo Šaľa. Žiaci sa oboznámili s plaveckými štýlmi. Všetci zvládli základné plavecké prvky a zrelaxovali aj vďaka výborným plaveckým inštinktom.

Fotogaléria


Zápis žiakov do prvého ročníka

Na slávnostný zápis žiakov do prvého ročníka prišlo 16 šikovných predškolákov. Všetci nám predviedli svoje vedomosti, zručnosti v počítaní, kreslení, písaní i recitovaní. Za svoje výkony dostali od "Indiánok" pamätný list a darčeky od detí. Tešíme sa na budúcich prváčikov.

Fotogaléria