Dnes je: Sobota, 24.07.2021

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 >  Posledná

Školský rok 2019/2020

Oznam pre rodičov, žiakov

Vedenie Základnej školy Vinohrady nad Váhom oznamuje rodičom a žiakom školy : na základe oznámenia nového ministra školstva Branislava Gröhlinga zo dňa 24.3.2020 v televítii TA3 sa prerušuje vyučovanie na základných školách a školských zariadeniach v období od 30.marca 2020 do dovolania.

OZNAM

Na základe rozhodnutia Ústredného krízového štábu o karanténe pred koronavírusom COVID-19 vydávam prísny zákaz vstupu na športoviská a do areálu školy od 16.3.2020 do 27.3.2020.

Ing Peter Šiška - riaditeľ školy

OZNAM

Vedenie Základnej školy Vinohrady nad Váhom oznamuje rodičom : na základe rozhodnutia hlavného hygienika a záverov Ústredného krízového štábu, ktoré je zapríčinené šírením respiračného ochorenia vyvolaného novým koronavírusom COVID-19 prerušuje vyučovanie na školách a školských zariadeniach v období od 16.marca 2020 do 27.marca 2020 vrátane.

Škola zabezpečí prostredníctvom webstránky www.bezkriedy.sk alebo mailovou komunikáciou samoštúdium žiakov. Triedni učitelia zašlú pomocou mailovej pošty všetkým žiakom školy prihlasovacie údaje a žiaci budú vykonávať vyučovanie dištančne (cez počítač).

V prípade nejasností sa môže rodič obrátiť na triedneho učiteľa svojho dieťaťa alebo na vedenie školy.

riaditeľ školy : Ing.P.Šiška

Riaditeľské voľno

Riaditeľ Základnej školy udeľuje riaditeľské voľno pre žiakov školy na dni 12.3. a 13.3.2020 (t.j. štvrtok a piatok) z preventívnych dôvodov ochrany detí pred COVID-19. Prípadné zmeny budú zverejnené na webovej stránke našej školy.

Rada rodičov pri ZŠ - 2%

Milí rodičia a priatelia školy, dovoľte mi v mene rodičov našich žiakov požiadať Vás o získanie príspevku 2% z dane. Celková suma peňazí získaná touto formou bude použitá na nákup nových skriniek do žiackych šatní. Tlačivo za Vás vyplníme a odnesieme na príslušný úrad. Ak sa rozhodnete venovať 2% z dane našim žiakom,stačí zaslať potvrdenie o zaplatení dane z príjmov a odovzdať p.učiteľke Mäsiarovej. Za pomoc ďakujeme.

Čaro slova

V školskom kole súťaže v umeleckom prednese poézie a prózy sa zúčastnilo 12 žiakov. Vypočuli sme si pekné ukážky i výborných recitátorov. Do okresného kola postúpili A.Čižmárová, J.Baranová a M.Ďurinová.

Kráľ čitateľov

Naši druháci si vyhodnotili triednu aktivitu v čítaní za 1.polrok. Najlepší čitatelia sa stali kráľmi čitateľov a boli odmenení knižnou odmenou i diplomom.

Lyžiarsky výcvik - Oravice

V termíne od 3.2-8.2 2020 sa uskutočnil lyžiarsky výcvik žiakov šiesteho a siedmeho ročníka v lyžiarskom stredisku Oravice. Počasie lyžiarom spočiatku neprialo, a preto navštívili termálne kúpalisko v Oraviciach. No v nasledujúcich dňoch všetci žiaci objavili krásy tohto zimného športu. Začiatočníci sa naučili lyžovať a pokročilí zdokonalili svoj lyžiarsky štýl. Poďakovanie patrí aj Mgr.Kováčovi, Ing.Šiškovi a pani zdravotníčke, ktorí sa celý týždeň o žiakov starali. Veríme, že žiaci budú aj v budúcnosti v tomto krásnom športe pokračovať.

Charitatívna akcia žiakov VII.ročníka

Žiaci VII.ročníka spolu s triednou učiteľkou navštívili Dom sociálnych služieb v Pate. Návšteva bola spojená s besedou a s odovzávaním darčekov seniorom. Darčeky si pripravili žiaci spolu s deťmi zo ŠKD a prispela aj starostka pani Hanusová. Dôchodcov návšteva milo prekvapila.

Rodičovský ples 2020

Milí rodičia, srdečne Vás pozývame na Rodičovský ples , ktorý sa uskutoční v telocvični našej školy dňa 22.2.2020. Prídte sa zabaviť a podporiť dobrú vec, lístky si môžete zakúpiť u pane Zigovej na tel.č. 0905/858 751, alebo v škole u pani uč. Mäsiarovej.