Naša škola nie je len budova, sú to predovšetkým ľudia, ktorí jej vdychujú život. Za každou úspešnou písomkou, čistou chodbou, teplým obedom či vyriešeným problémom totiž stojí niečí úsmev, trpezlivosť a kopec odpracovaných hodín.
Dnešné obrovské poďakovanie patrí celému nášmu tímu:
Učiteľom a pedagogickým asistentom – za to, že do nás každý deň hustili vedomosti, za ich svätú trpezlivosť, pochopenie a za to, že boli našimi mentormi (a občas aj bútľavými vŕbami).
Pani zástupkyni – za to, že drží ochrannú ruku nad celým chodom školy. Poskladať rozvrhy a ukočírovať všetku organizáciu je čistá vyššia matematika!
Pánovi školníkovi a pani upratovačkám – za to, že naša škola každé ráno voňala čistotou a že každá zaseknutá kľučka či technický problém boli vyriešené v sekunde.
Pani kuchárkam – za každý teplý obed a za to, že hladných a unavených študentov (aj učiteľov) menili svojím kulinárskym umením na spokojných ľudí.
Pani ekonómke – za to, že neviditeľne, ale pevne drží v rukách rozpočet, papiere a zmluvy, vďaka čomu u nás všetko klape bez zádrhov.
Bez vás by naša škola nebola tým, čím je. Ste skvelý tím a my vám zo srdca ĎAKUJEME za ďalší úžasný školský rok!