Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Pondelok, 25.05.2020
Meniny má: Urban

Športové súťaže

 < 1 2 3 4 5

Školský rok 2014/2015


Vybíjaná ZŠ ml. dievčatá

obvodné kolo ZŠ J.A.Komenského Sereď

4. miesto

V.Čechová, E.Debnárová, K.Diáková, M.Kovácsová, P.Mačaiová, N.Pavlovičová, N.Plavocká, V.Polačeková, A. + B. Škoríkové, K.Tomastová, N.Virágová


Midicool Volley

obvodné kolo ZŠ G.Dusíka, Galanta

1. miesto volejbal dievčat

A. Berecová, S. Havadejová, V. Ščevíková, K. Virágová, V. Lopašovská, S. Haršányiová

Fotogaléria


Školský rok 2013/2014


Považské hry 2014

Celkové poradie škôl:

            1. miesto  ZŠ J.A.Komenského Sereď

            2. miesto  ZŠ s MŠ Šoporňa

            3. miesto  ZŠ Vinohrady nad Váhom

 Volejbal dievčat

           1. miesto   ZŠ J.A.Komenského Sereď

           2. miesto   ZŠ Vinohrady nad Váhom

           3. miesto   ZŠ s MŠ Šoporňa

Futbal chlapci

           1. miesto ZŠ J.A.Komenského Sereď

           2. miesto ZŠ s MŠ Šoporňa

           3. miesto ZŠ Vinohrady nad Váhom

Súťaž jednotlivcov dievčatá:

         Andrea Berecová, 3.miesto - hod kriketkou

         Kristína Virágová, 2. miesto - beh na 60m

         Olívia Mäsiarová, 2.miesto - vrh guľou

         Andrea Berecová, 3.miesto - vrh guľou

                          chlapci:

        David Jankulic, 2.miesto - hod granátom

        Adam Šulák, 3.miesto -vrh guľou


Školská atletická olympiáda

Žiaci ai žiačky súťažili v troch kategóriách v nasledovných disciplínach: beh na 50/60m, skok do diaľky, hod kriketkou/granátom a starší aj vo vrhu guľou.

Titul "Majster školy" získal David Jankulic, 9. roč.


Školská cyklistická súťaž

1. - 2. roč.: 1. miesto     Lukáš Kobelár       Michaela Šuláková

                 2. miesto     Michal Mikulinec     Lucia Lakatošová

                 3. miesto     Miroslav Šilhár       Silvia Ščevíková

3. - 4. roč.: 1. miesto     David Hermanský    Ema Debnárová

                 2. miesto     Samuel Šeliga       D. Bednárovičová 

                 3. miesto     Milan Jošt             Hana  Šuláková

5. - 6. roč. 1. miesto      Peter Javor           Valentína Čechová

                2. miesto      Adrián Tagaj         V. Polačeková

                3. miesto      Patrik Kastel         Petra Mačaiová

8. - 9. roč.  1. miesto     Denis Bohovič       Andrea Berecová

                 2. miesto     Maroš Kučerík       Nikola Mrvová

                 3. miesto     Jozef Klokner        neudelené


Majstrovstvá okresu v atletike družstiev ZŠ

Vynikajúci výkon na Majstrovstvách okresu dosiahol David Jankulic, žiak 9. roč. - 1. miesto v hode kriketovou loptičkou, výkonom 80,6 m postupuje na Školské majstrovstvá Trnavského kraja v atletike žiakov a žiačok ZŠ. Skúsi svoj výkon zopakovať. Držíme palce!

V konkurencii  deviatich škôl dosiahli naši športovci nasledovné výsledky:

diplom D. Jankulic

                    dievčatá   6. miesto

                    chlapci     6. miesto

Školské majstrovstvá Trnavského kraja :

David Jankulic, 9.roč. v hode kriketkou obsadil  8. miesto

 

 


Majstrovstvá okresu vo florbale

6. miesto - kategória starší žiaci ZŠ

V okresnom kole sa v tuhých bojoch stretlo 11 družstiev. Našu školu reprezentovali:

D. Jankulic, A.Šulák, M.Kučerík, P.Ľudma, B.Královič, D.Bohovič, J.Klokner, J.Tomasta, L.Olla


Krajské kolo súťaže v bedmintone

3. miesto kategória žiačky ZŠ

K. Tomastová, A. Máčovská, V. Lopašovská, S. Haršányiová, V. Čechová

diplom žiačky

3. miesto kategória žiaci ZŠ

P. Ľudma, J. Tomasta, P. Mizera, A. Tagaj, M. Šona, M. Peťko, L.Olla

diplom žiaci


Majstrovstvá okresu vo vybíjanej ZŠ

Obvodné kolo - mladšie žiačky

4. miesto

K. Tomastová, L. Vargová, S. Poláková, N. Plavocká, N. Pavlovičová, A. Máčovská, M. Kovácsová, V. Čechová, P. Mačaiová, A.+ B. Škoríková, N. Virágová


Majstrovstvá okresu v cezpoľnom behu žiakov ZŠ a SŠ

Martina Kovácsová 17. miesto
Kristína Tomastová 19. miesto
Ján Tomasta 23. miesto
Adrián Tagaj 29. miesto