Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Pondelok, 21.10.2019
Meniny má: Uršula

Aktuality

 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >  Posledná

Školský rok 2017/2018


Vinohradská loptička

II.ročník Stolnotenisového turnaja jednotlivcov O putovný pohár starostky obce Vinohrady nad Váhom sa bude konať 28.decembra 2017. Vac informácií nájdete v prílohe.

Príloha s pozvánkou


Poďakovanie rodičom

Riaditeľstvo ZŠ ďakuje všetkým rodičom a žiakom za finančné príspevky a hmotné dary do predvianočnej zbierky. Peniaze poslúžili na nákup surovín na vianočné pečivo, ktorým chcú žiaci potešiť starších občanov našej obce.


Ťapákovci - divadelné predstavenie

Život dedinského človeka a jeho negatívne vlastnosti, hlavne lenivosť, nečinnosť a ľahostajnosť si žiaci 5.-9.ročníka priblížili divadelným predstavením Ťapákovci. Toto dielo sa vďaka svojej nadčasovosti prihovára k nám  ešte aj dnes.

Fotogaléria


Vyhodnotenie zberu papiera

Aj tento rok sme sa zapojili do zberu papiera. 1.miesto získali piataci, 2.miesto štvrtáci a 3.miesto naši druháci. Najviac papiera priniesla žiačka 2.ročníka Kižňanská Vanesska. Všetkým žiakom ďakujeme a víťazom gratulujeme.

Príloha

Fotogaléria


Prírodovedná exkurzia - Incheba Bratislava

Krásu a fungovanie ľudského tela spoznávali žiaci 5.-8.ročníka netradičným spôsobom počas výstavy Body the exhibition , ktorá sa konala vo výstavisku Incheba v Bratislave.


Divadelné predstavenie

Pekný zážitok z hudobnej rozprávky "Čarodejník z krajiny OZ" si odniesli žiaci 1.stupňa, ktorí navštívili Divadlo Karola Spišáka v Nitre. Rozprávka o rozume, srdci, odvahe a vlastnom domove upútala deti svojím strhujúcim dejom.

Fotogaléria


Mihálikova Sereď

Tento rok sa konal už 14.ročník súťaže v prednese slovenskej poézie a prózy "Mihálikova Sereď". Žiačka Hanka Kobelárová, ktorá reprezentovala našu školu, sa umiestnila na peknom 3.mieste. Hanka blahoželáme !

Diplom

Fotogaléria


Volkswagen Bratislava

Žiaci VII.-IX.ročníka sa zúčastnili technickej exkurzie vo Volkswagene Bratislava, kde im ukázali spôsob výroby nových áut od skladania základných častí až po kontrolu vyrobených automobilov.


60.výročie otvorenia budovy základnej školy

Tento školský rok sme si pripomenuli 60.výročie otvorenia budovy základnej školy vo Vinohradoch nad Váhom. Slávnosť sa niesla v duchu úcty k vzdelávaniu a k ľuďom, ktorí budovali našu školu a vychovali mnohé generácie žiakov. Pozvaných hostí privítal p.riaditeľ Ing.Šiška a starostka obce Ing.Hanusová, ktorá slávnostne odovzdala škole pamätnú tabuľu, pamätný list a pamätnú plaketu.

Fotogaléria


Folklórna Sereď

Speváckej súťaže Folklórna Sereď sa zúčastnili žiačky K.Diáková, A.Škoríková, S. Ščevíková, ktoré spevom ľudových piesní reprezentovali našu školu, na tento rok umiestnenie nezískali.

Fotogaléria