Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Štvrtok, 8.06.2023
Meniny má: Medard

Aktuality

Prvá  < 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 > 

Školský rok 2013/2014


Vyhodnotenie výtvarnej súťaže

Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru vyhlásilo  výtvarno - umeleckú súťaž na tému "Záchrana života očami detí". Zapojili sa aj žiaci našej školy. A nás veľmi teší, že žiačka VI. roč. Kristína Tomastová vyhrala 1. miesto. Blahoželáme!

Diplom

Fotogaléria


Deň Zeme

Pri príležitosti Dňa Zeme žiaci poupratovali a vyčistili časť svojej obce. Vyzbierali desiatky plastových vriec s odpadom, ktorý sa nachádzal vo voľnej prírode. Okrem dobrého pocitu odmenou boli aj sladké nanuky od p. starostky Ing. Hanusovej.

Fotogaléria


Stavanie mája

Tradícia stavania mája je neodmysliteľnou súčasťou života v obci. Počasie vyšlo a tak deti z ŠKD máj vyzdobili, silní chlapi stojan pevne ukotvili. Súčasťou akcie bol krátky kultúrny program, v ktorom vystúpili aj naše žiačky. Podával sa guláš, muzika hrala a všade vládla dobrá nálada.

Fotogaléria


Testovanie 9 - výsledky

V testovaní žiakov 9. ročníka sme dosiahli nasledovné výsledky:

Slovenský jazyk a literatúra

celoslov. priemer  62,00 %    dosiah. výsledok 64,39 %

Najlepšie výsledky dosiahli: 1. Adam Šulák  100 %

                                       2. Pavol Ľudma  87,5 %

                                       3. Maroš Kučerík  76 %

Matematika

celoslov. priemer  54,67 %  dosiah. výsledok  45,56 %

najlepšie výsledky dosiahli: 1. Pavol Ľudma  85 %

                                       2. Adam Šulák  75 %

                                       3. Maroš Kučerík  70 %

Výsledkový list školy

Výsledkový list žiakov

 


Hľadáme cyklistické talenty

ZŠ Vinohrady nad Váhom v spolupráci s CK AB Sereď pripravuje pre žiakov športovú aktivitu zameranú na vyhľadávanie talentov. V máji sa uskutočnia cyklistické preteky, spojené s besedou s členmi CK oddielu. Pripravte si teda bicykle, prilbu, príp. začnite trénovať. Tešíme sa na napínavé súboje ! Bližšie informácie nájdete v prílohe.

Príloha


Vítanie jari

Netradičné vítanie jari pripravili v spolupráci so starostkou obce miestni nadšenci. Priestory Osvetovej besedy ožili dobovými predmetmi, nádhernými kraslicami, majstri plietli korbáče a atmosféru jari dopĺňali pasúce sa ovečky. Rodičia a najmä deti nevedeli čo si obzrieť skôr!

Svoje výrobky prezentovali aj žiaci navštevujúci krúžok šikovných rúk a školský klub detí.

 foto


Deň narcisov 2014

Zbierku Ligy proti rakovine podporili aj občania, žiaci a zamestnanci školy. Žiačky VIII. roč. spolu s Mgr. B. Mäsiarovou v Deň narcisov vyzbierali 415 eur.

Všetkým darcom za finančné príspevky ďakujeme!

foto


Zber papiera

Aj v tomto roku sa uskutočnil na škole zber papiera. V spolupráci s miestnym OU sme vyzbierali 7.580 kg. Jeho recykláciou žiaci, pedagogický zbor a občania zachránili  126 stromov. Víťazom školského kola sa stali žiaci 6. ročníka, ktorí odovzdali 1.817 kg a v súťaži jednotlivcov si veľmi tesné víťazstvo odnesie V.Čechová ( 630 kg ) pred S. Remenárom  (626 kg ). Najlepším kolektívom i jednotlivcom  blahoželáme a všetci zúčastnení budú odmenení. Výsledky nájdete v prílohe.

Príloha

Fotogaléria


Slávik Slovenska

Tóny "Slávika Slovenska" zazneli aj priestormi našej školy . Súťažiaci si zmerali sily v troch kategóriách. V prvej kategórii (1.-3.roč.) zvíťazila Silvia Ščevíková, v druhej kategórii (4.-6.roč.) Kristína Diáková a v tretej kategórii (7.-9.roč.) Simona Haršányiová. V okresnom kole im všetkým držíme palce.

Fotogaléria


Dopravná výchova Galanta

Krásne slnečné počasie sprevádzalo žiakov 1.- 4.ročníka na detskom dopravnom ihrisku v Galante, kde si s nadšením a s radosťou zopakovali poznatky o pravidlách cestnej premávky a precvičili svoje zručnosti v praxi.

Fotogaléria