Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Nedeľa, 8.12.2019
Meniny má: Marína

Aktuality

 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 >  Posledná

Školský rok 2017/2018


Deň otvorených dverí

Počas Dňa otvorených dverí k nám do školy zavítalo 18 budúcich prváčikov. Za splnené aktivity v Prvákove, Hádankove, Šikovníkove, Hravej angličtine získali pečiatky a sladkú odmenu. Veríme, že sa im dnešné dopoludnie u nás páčilo.

Fotogaléria


Deň Zeme

Pri príležitosti Dňa Zeme sa naši žiaci rozhodli skrášliť areál školy. Pozametali chodníky, vyzbierali odpadky, upravili okrasnú časť parku i multifunkčné ihrisko.

Fotogaléria


Deň narcisov

V piatok 13. apríla sa žiaci 6. a 7. ročníka zapojili do charitatívnej akcie "Deň narcisov", ktorú organizuje každý rok Liga proti rakovine. Deťom sa podarilo v našej obci vyzbierať krásnu sumu - 622,57 eur. Dobrovoľníkom ďakujeme za účasť a všetkým, ktorí prispeli, ďakujeme.

Fotogaléria


Návšteva knižnice

Pri príležitosti Mesiaca knihy sa žiaci 5. a 6.ročníka zúčastnili návštevy Mestskej knižnice v Seredi, kde boli oboznámení so spôsobom fungovania knižnice a požičiavania kníh.

Fotogaléria


Dotyky umením

V utorok 27.marca 2018 sa žiaci 4.ročníka zúčastnili na výstave výtvarných prác s názvom DOTYKY UMENÍM. Výstava sa konala v Mestskom múzeu v Seredi. Žiaci tu mohli obdivovať výtvarné práce bývalých i súčasných absolventov ZUŠ Jána Fischera-Kvetoňa.

Fotogaléria


Burza kníh

Posledný piatok v mesiaci marec si žiaci 4.ročníka spestrili vyučovanie zaujímavými aktivitami. Privítali jar oblečení v pestrých jarných farbách. Počas vyučovania usporiadali dobrovoľnú "Burzu kníh", vďaka ktorej dostali prečítané knižky druhú šancu. Každý, kto knižkou do burzy prispel, si novú knižku z burzy aj odniesol.

Fotogaléria


Čaro slova

Prešiel rok a naši žiaci sa opäť stretli v školskom kole súťaže Čaro slova. Čaro slova prispieva k vyhľadávaniu talentovaných žiakov v oblasti umeleckého prednesu. Žiaci súťažili v dvoch kategóriách s nasledovným umiestnením :

PRÓZA : 1.miesto A.Škoríková, 2.miesto O.Stopková, 3.miesto P.Hutera

POÉZIA : 1.miesto T.Trento, 2.miesto N.Maronová, 3.miesto V.Hudáková

V II.kategórii sa umiestnila N.Virágová.

Fotogaléria


Lyžiarsky výcvik

Od 12.-17.februára naši žiaci 6. a 7.ročníka absolvovali lyžiarsky výcvik v stredisku Janovky. Získali nové zručnosti v lyžovaní, navštívili wellness v Oraviciach a spoznali krásnu Oravskú prírodu. Penzión Pod Roháčmi im poskytol kvalitné ubytovanie i celodennú stravu. Výcvik môžeme považovať za úspešný a záleží už len na rodičoch detí, či budú podporovať ich záujem o lyžovanie.

Fotogaléria


Rodičovský ples

Prvú februárovú sobotu sa rodičia a priatelia našej školy zabávali na Rodičovskom plese, ktorý organizovala Rada rodičov v spolupráci so ZŠ. Hostí vítali naši milí deviataci, ktorí pomáhali aj pri organizácii. Ples otvoril úvodným príhovorom riaditeľ školy Ing.Šiška a po ňom nasledoval program v podaní detí našej školy. Výťažok z Rodičovského plesu je každoročne využívaný na aktivity pre žiakov našej školy. Veľká vďaka patrí všetkým sponzorom a rodičom, ktorí prispeli vecnými cenami do tomboly. Všetkým dobrovoľníkom, ktorí sa zúčastnili organizácie plesu, ĎAKUJEME.

Fotogaléria


Oznam pre rodičov

Krajské riaditeľstvo policajného zboru v Trnave upozorňuje rodičov o zvýšenú opatrnosť.

Príloha