Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Štvrtok, 8.06.2023
Meniny má: Medard

Aktuality

Prvá  < 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 > 

Školský rok 2013/2014


Lampiónový sprievod

MAMA klub v  Seredi zorganizoval už 5. ročník lampiónového sprievodu večerným mestom. Zúčastnili sa ho s p. vychovávateľkou aj naši žiaci. Sprievod bol pre deti i rodičov veľkým zážitkom, hoci sa možno tošku báli...

Fotogaléria


Svetový deň výživy

 Aj žiaci 1. st. priniesli všakovaké maškrtky, ktoré pripravili šikovné mamičky. Hovorili o správnej výžive, prečo je dôležité nevynechať raňajky, čo si doniesť na desiatu, aké jedlá varili naše babičky a pod.

 Fotogaléria


Svetový deň výživy

Zeleninovými nátierkami, zdravými maškrtami a ovocím si žiaci II.stupňa pripomenuli Svetový deň výživy. Pri prezentácii sa snažili uvedomiť si význam a hodnotu jedla.

Fotogaléria

 


Trnavský rínek

V rámci krúžku Poznávanie regiónu deti v sprievode p.vychovávateľky prežili vydarený deň. Pozreli si divadielko Janíčko a Marienka, na vlastné oči sledovali výrobu šperkov, mydla, drevených hračiek či šálov. Na detskom ihrisku si vyskúšali svoju šikovnosť a cestou vláčikom si pochutnali na miestnych špecialitách.

Fotogaléria


Dopravné ihrisko Galanta

Na detskom dopravnom ihrisku v Galante si deti I.stupňa zopakovali a utvrdili pravidlá cestnej premávky.

Fotogaléria


Deň seniorov

Ku dňu seniorov žiaci 6.ročníka pod vedením vyučujúcich napiekli, malí družinári i staršie žiačky pekne zabalili sladké pečivo. K dobrej atmosfére prispeli aj programom, v ktorom zahrali , zaspievali a pozdravili prítomných dôchodcov.

Fotogaléria

Fotogaléria


Krúžok šikovných rúk

 Pod vedením Mgr. Mäsiarovej šikovné žiačky aj v tomto školskom roku vytvoria mnoho zaujímavých dekorácií. Tu sú prvé - jesenné variácie, viď fotogaléria

Fotogaléria


Výstava ručných prác , ovocia a zeleniny

V priestoroch Osvetovej besedy sa tímu okolo p. Z. Virágovej v spolupráci s OÚ podaril zaujímavý projekt : nápaditá výstava plodov zeme a  ručných rác . Vystavené predmety žiakov naozaj zaujali.  Ocenili zručnosť a  šikovnosť žien z našej obce.

Fotogaléria


Účelové cvičenie

Každý rok koncom septembra abslovujú žiaci II.stupňa účelové cvičenie. Teoreticky i prakticky si precvičia ako sa správať v prípade nepredvídaných udalostí.

Fotogaléria


Folkórna Sereď

Na speváckej súťaži "Folklórna Sereď" usporiadanej Maticou slovenskou školu i obec úspešne reprezentovala žiačka 4.roč. Kristína Diáková. Aj napriek tomu, že jej vystúpenie pred porotou bolo prvýkrát, obsadila pekné 3. miesto. Blahoželáme!

Fotogaléria

Diplom