Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Aktuality
Športové súťaže
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Nedeľa, 21.04.2019
Meniny má: Ervín

Športové súťaže

 1 2 3 4 5 > 

Školský rok 2018/2019


Obvodné kolo vo florbale
Dňa 13.3.2019 sa naši chlapci zúčastnili obvodného kola vo florbale v Šoporni. Umiestnili sa na peknom 3.mieste. Gratulujeme.

Obvodné kolo vo vybíjanej

Dňa 4.2.2019 sa naše žiačky 5.-7.ročníka zúčastnili obvodného kola vo vybíjanej. Umiestnili sa na 3.meste a vzorne reprezentovali našu školu.

Fotogaléria


MO v basketbale

Dňa 5.decembra 2018 sa uskutočnili na ZŠ Fándlyho v Seredi MO v basketbale. Družstvá našej školy - chlapci Hermanský D. a Kobelár L., dievčatá Šuláková M. a Virágová N. sa umiestnili na 2.mieste. V jednotlivcoch sa Hermanský a Virágová umiestnili na 2.mieste a Šuláková na 3.mieste. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

Fotogaléria


MO v cezpoľnom behu

Dňa 26.9.2018 sa v Galante uskutočnili MO v cezpoľnom behu. Našu školu reprezentovali D.Hermanský, L.Kobelár a sestry Škoríkové. I keď sa neumiestnili na stupňoch víťazov, vzorne reprezentovali našu školu.


Školský rok 2017/2018


Memorial Š.Hoštáka v skoku do diaľky

Naši žiaci sa zúčastnili Memoriálu Š. Hoštáka na ZŠ Fándlyho v Seredi. V štyroch vekových kategóriách sme zaznamenali jedno individuálne víťazstvo P.Mačaiovej a tri umiestnenia v súťaži družstiev. Staršie žiačky skončili na 2.mieste (Mačaiová a sestry Škoríkové), starší chlapci (Kovács, Repčík, Lakatoš) obsadili 3.miesto a taktiež družstvo mladších žiakov (Kobelár, Holička, Kubiček) obsadili bronzový stupienok. Gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

Fotogaléria


Športové hry 2018

5.júna sa naši žiaci zúčastnili Športových hier regiónu Jaslovské Bohunice. Žiaci sa zúčastnili súťaží vo vybíjanej a malom futbale. Podujatie sprevádzalo veľké množstvo zábavných atrakcií a sprievodných akcií.

Fotogaléria


Petra Mačaiová na 8.mieste v kraji

Dňa 30.5.2018 sa v Trnave uskutočnili MK v atletike. Naša žiačka Petra Mačaiová postúpila do finále v skoku do diaľky, kde sa umiestnila na peknom 8.mieste. Gratulujeme a prajeme ešte veľa športových úspechov.

Fotogaléria


MO v atletike

22.mája 2018 sa v Galante uskutočnili MO v atletike. Naši žiaci boli veľmi úspešní. Majsterkou okresu v skoku do diaľky sa stala Petra Mačaiová. Lukáš Repčík a štafeta dievčat v zložení Mačaiová, A.Škoríková, B.Škoríková, Debnárová získali strieborné medaily. Na bronzovom stupienku sa umiestnili Kastel P. vo vrhu guľou a Mačaiová P. v skoku do výšky. Na nepopulárnom 4.mieste skončili Mundok L. v behu na 1000m, Škoríková B. v behu na 800m. Za vzornú reprezentáciu patrí všetkým zúčastneným veľká pochvala.

Fotogaléria


Obvodné kolo v minifutbale

Vo štvrtok 10.5.2018 sa chlapci 6.-9.ročníka zúčastnili obvodného kola v minifutbale. Na multifunkčnom ihrisku v Pate sa stretli žiaci zo Šoporne, Šintavy, Paty, Zemianskych Sadov a naši chlapci. Po náročných bojoch sme sa umiestnili na 3.mieste za Šoporňou a Patou. Gratulujeme.

Fotogaléria


Obvodné kolo vo vybíjanej

Dňa 10.4.2018 sa naše dievčatá 5. a 7. ročníka zúčastnili na obvodnom kole vo vybíjanej. Počínali si so striedavými úspechmi. Po prehre so Šoporňou nasledovala výhra so Zemianskymi Sadmi, ale na záver boli nad naše sily dievčatá zo ZŠ Fándlyho Sereď. Za vzornú reprezentáciu školy a bojovný výkon im patrí veľká pochvala.

Fotogaléria