Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Pondelok, 25.05.2020
Meniny má: Urban

Športové súťaže

 < 1 2 3 4 5 > 

Školský rok 2016/2017


Majstrovstvá okresu v cezpoľnom behu Galanta

V závere septembra sa naši žiaci II.stupňa (V.Čechová, K.Tomastová, A.Tagaj, D.Šulák) zúčastnili vo vytrvalostnom behu, ktorý sa konal v Galante. V kategórii dievčat (beh na 1,5km) získala Valentína Čechová 5.miesto a v kategórii chlapcov (beh na 3km) Adrián Tagaj 9.miesto.

Fotogaléria


Školský rok 2015/2016


Majstrovstvá kraja v bedmintone

Žiaci 8. a 9.ročníka (Haršányiová, Tomastová, Tagaj a Olla) sa zúčastnili na krajských majstrovstvách v bedmintone v Piešťanoch. V súťaži získali krásne tretie miesto.

Diplom

Diplom

Fotogaléria


MO v basketbale

Žiačky V.-IX.ročníka sa zúčastnili MO v basketbale s nasledovnými výsledkami :

ZŠ Vinohrady n/V - Sládkovičovo              32:0

ZŠ Vinohrady n/V - Gymnázium Sereď      4:20

ZŠ Vinohrady n/V - ZŚ Komenského         4:26

ZŠ Vinohrady n/V - ZŠ Fándlyho               6:20

Fotogaléria


Majstrovstvá okresu v cezpoľnom behu ZŠ SŠ

Majstrovstiev okresu v cezpoľnom behu ZŠ a SŠ za finančnej podpory OÚ v Trnave sa zúčastnili 4 žiaci II.stupňa. Žiačky prekonávali trasu dlhú 1500 metrov a žiaci 3000 metrov. Našu školu reprezentovali Kristína Tomastová, Martina Kovácsová, Adrián Tagaj a Lukáš Olla.

Fotogaléria


Školský rok 2014/2015


Školská olympiáda

Majsterkami školy 2015 sa s rovnakým počtom bodov stali: Adriana Škoríková, IV. roč. a  Petra Mačaiová, VI. roč.

najmladší žiaci/žiačky

beh na 50 m     1. B. Škoríková      A. Mäsiar

                      2. A. Škoríková      M. Šilhár

                      3. M. Šuláková      M. Mikulinec

skok do diaľky  1. A. Škoríková     A. Mäsiar

                       2. B. Škoríková     L. Kobelár

                       3. E. Debnárová    M. Holička

hod kriketkou    1. A. Škoríková      L. Kobelár

                       2. E. Debnárová    Pa. Javor

                       3. N. Virágová       M. Holička

starší žiaci/žiačky

beh na 60 m     1. P. Mačaiová       Sl. Lakatoš

                      2. V. Polačeková    L. Repčík

                      3. N. Kubánová      D. Hermanský

skok do diaľky 1. P. Mačaiová       Sl. Lakatoš

                     2. V. Polačeková    J.Kovács

                     3. N. Kubánová      T. Václav

hod kriketkou  1. V. Polačeková    D. Begán

                     2. P. Mačaiová       P. Kastel

                     3. T. Repčíková     J. Kovács

najstarší žiaci/žiačky

beh na 60 m   1. K. Virágová        J. Tomasta

                    2. V. Čechová        J. Klokner

                    3. S. Poláková       A.Tagaj

skok do diaľky 1. K. Virágová      D. Karvay

                     2. V. Čechová       L. Olla

                     3. M. Kovácsová   M. Peťko

kriketka/granát 1. S. Haršányiová  A. Tagaj

                        2. A. Berecová   D. Čelár

                        3. K. Tomastová  D. Karvay

vrh guľou     1. O. Mäsiarová      B. Kralovič

                  2. V. Lopašovská    D. Čelár

                  3. A. Berecová        J. Klokner

 


Midicool Volley

Volebalové družstvo žiačok ZŠ pod vedením Mgr. Molnárovej a Mgr. Lukáčovej v zložení:

A. Berecová, V. Ščevíková, O. Mäsiarová, S. Haršányiová, V. Lopašovská, K. Tomastová

vyhralo regionálne kolo a postúpili do oblastného finále v Studienke. V silnej konkurencii / 10 družstiev /

budú bojovať o postup na majstrovstvá Slovenska.

Dievčatám držíme palce!

Oblastné finále V Studienke : v silnej konkurencii obsadili naše dievčatá 8. miesto.

Diplom

Fotogaléria


Školské cyklistické preteky

1. - 2 . roč.: 1. O. Stopková       1. M. Mikulinec

                  2. M. Geričová         2. S. Remenár

                  3. T. Trento            3. P Kubíček

3. - 4. roč.:  1. E. Debnárová      1. L. Kobelár

                  2. L.Lakatošová      2. P. Javor

                  3.T. Polčeková        3. A. Mäsiar

5. - 6. roč.:  kat. neobsadená    1. L. Mundok

                                              2. D. Begán

                                              3. T. Václav

7. - 9.roč.:  1. V. Čechová          1. B. Kralovič

                 2. O. Mäsiarová       2. J. Tomasta

                 3. A. Máčovská        3. L. Olla

Fotogaléria

 


Piešťany, krajské kolo v bedmintone ZŠ

kategória dievčatá

3. miesto - Simona Haršányiová, Kristína Tomastová

diplom

kategória chlapci

4. miesto - Adrián Tagaj, Ján Tomasta

Fotogaléria


Bedminton 2015

 Piešťany , okresné kolo ZŠ

dievčatá - 1. miesto

Simona Haršányiová, Vanessa Lopašovská, Kristína Tomastová

chlapci -  1. miesto

Adrián Tagaj, Ján Tomasta

Fotogaléria

Diplom

Diplom


Majstrovstvá okresu vo volejbale ZŠ

Okresné kolo  Galanta, Gymnázium J.Matušku

kategória žiačky : 3. miesto

A. Berecová, O.Mäsiarová, V.Ščevíková, K.Virágová, S.Haršányiová, V.Lopašovská, I.Plaščiaková, K.Tomastová

Diplom

Fotogaléria